Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmieję się Wam w twarz :D

Prawiczki myślą, że ich target to modelki, fotomodelki, hostessy i tancerki :D

Polecane posty

Gość samanta mamba -
"zrozumcie wreszcie raz że na nas panny nie lecą." ­ jak to? nie wierzę, że żaden z Was się nie podoba. jesteście po prostu nieśmiali. pomijam już niektóre prawiki, które nie są zbyt normalne albo są czyimś tworem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalna i szczera
ja nie rozumiem tej calej dyskusji:) kazdy zyje jak chce, posiadanie partnera/ rodziny nie jest wyznacznikiem wartosci czlowieka ani niekoniecznie sensem zycia. przestancie patrzec na drugiego przez pryzmat tego, ile mial kobiet/ mezczyzn, ile i czy ma dzieci. spelniac mozna sie na wiele sposobow. faktem jest, ze brak udanego zycia osobistego, seksualnego to duza strata bo ten aspekt zycia daje duzo radosci i spelnienia, ale znowu- roznie sie zycie uklada. najgorzej robic cos na sile, wbrew sobie, niezgodnie ze swoimi ideami i przekonaniami. zyc na niby, zyc byle jak, zyc na pokaz. to jest porazka zyciowa - a nie fakt bycia samotnym. i jeszcze jedno - niedosyt jest lepszy niz przesyt. zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybelineNyyy
ech ci faceci zaden nie jest normalny :o www.aleksandrawajnert.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie wierzę, że żaden z Was się nie podoba. jesteście po prostu nieśmiali." 123 no i choćby z tego powodu się nie podobamy. człowiek się składa z mnóstwa rozmaitych cech i każda z nich w mniejszy lub większy sposób wpływa na jego życie w tym na atrakcyjność. mój całokształt jest nieatrakcyjny i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agripinilla
sa terapie dla alkoholikow , narkomanów- to powonna byc terapia dla dlugotrwałych prawikow od 20 tki wzwyz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalna i szczera
mój całokształt jest nieatrakcyjny i tyle. no i co z tego? jestes nieszczesliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agripinilla
chetnie bym zostala taka dziwka wojskowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"najlepiej to podejść do tego na luzie, na zasadzie "jak nie ta to inna"" ­ Jak mi się dziewczyna podoba to ja chcę właśnie TĄ konkretną a nie tracić czas na szukanie sobie kolejnej. To nie schronisko a ja nie wybieram psa. ­ "jest tyle samotnych kobiet" ­ I czekają właśnie na mnie - nieśmiałego no-life'a :D Pewnie każda co mnie tu czyta ma kisiel w majtkach na samą myśl o mnie :D ­ "jak nie wiesz gdzie szukać, bo, np. nie masz młodych, wolnych dziewczyn w swojej pracy czy na studiach, to niech Cię znajomi albo rodzina z kimś ustawią." ­ W pracy nie mam a studia skończone więc ostatni bastion dziewczyn zatrzasnął za mną swoje podwoje. Ciekawe z jakiej racji ktoś ma mnie ustawiać nie wiedząc czy mi się panna podoba czy nie. ­ "może siostra ma jakieś koleżanki? " ­ Ma. W Warszawie :D Nie tutejsze. ­ "albo poszukaj na necie, na portalach, na forach" ­ A po co? Przecież i tak trzeba będzie się spotkać i wypadnę chujowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
Darker - skąd wiesz jak wypadniesz, masz złe doświadczenia, bo mało przebywasz z dziewczynami, nie masz jak się nauczać. poza tym pierwsze randki są zwykle sztywne, nie ma co się przejmować, próbuj jak jeszcze do 30stki nie dobiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agripinilla
czesto pisze sama ze soba, lekarze mowia ze to choroba, a ja uwazam ze mam po prostu bogata osobowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"masz złe doświadczenia, bo mało przebywasz z dziewczynami" ­ Studiowałem babski kierunek więc bardzo dużo czasu spędziłem z dziewczynami. ­ "próbuj jak jeszcze do 30stki nie dobiłeś' ­ Nie ma z kim, nie ma jak, nie ma gdzie. To koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
offerma - widocznie startowałeś do podobnej grupy kobiet, które nie są zainteresowane Twoimi cechami, ale uwierz, że na pewno są też i takie dla których byłbyś ciekawym kawalerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neferieri
możecie wyrwać na przykład mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" uwierz, że na pewno są też i takie dla których byłbyś ciekawym kawalerem." ­ Samotne matki i starocie grubo po 30-stce. To już lepiej walić konia niż się z taka pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
Darker - rozumiem, że nie chcesz być ojcem dla cudzego dziecka, ale samotna, bezdzietna 30stka może być bardzo atrakcyjną kobietą, zresztą sam masz prawie ten wiek, więc nie rozumiem o co chodzi, gustujesz w nastolatkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neferieri
jestes walikonik czy koniobijca? czyz nie dobija sie koni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neferieri
skoro jestes taki grymasny to zapozycz sie i zamow seks robota z japonii- drogie to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neferieri
jesli ma a kase , stanowisko urode to moze -a jesli przecietnak jest -to burdel pozstaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zresztą sam masz prawie ten wiek, więc nie rozumiem o co chodzi, gustujesz w nastolatkach?' Gustuję w przedziale 18-22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neferieri
tu raz jaks baba napisala -moj facet 30 lat- rzucil mnie dla 45 latki a -ty grymasisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna amelia & 9
darker - nie po to zeby Ci dokuczac ale skoro nie poderwales zadnej 18-22 gdy byles mlodszy, zywszy i bardziej energiczny , to na jakiej podstawie przypuszczasz ze uda Ci sie to teraz kiedy jestes podstarzaly , marudny i duzo mniej ciekawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przylazł zgadnij kto... ­ A gdzie ty wyczytałaś, że ja zamierzam podrywać? Napisałem jakie mnie interesują a nie, że za takimi latam i do restauracji zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Są takie czterdziestki nawet, że klękajcie narody." ­ Luzer lubi wyjadać resztki ze śmietników po innych więc to akurat jest zrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neferieri
kto chroni swa czystosc prawiczą to z nia czesto umiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ligurria
prawiki s a infantyln e-powinny bawic sie resorakami anie bawic brykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet dziadek looosera
cos wyrwal, a on nadal nic - żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×