Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulaizabela

KONSULTANTKA ORIFLAME praca dodatkowa dla dziewczyn i kobiet

Polecane posty

Polecam gorąco pracę w Oriflame młodym dziewczynom i kobietom chcącym dorobić sobie od 100 zł w górę. Jest to bardzo realna praca. Daję każdemu trzy możliwości z których można skorzystać : - zamawiasz produkty, korzystając ze specjalnego 23% rabatu podstawowego. Możesz więc kupować kosmetyki wyłącznie dla siebie w bardzo atrakcyjnych cenach - polecając i sprzedając produkty innym, zarabiasz realnie 23%, czyli różnicę między ceną katalogową a Twoją ceną zakupu. Zwiększając swoje zakupy możesz otrzymywać dodatkowe prezenty Nic nie tracisz ! bowiem masz : - Bezpłatny katalog! - Brak limitu zamówień i obowiązku comiesięcznego ich składania! - Możliwość rezygnacji ze współpracy w każdym momencie bez podawania przyczyny i jakichkolwiek konsekwencji ! Oferta bardzo atrakcyjna, bez zobowiązujących umów. Darmowa rejestracja pod adresem www.my.oriflame.pl/ulastojek ( rejestracja bardzo prosta, bez wymaganych dokumentów) Ja pracuję w biurze Oriflame i równocześnie jestem sponsorem majacym swoją grupę konsultantów którym pomagam.. szczerze mogę powiedzieć, że nie jest to oferta mająca na celu wspierać czyjeś dobro, nie jest łańcuszkiem..po prostu jest uczciwą pracą dodatkową, którą można traktować też jak hobby jeżeli lubisz kosmetyki! Pozdrawiam Urszula biuro_oriflameula@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostrzegacz!!
Szkoda tylko, że nie napisałaś o tym, że aby móc SPRZEDAWAĆ to trzeba mieć zarejestrowaną działalność. Sama o tym nie wiesz ?, czy sprzedajesz "kit" dalej ? Konsultantka może kupować TYLKO I WYŁĄCZNIE na własne potrzeby. Sprzedaż jest w szarej strefie i podlega karze. Za polecanie zaś można otrzymać tylko rabat na własne zakupy. Ludzie !, opamiętajcie się i nie wkopujcie innych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
totalne bzdury! Czy Ty wiesz co to znaczy słowo konsultantka? konsultantka nie kupuje na wlasne potrzeby..nie trzeba mieć działalności kochana gdyż 23% to jest prowizja! Ja muszę mieć działalność gdyż prowadzę grupę konsultantów i mam z tego wynagrodzenie..a konsultantka nie ma wynagrodzenia ale prowizję od sprzedaży!!! Nie wprowadzaj ludzi w błąd..akurat wiem o czym mówię a Ty się nie wypowiadaj w temacie o którym nie masz pojęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostrzegacz!!
Bez komentarza :(. Nie życzę spotkania z urzędnikiem US, bo BARDZO CZARNO WIDZĘ :(. Kobieto !!!. Google nie gryzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu widać kto wypowiada się na forum. Bez komentarza.. Dla wszystkich zainteresowanych ..Firma Oriflame jest firmą światową..ma ponad 3 miliony konsultantów na całym świecie. (Zapewne ściga ich US :D) Bez obawy! najlepiej korzystać z możliwości jakie daje taka firma gdyż mamy pewność, że nie pozwolą sobie na łamanie prawa oraz oszustwo. Oczywiści ja dodałam temat dla osób, które są zainteresowane dorobieniem sobie np w Oriflame, wiadomo, że znajdą się zwolennicy i przeciwnicy jednak pewność tego, że jest to legalne mam 100%. Pozdrawiam wszystkich złośliwców i zazdrośników, którzy nie mają nic innego do roboty tylko wypowiadać się na forum na temat nic im nie wiadomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie macie wrażenia
Ale bzdury piszesz. Proponuje się wyedukować i poczytać ustawy, np. ustawa o swobodzie działalności gospodarczej, orzecznictwo, które możesz znaleźć w necie itd. To szara strefa i nie wciskaj ludziom "bezdetów" jak się nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×