Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kilka_klik

ŚLUB Z BRZUCHEM ?!

Polecane posty

Gość kilka_klik

Co myślicie na ten temat? Czy lepiej po narodzinach...? Jak tak to w którym miesiącu żeby wszystko elegancko wyglądało ? Macie za sobą takie doswiadczenie? Jak było ??? PODZIELCIE SIĘ EMOCJAMI I TYM WSPANIAŁYM WYDARZENIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam w 7 miesiącu i było fajnie czułam się doskonale ślub był bardzo spontaniczny bo zorganizowany w 5 miesięcy ( nie planowałam ślubu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka_klik
myszka - bardzo bylo widac brzuszek? jaka mialas sukienke? nie zalujeszze moze np ,to tylko dla dobra dziecka> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie brałam jeszcze ślubu
ale koleżanki czekały az narodzi się dziecko. Jedna z nich wzięła, gdy dziecko miało 1.5 r, a druga mając 5 mies. córeczkę. Myślę, że lepiej poczekać. Można się bawić na calego, tylko trzeba kogoś do opieki mieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuszek miałam już spory suknia szyta na miarę ślub brałam dla siebie nie dla syna ;) nie związałabym się z kimś komu nie ufam i nie kocham nie planowałam ślubu chcieliśmy dziecko i zanim się dowiedziałam maż się oświadczył byłam bardzo zaskoczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Cywilny z brzuchem ok Kościelny z brzuchem żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, juz wczoraj wypowiadalam sie pod Twoim tematem :). Jezeli chodzi o ten slub, to ja tez mam brzuszek i bierzemy slub cywilny juz za dwa tygodnie, a koscielny dopiero za rok lub dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka_klik
myszka - bo jesli chodzi o suknie to powinna byc odcinana pod biustem? przeciez gorsetu nie da rady ;p szczęścia Cześć Cini - cieszę się że widze Twój nick po raz wtóry:) to jak cywilny to tylko dla najblizszych? bez przyjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla rodzicow, rodzenstwa, swiadkow i dziadkow. Pozniej robimy u mnie przyjatko, a nie przyjecie. Jakis obad, salatka i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka_klik
ja nie brałam jeszcze ślubu -- właśnie boję się czekać bo pozniej beda inne wydatki ktore dojda jak urodzi sie dziecko no i znow nie bedziemy mogli nic konkretnego zaplanować. potem sie bedzie odkladalo, odkladalo, nie bedzie kiedy zalatwiac bo 24/7 z dzieckiem no i w koncu wezmiemy za 7 lat np..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka_klik
Cini -- a umnie tez byla taka propozycja ale nie wiem czy to wypali, jak wyzej napisalam sie odlozy ten koscielny i lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam gorset i spódnice szyta przez fantastyczną kobietę - krawcową z opinii gości fantastycznie wyglądałam a ślub był ponad 5 lat tamu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka_klik
ile średnio trwa kurs przedmalzenski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka_klik
myszka -- to jestem ciekawa bardzo jak wyglądałaś. nie uciskał cie gorset? nie odstawał w piersiach jak taki brzuszek? KRÓLOWA - NIE KRAWCOWA!! Bardzo bylo widac brzunio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uszyta była doskonale nie uciskała nie odstawało dopracowane na tip top :D a i sama sobie się podobałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka_klik
z lubelskiego. bo tak wszystkie gadają ze rok, dwa lata wczesniej rezerwacje na wesele/ slub a tak serio to w miesiac da wszystko zalatwic. Np jak na listopad to bardzo duzo miejsc jest wolnych i sala i kosciol to juzmniejszy problem bo w razie czego godzine sb mozna ustalić, tylko ciekawe ile ten kurs trwa , no i video, muzykanci to chyba tez nie problem, sporo tego na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisze ten temat i poszukam fotek to ci wyślę na maila ale w weekend bo się aktualnie przeprowdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poszłam w styczniu ok 5 ślub był 9 czerwca nie było problemu z niczym ale fakt że śłub miał wiejski na sali z orkiestrą ( sama chciałam) nie w restauracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka_klik
to super:-) ale cena pewnie szytej dwa razy wiecej niz tej z salonu gotowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna24 g
moja kolezanka brala slub po narodzinach ze slubu pamieta glownie to, ze dziecko ciagle plakalo, ni9e mogla jej uspic a goscie malo co widzieli panne mloda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka_klik
to z góry dziekuje za fotki:-) ja jestem za tradycyjnymi wesleami, nie za nowoczesnymi. wiec musi byc orkiestra, chociaz wsumie jakis zespol dicso polo, w domu weselnym. kurcze, a kiedys to sie wremizach robilo a teraz to taka siara jakby ktoś wyprawil weslee w remizie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka_klik
anna24g - tego tez sie boje, bo cala rodzina na zabawie a ja komu bym dziecko zostawila. sasiadowi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam w remizie :D i było zajebiście do dziś wspominają wesele nasze potem w tym samym miejscu odbyły sie 3 wesela napisz maila postaram sie ogarnąć do weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaaaauuulii
ja brałam ślub w 3 miesiącu:) brzuszka nie miałam, suknia wymarzona, wesele udane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka_klik
myszka -- mebluj i urzadzaj tam w spokoju to potem opowiesz:-) do kiedys:* pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka_klik
pauli - no to wiadomo ze w 3 nie widac ale ja teraz jestem w trzecim. i razcezj najwczesniej bysmy mogli zaplanowac na listopad to by byl 5 msc około. to pewnie juz cos sie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mileliśmy ślub cywilny gdy byłam w 7miesiącu póżniej mały poczęstunek dla rodzeństwa i rodziców po 3latach kościelny i wesele w domu weselnym i było suuuuper, w ciąży chociażby z nikim się nie napijesz za swoje zdrowie, musisz uważać, w dniu ślubu jest duży stres a to na maleństwo źle wpływa, myśmy córkę odchowali i na weselu się bawiła razem z nami, gośćmi i było super, rok oszczędzaliśmy na to, gości było ok.60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×