Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmieję się Wam w twarz :D

Prawiczki myślą, że ich target to modelki, fotomodelki, hostessy i tancerki :D

Polecane posty

"no to co ze brzydka , na mnie nawet brzydule nie lecą" no ale on jest gwiazdą kina, bogatym i sławnym. na takich lecą zajebiste laski. a danny de vito ma żonę strasznie paskudną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream widać nie pisane Ci mieć dziewczynę. Widzę że niektórym z tego kafe prawikom to bardzo ciąży brak kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream a skąd wiesz? może ty tylko tak myślisz a rzeczywistość jest inna. Może też odpychasz ludzi swoim zachowaniem itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zachowuje sie normalnie nie odbiegam od norm społecznych a co do wyglądu to mam lustro i umiem ocenic obiektywnie czy jestem brzydal czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy obojętnie gdzie zagadałeś /próbowałeś poderwać jaką dziewczynę? Bo sporo kobiet czeka aż do niej pierwszy zagada facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio ok rok temu ale zostałem ordynarnie olany:O potem dałem sobie spokój ale mysle aby znowu zadziałac cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do jakiej dziewczyny startowałeś? i jak olany zostałeś? jakie dziewczyny Ci się podobają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
startowałem do tych co mi sie podobały , zostałem olany w ten sposób ze ja raz zagadałem a potem juzcisza ona nie zagadała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12358
Ciesz się, że nie chciała się przyjaźnić. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wybrzydzam podoba mi sie większosc dziewczyn , najwazniejsze aby nbyła szczupła , w miare ładną twarz i znosny charakter i nie puszczalska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kremowka mimo swoich 32 lat
wciaz jest kretynem ciekawe czy mu juz tak pozostanie na stale czy nie :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
16:27 [zgłoś do usunięcia] "kiepsko cream na mnie czasem lecą brzydule..." ­ więc podbijaj do nich! z dnia na dzień nie młodniejesz, nie ma co wybrzydzać, zwłaszcza, że jesteś prawiczkiem przed 30stką. poza tym to zabawne, że piszecie iż kobiety tak bardzo patrzą na wygląd, a sami oburzacie się jak brzydula chce Was poderwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
Darker - widzę, że jesteś kolejną osobą która ma zbyt wysokie wymagania, Wy naprawdę szukacie modelek i miss polonia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem przystojnym facetem
i śmieję się z dziewic i prawiczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to wnerwia ze kobiety mnie nie podrywają , a co do podrywu to bede podrywał te co mi sie bedą podobac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modelek i miss to nie bo wstępu na takie imprezy gdzie się pojawiają to raczej nie dostanę ale lepiej uderzać do dziewczyn które się podobają zamiast zaniżać sobie standardy. W imię czego niby? Mnie dziewczyny miały i mają w dupie więc nic wam nie jestem winny - wy pijawki emocjonalne. Zatem jak mam wybór: ładna dziewczyna czy szara mysz, to podejdę do ładniejszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny artykuł na onecie: http://zdrowie.onet.pl/psychologia/moj-facet-jest-starszy-ode-mnie-o-20-lat,1,5267157,artykul.html w nagłówku: "Słyszą o sobie, że poleciały na kasę." a potem jeden "przykładowy związek": "On nie musi już pracować po nocach, żeby się dorobić ma to już za sobą." i drugi przykładowy związek: "Ja zajmuję się sztuką, robię okładki płyt, trochę maluję. Olgierd jest szefem marketingu w dużej korporacji." jak widać panny wcale nie lecą na kasę. tylko na facetów którzy mają dużo kasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
Darker - szara myszka też może być ładna, tylko tego tak nie eksponować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie podoba mi się twarz dziewczyny to sorry Winnetou. Możesz mieć doktorat z fizyki jądrowej - nic ci to nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
20:22 [zgłoś do usunięcia] **cream** mnie to wnerwia ze kobiety mnie nie podrywają , a co do podrywu to bede podrywał te co mi sie bedą podobac " ­ to jakby brzydsza do Ciebie startowała to byś ją pogonił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydsza ? trudno powiedziec musze widziec aby ocenic , obiektywnie większosc dziewczyn mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
Darker - no ale Ty tez jestes czymś w rodzaju szrego mysza, więc czemu chcesz jakiejś gwiazdy? startuj do spokojnych i stonowanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
cream - więc napisz jaka kobieta musi być z wyglądu żebyś ją od razu skreślił, np. czy gruba, pryszczata, z wielkim nosem, itp. wymień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze temat wiecznie zywy
cream i inni moga se tu wyliczac cechy lasek a naprawde to musicie tylko wyliczyc odpowiednia sume cashu i isc w odpowiednie miejsce bo tylko to wam zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×