Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmieję się Wam w twarz :D

Prawiczki myślą, że ich target to modelki, fotomodelki, hostessy i tancerki :D

Polecane posty

Gość lalala bambo!
13:19 [zgłoś do usunięcia] Looooser Darker to jest dopiero szpec. Setki dziewczyn miał na studiach i nic nie zdziałał, a podobno pełno lachonów."" ­ to już trzeba być nieudacznikiem i kompletną ciapą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
athelgast - byle jakie? czyli też masz wygórowane oczekiwania. a gdzie studiowałeś, na politechnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda jest taka że z wiekiem masz mniejszy wybór... Studia szkoła średnia tam było najłatwiej z tym się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że miał pełno dziewczyn na studiach i nic z tego nie wyszło dowód na to że jest nie atrakcyjny dla żadnej kobiety inaczej by jakaś nim się zainteresowała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wygórowane wymagania, bo mam do tego prawo. Do tego najłatwiej było właśnie z tymi, które mi naprawdę się podobały. A nie będę robił reklamy, ani antyreklamy szkole, w której studiowałem, więc tego nie zdradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
athelgast - ale napisz tylko czy to był ścisły kierunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
chłopaki - a może zmieńcie swoją garderobę? jakie zwykle nosicie kreacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
czyli umiecie sobie dobierać ciuszki, a to już jest duży plus, dzisiejsze dziewczyny raczej patrzą na styl ubioru faceta, wiadomo, że lepiej jak ma dobrze dobrane ciuchy niż jakieś dresy czy sztruksy w połączeniu ze starymi adidasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, boję się tylko, że mnie jakaś wykorzysta i porzuci. :D Bez przesady, jak powie, że jest zajęta, to ok. Miło było poznać i tyle. A niektórzy i wtedy podrywają i im się udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Właśnie, boję się tylko, że mnie jakaś wykorzysta i porzuci." Widzę, że wybrednie segregujesz marzenia. Ale i tak nie liczyłbym na ich materializację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta mamba -
dlaczego macie mniejsze szanse w przypadku konkurencji? przecież normalne z was chłopaki, nie straszycie, jesteście dobrze zbudowani, więc o co chodzi? jesteście zbyt nieśmiali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, widzę że niektórzy mają ostro skrzywiony obraz świata. Trochę pewności siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z drugiej strony takie mają przekonania o świecie. Trzeba wyjść i zobaczyć jak jest na prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to ty zdajesz się mieć skrzywiony obraz świata. A w miejscach które masz na myśli możesz co najwyżej w łeb zarobić. Sad but True...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty gadasz? Poczytaj sobie o PUA, pooglądaj filmiki. Nikt tam w łeb nie zarobił, chociaż np. podrywali dziewczynę przy jej chłopaku. Jasne, że się może zdarzyć. Ale tak samo możesz dostał w zęby na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwięcej tu mają do powiedzenia ludzie, którzy nigdy nie podrywali dziewczyn, czy nie byli w klubie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pua zostało wymyślone, aby wyciągać kasę od frajerów. A w miejscacg, które masz na myśli, żądzą prochy układy i ludzie którzy czują się pewniej od ciebie bo znają ten teren. PS. Co ci dało to puła. Ja bym się w życiu czymś takim nie zajął, przez szacunek dla własnej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo jak ludzie boją się podejsc do nieznajomej kobiety na ulicy. Podszedłem z 5 razy i nigdy nie spotkała mnie jakaś nieprzyjemność. Jaki miałem 15 lat założyłem się z kolegami na plaży i podszedłem do jakichś dwóch starszych dziewczyn na plaży, ubranych całe na czarno z czarnym makijażem. Pogadałem z nimi 5 minut, skąd przyjechały, gdzie mieszkają itd. i cześć. Dziewczyny na to reaguję pozytywnie, ewentualnie obojętnie, bo się boją i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×