Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lottie25

Polacy w Dubaju.

Polecane posty

Gość Karolasky
hej, w przeciągu kilka miesięcy wybieram sie do Dubaju. Coraz wiecej poszukuje informacji. Lottie25 prosze o kontakt oraz inne dziewczęta tam zamieszkałe ! Dzieki za każdy odzew na mojego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz nie macie co kochac tylko miasta muzulmanow!!!!!!!! pozdrawiam tych co Polske kochaja :) I loveWarszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Palnuje wyjazd do Dubaju bądz Abu Dhabi. Mam 25 lat i skończone studia na Politechnice Wrocławskiej - Elektronika. Czy mam jakiekolwiek szanse na zdobycie pracy w rajskich Emiratach, nie posiadając dużego doświaczenia w zawodzie? Gdzie szukaliście pracy? Czy Arabowie zatrudniaja na stanowiska inzynierów, również młode kobiety? Dziękuje za wszystkie odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika00077
Witam serdecznie, Wybieramy się grupką ok. 10 osób do Dubaju 2 lutego 2014r. Będziemy tam tydzień. Szukamy kogoś kto oprowadziłby nas po Dubaju, pokazał ciekawe miejsca, opowiedział jakieś ciekawostki. Bardzo proszę o kontakt jesli byłby ktoś zainteresowany oprowadzeniem naszej grupy na monika@buksatravel.pl Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjolanta
Witam, od dwoch miesiecy jestem w Dubaju w rejonie JBR szukam polek majacych ochote wyjsc na kwake raz na jakis czas. Jesli ktos jest zainteresowany prosze o kontakt, moj e-mail: pysia216@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hello! Moj numer 505513245. Chetnie sie spotkam na kawe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zsazsa
Ja mieszkam w Abu Dhabi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Lottie25!. Mam na imię Beata. . Wybieram się 30 marca pierwszy raz do Dubaju razem z męzem . Jeśli byłabyś zainteresowana spotkaniem na kawie prosze odezwij się . Podam tobie mój adres e-mail. humax@op.pl Nam również byłoby bardzo miło porozmawiać z rodakiem , może nawet częściej byśmy przyjeżdzali jesli zaprzyjażilibyśmy sie ,Byłoby mi naprawdę miło . Pozdrawiam Beata i czekam na odpowiedz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olajedzie
Hej, Lottie, mam pytanie. Ile powinnam zarabiać minimalnie, żeby żyło mi się tam na dość wysokim, w porównaniu z polskim standardzie. Chciałabym wynająć duże mieszkanie, dobrze jeść, uczestniczyć w życiu społecznym, mieć 2 dobre samochody (nie mega luksusowe). Zdziwiłam się, bo po wysłaniu cv na stanowisko mnie interesujące (zawsze celowałam w Szwajcarię i Australię) zadzwoniono do mnie po 3 minutach. Przeszukałam więcej ofert i jest dla mnie bardzo dużo pracy. Zarobki bardzo różne od 10 000AED miesięcznie do 100 000$ rocznie z tego, co szybko zobaczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annan4
Witam, pod koniec roku wybieram sie z moja mala rodzinka do Dubaju.Byloby bardzo milo poznac kilka mieszkajacych tam "Matek Polek" . Prosze piszcie...ania1904@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili vanilli
Witam Olajedzie, jesli myslisz o dostatnym zyciu tutaj ( I chcesz byc posiadaczka tego co wspomnialas w poscie) to nie mozesz celowac ponizej 30 000 UAE ( oczywiscie jezeli firma placi za mieszkanie , ubezpieczenia oraz transport, szkoly dla dzieci jesli macie, jak rowniez czlonkowstwo w jakims clubie , ktore w zasadzie wciaga Cie w jakis krag towarzyski). To o czym mowisz to nie luksus tutaj, to narmalne zycie, aczkolwiek przekonasz sie, ze posiadanie LV torebki to tak naturalna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) wybieramy się z mężem do Dubaju do pracy za jakieś 3 lub 4 tyg, szukam kontaktów bo wiadomo że czasami fajnie porozmawiać z kobitkami przy kawce w ojczystym języku. mój mail kinwodz@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, pytanie do lottie25. Czy może Pani polecić kogoś kto w ciągu kilkunastu godzin pokaże atrakcje Dubaju. Będziemy ok 8 września w Dubaju (18 godzin w oczekiwaniu na lot do Indonezji ) oraz 29 września ( 20 godzin czasu ) przy okazji powrotu. Z góry dziękuję za informację, pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmarta
