Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiszonakapusta

- 10 kg - 3 składniki, które pomogą mi schudnąć

Polecane posty

Gość kiszonakapusta

Jestem załamana mam 24 lata, młoda energiczna dziewczyna, która nie potrafi zmobilizować się aby lepiej wyglądać - fatalnie!! Dzisiaj zaczynam dietę przez tydzień będe jadła do 16 jabłka - bez ograniczeń a po 16 kapuste kiszoną z jogurtem naturalnym. Do tego dołączam 4 tabletki therm line dziennie i jak najwięcej ruchu!!. Oczywiście minimum 3 litry płynów dziennie !! w tym herbate zieloną, mięte i rumianek. Chce scudnąć i z waszą pomocą mam nadzieje, uda mi się ważę 68 kg! chciałąym 58 kg mam 173 cm wzrostu. Pozdrawiam wszystkich odchudzających się i zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość większego debila nie widziałam
hahahahahahhahahah Różne kretynki to inicjowały tematy o odchudzaniu, ale Ty je bijesz na łeb :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszonakapusta
Co Twoim zdaniem jest debilizmem?? Kapusta kiszona dostarcza wszelkich potrzebnych witamin a w polaczeniu z jogurtem naturalnym czysci jelita, jablka dostarczaja blonnik i sa sycace do 16 mozna jej jesc poniewaz pozniej zalegaja i gnija.... w czym widzisz problem???? w 7 dniach stosowania takiej diety na oczyszczenie i chudniecie??? wiem ze nie schudne 10 kilo max 3 jednak oczyszcze organizm i przyspiesze przemiane co przy 5 posilkach i wprowadzaniu weglowodanow bialek i tluszczy bedzie mialo wplyw na dalsze rezultaty....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak.........
i co chudneisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszonakapusta
po pierwszym dniu - 0,8 kg czuje sie lekko i nie chodze glodna polecam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×