Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmieję się Wam w twarz :D

Prawiczki myślą, że ich target to modelki, fotomodelki, hostessy i tancerki :D

Polecane posty

Gość kamil79jgora
Nie zamoczą po 1 tabletce. Ja brałem prawie rok zanim zamoczyłem. Ale i tak było warto. Dziś wieczorem znów seks z ukochaną Żonką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamiaceaaa
niech wstapia do organiazacji reliigijnej -tam uwiąza im kuktasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
Można wyrywać i na pielgrzymkach ponoć ja nie byłem więc nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
Ja akurat brałem mocloxil. Ale idźcie do lekarza nie kupujcie na allegro bo możecie dostać gips ze szkłem za 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellocco
I co ten seks to taki fajny i sie rozni od walenia konia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łąki pola lasy
bez wiary skoro masz takie wahania nastrojów to lepiej skonsultuj się z lekarzem. a może wizyta u prostytutki będzie pomocna? wtedy będziesz miał więcej pewności siebie, będziesz bardziej męski sam dla siebie, lepiej zacznij coś robić bo latka ci lecą na jęczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz z prostytutką jest poniżający. W żaden sposób nie poczułbym się po czymś takim bardziej męski. 🖐️ Lekarz już nic tu nie zmieni, gdyż moje obecne obawy są w pełni uzasadnione. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
Być może lekarz nie zmieni ale co szkodzi pójść na wizytę i porozmawiać? Ja też myślałem że lekarz nic nie zmieni a jednak zmienił moje życie w raj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vasabbi
najlepsza baba too wlasna graba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łąki pola lasy
bez wiary, idź jednak pogadać z lekarzem, takie rzeczy się leczy, terapia i antydepresanty pomogą, więc działaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
brałem prochy, mam żoneczkę i jak pomyślę o wieczornym seksie to już mi stoi. A może posunę ją wcześniej? Idę sprawdzę czy już poodkurzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva krótkoria
bo prawiczki to guły co nie potrafią zrobić wokół siebie. nie potrafią: a) gotować b) zarobić na siebie c) nie mają prawka i auta d) nie potrafią nic naprawić e) nie potrafią dbać o kobiece potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
Bez przesady. Prawiczki nie umieją gotować, ale mają wiele innych pozytywnych cech np. sumienność, uczciwość, solidność. Nie potępiajcie ich w czambuł. Ja prawiczków popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
Samochód jest potrzbny ale ja na przykład jak jeszcze byłem prawiczkiem to zarabiałem na siebie i miałem pracę tak że nie mozna generalizować że każdy prawiczek to bezrobotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merklaar
jak prawik pracuje tym bardziej ma kase na burdla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livaddia
jest np miedzynarodowa federacja tenisa to powin a powstac miedzynarodowa federacja błoniastych dziewic i prawików -nie kazda singielka to bloniasta - bo np panna mzo e zyc w wolnym zwiazku lub zmieniac kochankow - chyba ze sie singielka przyzna do błoniastości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
Ja uważam że bycie prawiczkiem to powód do dumy - gdyby taka federacja istniała za moich prawiczkowych czasów to bym się zapisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
Z tą błoniastością to też przesada bo 1. są kobiety które w ogóle nie mają błony dziewiczej 2. błonę dziewiczą można zrekonstruować u ginekologa - jest to popularne np. w krajach islamskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
Może Darker jest z in-vitro. Nie jest to powód żeby jego matkę obrażać.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
Prawiczkom trzeba okazywać szacunek, bo m.in. dzięki nim Polska ma niższy wskaźnik zakażeń HIV niż Rosja czy Ukraina, gdzie prawiczek jest rzadkością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliette
po to sa gumki by chorob nie bylo i przeludnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
Ale gumka nie daje 100% pewności to raz a po drugie czasami gumka pęka albo się zsunie albo zapomni się założyć jak się wypije i efekty są niestety jak w Rosji czy na Ukrainie. Dlatego nie można traktować gumki jako panaceum na całe zło tego świata. Dlatego też powinniśmy być wdzięczni prawiczkom, że dzięki nim Polska ma dość niski wskaźnik zakażeń HIV - budżet oszczędza na refundacji leków miliony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliette
to niech sie odbeda swiatowwe dni błoniastości lub kongres prawików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
Gdybym był prawiczkiem, to bym chętnie uczestniczył w takim kongresie. Uważam że bycie prawiczkiem to nie jest powód do wstydu, powinniśmy być z nich dumni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliette
z kazdego kraju delegowano by najstarszych prawikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
To juz ich sprawa kogo wybiorą sobie jako delegatów. Ja deklaruję swoje całkowite poparcie dla takiego kongresu, bo uważam że prawiczki są pożyteczni dla Polski, szczególnie dla budżetu NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliette
przeciez sa te durne organiazje -ruch czystych serc , prawdziwa milosc czeka itp to dziwne ze na to nie wpadły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
Widocznie nie każdy prawiczek jest katolikiem. Mogłaby też powstać ateistyczna organizacja prawiczków. Również mieliby moje poparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kighk
ale bloniastosc wynika glownie z religijnej durnoty -a prawik ateista -jest prawikiem prze swa pierdołowatośc - bo nie idzie do burdla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×