Witam , aktualnie mieszkam w Dubaju / Marina i z checia nawiaze nowe znajomosci . marta.malak@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, co byście mi doradzili? Jestem studentem 2 roku akademii muzycznej ale według mnie nie ma przyszłości w muzyce. Mam szansę pojechać i poszukać pracy w Dubaju lecz mam tylko skończoną maturę. Czy opłaca się pojechać i spróbować coś znaleźć? Czy znalazła by się praca dzięki której można normalnie żyć? Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangur72
hello ja przylatujemy na 3 dni w czerwcu do Dubaju gdzie najlepiej sie zatrzymac ? bede z mezem i synem 15 lat moze ktos by sie chcial spotkac mieszkamy w Australii pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangur72
hello ja przylatujemy na 3 dni w czerwcu do Dubaju gdzie najlepiej sie zatrzymac ? bede z mezem i synem 15 lat moze ktos by sie chcial spotkac mieszkamy w Australii pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinos24
Witam wszystkich !!! Mieszkam na Sri Lance i niedlugo otwieram tu biuro pracy (czekam na licencje), jesli macie jakies namiary na agencje pracy zatrudniajace azjatow bede bardzo wdzieczny za informacje marcingoodys@yahoo.pl Pozdrawiam Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, chętnie nawiążę kontakty w Dubaju.Może jakaś kawa?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny kupka smakowala dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Chciałam Wam opowiedzieć co spotkało w Dubaju moją siostrę ze strony Grazyny Jarzynki z Dubaju z salonu Visage Beauty Center (w dzielnicy Al Nahda 2). Moja siostra, Asia, szukała jakiejś pracy w ciepłym kraju i znalazła tą pracę na grupie "Polacy w Dubaju". Zanim wyleciała do Dubaju dużo pisała z synową szefowej i z samą szefową czyli Grazyną Jarzynką, nabrała zaufania, miała dobre chęci i uczciwe zamiary. Załatwiła wizę i wszystko co potrzebne do wylotu. Tam ją szefowa przyjęła jak rodzinę, była dla niej dobra i miła. Asia zamieszkała w mieszkaniu z resztą pracownic i zaczęła pracę jako menadżer w tym salonie. Współpraca układała się nie najlepiej już od samego początku, bo okazało się, że szefowa ma problemy z emocjami, a w pracy tworzyła atmosferę strachu. Poza tym brała na "spytki" pracownice i szczuła jedną na drugą, że one same między sobą nie żyły w zgodzie, tylko czekały wzajemnie na swoje potknięcia. Mojej siostrze bardzo się to nie spodobało, czuła się tam obco i nieustannie na celowniku, ale czarę goryczy przelał chyba fakt, że szefowa śledziła jej profil na fb i potrafiła skomentować w pracy np. że ma niestosowne zdjęcia. Wchodziła też pod nieobecność dziewczyn do ich mieszkania niby sprawdzać porządek, grzebanie w szafkach itp. Moja siostra stwierdziła, że się pomyliła i nie chce dłużej pracować w tym miejscu. Szefowa powiedziała, że nie będzie jej robić problemu, była nadal miła. No to znalazła inną pracę, wyprowadziła się z tego mieszkania, a szefowa skanselowała jej wizę. Właśnie wtedy zabrała Asi paszport, bo niby był jej potrzebny do tego, ale nie chciała juz jej tego paszportu oddać. Ponieważ Asia dostała od niej na samym początku telefon w abonemancie wziętym na szefowej nazwisko, to chciała jej ten telefon zwrócić, by nie być jej nic dłużna. Okazało się jednak, że ona telefonu nie chce, ale chce mieć zabezpieczenie, że Asia będzie jej płacić za ten telefon i podsunęła jej do podpisania czek na 15 tys dh. Siostra naiwnie podpisała jej ten