Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lottie25

Polacy w Dubaju.

Polecane posty

Gość gość
popycham posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modlikanha
Pojechałabym do emiratów, ale po sieci krąży wiele informacji i opisów dziwnych sytuacji,Europejskie kobiety są tam pewnie zupełnie inaczej traktowane, dla nich jesteśmy towarem luksusowym, mamy białą skórę (najważniejsze), zielone, niebieskie oczy - dla nich i dla innych osób z tej kultury znaczy to bardzo dużo, świadczy o poziomie społecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dubaicyk
"Dubajcyk napisz cos wiecej o sobie jak mozesz" Moje Drzewo rodzinna jest ogromna bo moj dziadek (zmarl dawno dawno temu) mial az trzech zon, a moja babcia married twice, troche sie rozgalezilo sie Ja sie ucze w University College w Dubaju of Business Administration, ucze Supply Chain and Logistics Management, jestem na ostatnim roku. Przez 10 lat jezdzilam konno (jumping i dressage) w Emirates Equestrian Centre w Nad Shiba, ale przestalem, bo mam jakis problem w plecy (mialam 3 razy powazne upadek). No nie wiem co mam pisac o swoim zyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dubaicyk
"Europejskie kobiety są tam pewnie zupelnie inaczej traktowane, dla nich jestesmy towarem luksusowym, mamy biala skore (najwazniejsze), zielone, niebieskie oczy" Huh!smieszne! Ze co?? biali to sa tylko europejczycy?Biali moga byc europejczycy, arabowie, latynosi nawet hindusi a zwlaszcza z Kashmiru, pakistanczycy, etc.. Western people w UAE so dobrze traktowane comparing to any nationality i maja duzo szacunek, ale nie jako "towarem luksusu" jak ty pisalasz, To normalny kraj, nikt tu nie mdleje z wrazenie na widok Twoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dubaicyk
"Europejskie kobiety są tam pewnie zupelnie inaczej traktowane, dla nich jestesmy towarem luksusowym, mamy biala skore (najwazniejsze), zielone, niebieskie oczy" Huh!smieszne! Ze co?? biali to sa tylko europejczycy?Biali moga byc europejczycy, arabowie, latynosi nawet hindusi a zwlaszcza z Kashmiru, pakistanczycy, etc.. Western people w UAE so dobrze traktowane comparing to any nationality i maja duzo szacunek, ale nie jako "towarem luksusu" jak ty pisalasz, To normalny kraj, nikt tu nie mdleje z wrazenie na widok Twoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O i Emiratcyk nawet wie jak zrobic przerwe w tekscie :D :D :D :D 🖐️ Doswiadczony forumowicz nie ma co 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaszac
niektórym osobom, nie mieści się w głowie że istnieją ludzie ze związków mieszanych np. (ojciec Arab z Emiratów i matka Polka z Polski). No ale coż Polacy jako społeczeństo jednolite, nie jest w stanie pewnych kwestii zrozumieć. Sama jestem ze związku mieszanego ( ale mój Tata nie jest Arabem) Dubaicyk - uważam że dyskusja na tym forum jest bezsensu - napisz do mnie maila, chetnie spotkam sie na kawe. Natalia, natalia.szkzk@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dubaicyk: Huh!smieszne! Ze co?? biali to sa tylko europejczycy?Biali moga byc europejczycy, arabowie, latynosi nawet hindusi a zwlaszcza z Kashmiru, pakistanczycy, etc.. xx Laska sama sie wydala tym postem. Gra w jakas gre. Zawsze usilowala wszystkim krytykujacym ciapatych, ze Arabowie sa biala rasa i zawsze bronila brudasow. Koniec gierek. Zauwazcie styl pisania, wszystko zeby przekonac Was jaki cudowny i bogaty jest Dubaj. :D Ops!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaszac
gość dlaczego robisz taką wioche?:o Idź i trolluj gdzie indziej. Jak to dobrze, że wyprowadziłam sie z Polski. I Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaszac
"Was jaki cudowny i bogaty jest Dubaj" Bo jest cudowny i bogaty.Rozumiem że jako osoba nie przebywająca w Emiratach zajmujesz tutaj bezstronne stanowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo sa ludzie, dla ktorych wyjazd za granice konczy sie na UK. Wszystko poza tym zasiegiem jest dla niech "niedostepne" i nierealne:D Wyclalem Ci maila, Natalia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wyclalem Ci maila, Natalia" O, i tym postem mar.v przyznal sie, ze on i Emiratcyk to ta sama osoba 🖐️ Bo Natalia prosila o maila od Emiratczyka, a on jej odpisuje ze swojego nicku, ze jej wyslal. No cyrk na kolkach :D WY NAPRAWDE MACIE LUDZI ZA TAKICH IDIOTOW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie sklada, ze dostałam dwa emaile od dwóch różnych osób:D. Boże co za TROLLz Ciebie. :D Jak ktos chce się spotkać na kawke albo porozmawiać, to ja bardzo chętnie:). Prosze o kontakt e -mailowy, bo mi nie chce się już "produkować" na tym forum. Zostało opanoane przez TROLLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie sklada, ze dostałam dwa emaile od dwóch różnych osób . Boże co za TROLLz Ciebie. Jak ktos chce się spotkać na kawke albo porozmawiać, to ja bardzo chętnie . Prosze o kontakt e -mailowy, bo mi nie chce się już "produkować" na tym forum. Zostało opanoane przez TROLLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w*********j 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upg
gosc to terenia:-D:-D:-D.co za tepy babol, znowu caly dzien siedzi na kafeterii:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modlikanha
Mimo wszystko, balabym się wyjechać sama do Emiratów..Tym bardziej po ostanim przykrym wydarzeniu w Londynie :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyzej
W Emiratach mozesz byc bezpieczniejsza niz w Londynie! Ludzie tu sie wypowiadaja na temat Dubaju a nigdy tam nie byli . Zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ops opa
Hej. Jestem powaznie zainteresowana wyjazdem do Emiratów - a konkretnie do Abu Dhabi. Z wykształcenia jestem inżynierem. Czy możesz coś nieco napisać, jak jest z zatrudnieniem w przypadku inżynierów energetyki, którzy mają 2letnie doświadczenie w zawodzie? Z góry dziekuje za odpowiedź:) Ps. Kto według Ciebie tutaj blefuje nt. Emiratów? (jakbyś mógl podać loginy) :) Bo jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze sie w Emiratach nigdy nie zdarzylo, zeby ktos komus w bialy dzien obcial glowe przy ludziach! Albo zeby jakis facet zgwalcil kobiete. Mieszkacie w UK czyli zbiorowisku najwiekszych slumsow, holoty i nierobow z calego swiata. Tam jest brud, syf i niebezpiecznie. A ta glupia pisze, ze balaby sie do Emiratow jechac, w ktorych w 100% jest bezpieczna. To raczej ja balabym sie do tego UK jechac zeby mnie tam nikt nie zgwalcil albo postrzelil w bialy dzien :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki muslimom postrzelenie w UK jest de mode ! Wprowadzili nowa mode, obcinanie glowy tasakiem, meczeta, czy nozem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ops opa
Ten facet co obciął głowę w UK był Anglikiem, pochodził z Nigerii. Co ma Nigeria lub Anglia wspolnego z Emiratami? To jak porównywanie Meksyku do Polski:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ops opa
Ps. A dowiem się coś niecoś;) od osób które mieszkają w Rajskich Emiratach;). Jak jest z pracą w przypadku inżynierów, którzy mają 2letnie doświadczenie? Pozdrawiam serdecznie z zimnego Wrocławia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ops opa
nic nie widzę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×