Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmieję się Wam w twarz :D

Prawiczki myślą, że ich target to modelki, fotomodelki, hostessy i tancerki :D

Polecane posty

Gość If theres any justice
dlaczego kurwa żadna mnie nie chce???? gdzie jest sprawiedliwość? inni mają po kilka na raz, a ja ani jednej przez całe swoje żałosne życie... na dziwki nie pójdę, gwałcić nie będę, to co, mam się błaźnić cały czas przed laskami, a one i tak każą mi spierdalać???? nie chcę tak żyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsansjknsajks
prawiki ale wy jesteście głupie i zakłamane, kto wam uwierzy, że trzymacie SPECJALNIE swoje prawictwo i czekacie na te jedyna? po prostu żadna was nie chciała i tyle, nie ma co dorabiać jakichś ideologii. albo jak niektórzy tu piszą, chyba !offerma, że już sobie dali spokój z kobietami, ale jakby teraz zechcieli to na pewno by jakąś znaleźli. jasne :D żadnej nie znajdziecie bo nie jesteście atrakcyjni dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak jest mam 28 lat
i juz nawet nie szukam dziewczyny jestem juz starym bykiem i umre jako nieskalany 🖐️ zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafjor
offerma i argen - oni se całkowicie odpuścili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgfsdger
kjsansjknsajks kobiety też są dziewicami bo nikt ich nie chce przeruchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsansjknsajks
dsgfsdger - ty chyba sam w to nie wierzysz. kobieta zawsze znajdzie chętnego faceta, zwłaszcza dziewica, nawet szpetna, ale nawet z ciekawości ktoś chciałby zobaczyć jak to jest pukać taką wąską cipkę. kobieta zawsze sobie poradzi, i może przestać być dziewicą kiedy jej się tylko podoba, no chyba, że nie chce, a facet może sobie chcieć ale i tak do końca życia może nie zamoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
idziecie dzisiaj gdzieś na miasto się pobawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdffdrgrdge
prawiczki to no lify oni nigdy na imprezie nie byli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
Argen - na domówce czy w clubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
Argen - mieszkasz na wsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma
a gdzie ja mogę w łodzi pójść? :( chcę młodych i fajnych lachonów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
Argen - więc cluby powinny być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taką swoją coroczną imprezę, na której byłem pare razy. Ale w tym roku się nie wybieram. Szczegółów nie zdradzę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też byłem na imprezie
trochę - domówki i kluby ale wolę domówki. nigdy nie wychodzę z klubu sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też byłem na imprezie
nie raz umawiałem się z paroma kobietami i ja do klubu czy wypad gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
athelgast - co to za impreza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakiKtosJakJa
posłuchajcie z prawiczkami to jest tak, oni wierzą w wyższe ideały, w górnolotne wartości, jednak rzeczywistość jest taka a nie inna i wszystkie ładne panny leca na dokładnie odwrotntch kolesi niż oni, i następuję taki moment że zderzają się z rzeczywistości: jak to? dlaczego nie mam fajnej panny? czemu nie ma żadnej ładnej dziewicy ktora szuka kogoś takiego jak ja? przecież wszystko robie tak ładnie i porządnie i następnie chłopaki widzą że stracili tylko czas, przegapili dużo ciekawej młodości w swoim życiu i zaczynają się buntować, wiem bo sam taki byłem, a powiem wam że zawsze były fajne laseczki które się mna interesowały, ostatnia moją panna... taka śliczna była i wql i chciała się bzykać a ja sobie myślałem że nie no, nie chce żeby potem żałowała żę w chwilach zauroczenia mi się oddała, straciłą zdiewictwo a potem się rozstaniemy etc i co?? rozstaliśmy się i dała kolejnemu który ją zostawił już... i tylko jednego żałuję.. że nie bzykałem kiedy mogłem na szczescie dotarło do mnie że nie ma co szukać dzisiaj ładnych dziewczyn które chcą zachować dziewictwo do ślubu, tylko trzeba bzykać każdą z którą się jest i znależć jakąś w miare ogarniętą żeby już z nią być, a jak się trafi taka księżniczka to potraktować to jako niezwykłego farta i bonus od życia :) własnie teraz mam na talerzu fajną laleczke i taką która by uprawiała seks tylko jednak nie jestem dalej takim egoista zeby ja wykorzystac bo nie chce sie z nia wiazac a cos czuje ze ona sie zaraz we mnie zakocha... moze sie z nia zwiaze dopoki nie znajde faniejszej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczki same sobie winne
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma
kobiety są dla mnie niedobre, bo nie chciały mnie poderwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsffdsds
prawda jest taka, że jeśli prawiczki się nie ogarną i nie wyjdą do ludzi to żadnej nie poderwą, a wiadomo, że by chcieli kogoś sobie zapoznać, każdy chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie chce wiec nie
pieprz bzdur. Moze i fajnie jest miec kogos ale jak mialbym za kims latac i ciagle cos udowadniac to to wszystko nie jest warte nawet sekundy mojego dzialania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsffdsds
no widzisz czyli mam rację, każdy chciałby mieć kogoś bliskiego, bo to jednak milej z kimś spędzać czas kogo się kocha, no ale o to trzeba zawalczyć, szczególnie jeśli jest się facetem, bo on raczej nie za często może sobie czekać aż laski same będą zabiegać o jego względy, także zejdźcie na ziemię, bo żadna was nie poderwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
dsffdsds - masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfvfdvbfd
to co mam upijać się w klubach, zacząć przeklinać, być agresywnym by zaimponować kobiecie? to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asksksjskajs
Argen nie trzeba się zmieniać aby mieć dar w postaci pięknej kobiety, wystarczy być sobą i robić inteligentne i przemyślane podchody do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna i prawiczek
gdyby nie nasz popęd seksualny to kobiety by nam były niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×