czek, bo nie spodziewała się co będzie dalej. Dalej okazało się, że szefowa czyli wspomniana wyżej Grażyna Jarzynka żąda od niej coraz więcej pieniędzy niż kwota abonamentu. Zaczęły się groźby, że użyje czeku, na którego nie ma pokrycia, gdzie za to mogłaby iść do więzienia. Były smsy tego typu: "No to Asiu żeby była między nami zgoda, to masz czas do końca tygodnia żeby mi wpłacić tysiąc więcej pieniążków", Asia zdecydowała się natychmiast stamtąd wracać, 2 dni później dostała informację z banku, że jej konto zostało obciążone na 15 tys czyli poszła ten czek zrealizować. To jest historia opowiedziana w wielkim skrócie, bo akcja była bardzo gruba. Żeby odzyskać ten paszport została w to wciągnięta jeszcze inna osoba, która musiała tej babie poręczenie finansowe dać, było bardzo dużo kłamstw, szataży i różnych gierek z jej strony, aby kasę wyciągać od Asi. W sumie miesiąc trwały negocjacje, prośby i upokarzania się, aby wyrwać od niej ten paszport. Po tym jak siostra dała jej go do ręki i ten czek podpisała, to szefowa już przestała grać dobrą i sympatyczną, pokazała swoją bezwzględną naturę. Gnębienie psychiczne pod płaszczykiem "i tak idę ci na rękę". Była taka sytuacja, że synowa szefowej Asi powiedziała, że szefowa zabiera pracownicom paszporty, żeby jej nie uciekły, bo podobno kiedyś jej 3 naraz zwiały. Chcę dodać, że gdyby Asia nie wyleciała stamtąd natychmiast, a te babsko poszłoby do banku zrealizować czek, to Asia już nie mogłaby opuscić Dubaju, zostałaby zatrzymana na lotnisku. Szczęście w nieszczęściu, że jej się udało w porę uciec do Polski. W poniedziałek zabukowała bilet, a już we wtorek leciała do domu. W czwartek dostała smsa z banku, że ma konto kwotą z czeku obciążone. Dziewczyna wróciła totalnie psychicznie rozbita, w depresji, w ciągu paru miesięcy osiwiała i utyła ze stresu, miała myśli samobójcze. Teraz będę wszędzie to opisywać, aby ostrzec innych przed takim złym człowiekiem. Uważam, że tego typu historie powinny wypływać na światło dzienne, aby inni nie byli tacy ufni i naiwni jak moja siostra. Ku przestrodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradzi ktoś, w którym z emiratow najlepiej się zatrzymać? Gdzie jest ładnie i ciekawie? Zastanawiałam się nad Ajman ale to podobno malutkie, a Ras al Khaimah? I gdzie najlepiej zrobić wycieczkę na safari? Wielblad czy auto? Gdzie są ładne plaże? I można snurkowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
If you're looking for a narrative results please have a look around on this website sinbad.ae

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Czy jeszcze ktos zaglada na ta strone? Mój maź dostał ofertę pracy w Dubaju od września, spadło to ma nas bardzo niespodziewanie bo nawet nie zamierzał zmieniać pracy ani nawet sie wyprowadzać gdziekolwiek, ale firma która zaproponowała mu prace znalazła go sama i tak właśnie mamy dylemat co Zrobić czy ma przyjąć ofertę czy nie. Boje sie ze będę sama tam jak maź pójdzie do pracy a dzieci do szkoły, może któraś z dziewczyn może powiedzieć czym zajmuje swój dzień, czy są siłownie, kluby fitnes, może zumbe gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maark
Prośba do osób zamieszkujących w Emiratach. Poszukuję osoby która pracuje, lub przynajmniej pośrednio związana jest z branżą rozrywkową. Np. pracuje w hotelu gdzie się programy rozrywkowe. Oczywiście z osobą która jest w stanie udzielić takiej pomocy omówię sprawę jej honorarium. Bardzo proszę o kontakt: good-home@wp.pl Pozdrawiam, Marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasmnie wrocilam z dubaju bylo pieknie....podaje polkom email urszula.s@vip.onet.pl jesli bedziecie na face....szukajcie na geogle urszula schneck.....zaprosze...bedzie milo...trzymajcie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×