Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lottie25

Polacy w Dubaju.

Polecane posty

Gość gość Doti
witam poszukuje fryzjerki z polecenia w Dubaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało tam fryzjerek? wbij w google i pewnie setki tego tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
durne polki wyjechały z PL i teraz polek innych szukają na miejscu aby porównywać się, co za idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.11.22 tak durnym pissdom z PL wychodzi szukanie raju hooj wie gdzie, szkoda że jej nie sprzedali jakiemuś arabowi do haremu w zamian za wielbłąda, bo głupij się należało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do sesji zdjęciowej....nie emigruje potrzebuje kogoś sprawdzonego a nie konowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wybieram się w listopadzie do Dubaju ale jadę z synem który porusza się na wózku inwalidzkim potrzebuje pomocy od osób tam mieszkających w sprawie żeby ktoś nas podwiozlł z Dubaju do Abu Zabi ponieważ autobusem nie damy rady a metro tam nie dojeżdża.Prosze o pomoc .Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bedziesz dawac doopy arabusom buahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andalami
Witam, wybieram sie do Dubaju 2-7 grudnia..Lot z Katowic.Szukam towarzysza podróży lub kogoś z kim bym mógł się spotkać i pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek Gosielski
Witam wszytkich. Mam 19 lat skończyłem szkołe gastronomiczną - zawodówka jako kucharz (mam certyfikat po angielsku), dogadam się po angielsku (sporo). Byłem raz w Dubaju na wakacjach, ale chciałbym tam jechać do pracy. Wiem jakie są tam realia mam znajomą która tam pracowała, ale i tak chciałbym jechać. Jestem gotowy jechać pod koniec grudnia i szukam ofert pracy na internecie i jest duzo https://www.eurabota.ua/jobs-in/dubaj/jobs-offered. Może mógł by ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinka0102
Witam, 25 marca wybieram się pierwszy raz do Dubaju z grupą przyjaciół. Szukamy kogoś kto znalazł by czas żeby pokazać nam to cudne miasto. Oczywiście odpłatnie. Dajcie znać proszę. Będziemy tydzień. Pozdrawiam Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dubai
Jeśli pierwszy raz to na liste zwiedzania można wpisać miejsca z tego filmiku https://www.youtube.com/watch?v=KjKnGOrmJWg&t=11s Dubai : - Burdż Chalifa - Burdż al-Arab - Dubai Fountain - Palm Jumeirah - Atlantis, The Palm - Dubai Metro - Dubai Marina - Dubai Mall - Ski Dubai Abu Dhabi : - Aldar Abu Dhabi - Yas Marina F1 - Emirates Palace - Sheikh Zayed Mosque

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, wszystkich serdecznie zapraszam do nowego portalu wyszukiwania nieruchomości w ZEA moveincat.com. Portal jest darmowy, w razie pytań proszę pisać .Polecam moveincat.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdyby ktoś miał kłopoty z emocjami i potrzebował psychoterapii, a ta na miejscu mu nie odpowiada, chociażby przez trudności językowe polecam klinikę onlinie https://psychomedic.online/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Zapraszam wszystkich do nowego portalu wyszukiwania nieruchomości w ZEA moveincat .com Portal jest darmowy jak dla agentów tak i poszukujących mieszkań ! moveincat .com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Zapraszam wszystkich do nowego portalu wyszukiwania nieruchomości w ZEA moveincat .com Portal jest darmowy jak dla agentów tak i poszukujących mieszkań ! moveincat .com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×