Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
^^kinomanka^^

AXOTRET-WYPADANIE WŁOSÓW HELP!

Polecane posty

Od poniedziałku zacznę brać Axotret i mam pytanie do wszystkich którzy brali Axotret bądź izotek lub aknenormin, (to są te same leki tylko pod innymi nazwami) czy wypadały wam bardzo włosy? ja jestem blondynką, przez rozjaśnianie i tak mam słabe włosy a naczytałam się o tych wypadających włosach po tym leku że szok:o boję się że wyłysieje albo mi się bardzo przerzedzą! a do tego muszę brać tabletki anty i po nich też na ulotce pisze o skutkach ubocznych że też mogą włosy wypadać! ja ze zmartwienia nie śpię po nocach bo się boję o siebie o swoje zdrowie a lekarze mnie zapewniają że nie ma się co tak bać i że panikuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie biore juz tego roku chyba z rok i generalnie zeby delikatnie to ujac jestem prawie lysa. wlosy wypadaja mi garsciami. jestem przerazona. musze udac sie do lekarza bo przysiegam wlosow juz prawie nie mam. najbardziej boje sie myc glowe bo wtedy zlatuja mi takie kule wlosow po nodze i strasznie to przerazajace. poza tym jeszcze bardzej boje sie czesania bo wtedy to juz w ogole :) takze.. zastanow sie. bo jest masakra taka ze nie jestes w stanie sobe wyobrazic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To straszne g... na prawdę nie warto! Czytajcie ze zrozumieniem. Ludziom wypadają po tym włosy?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izotec, Aknenormin. Na prawdę odradzam. Nie ma sensu rozwalać sobie wątrobę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izotec, Aknenormin również odrazam te leki. Nie pomogły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również odrazam w/w specyfiki. Szkoda zdrowia i czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aknenormin to potworna strata czasu i pieniędzy. Nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Totalnie odradzam w szczególności aknenormin. Masa nieporządanych skutków ubocznych i bardzo nikła skuteczność działania... Po zaprzestaniu kuracji tym lekiem wysypało mnie jakby z podwójną siłą... Po prostu masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam miałam 2 kuracje
1 kuracja: wysoka dawka dzienna, krótka kuracja - 6 miesiecy po 5 latach od zakończenia: 2 kuracja: niska dawka dzienna, długa kuracja - 1 rok BYŁO WARTO. Dla normalnego życia: -bez konieczności szpachlowania się fluidem od razu po wstaniu z łóżka -bez paniki kiedy się pomaluję wyjeżdzając ze znajomymi na kilka dni -bez wstydu przed innymi ludźmi -bez wiecznego zamartwiania się, czy moja skóra jutro będzie wyglądała jeszcze gorzej niż dziś Nie miałam żadnych poważnych skutków ubocznych. Włosy zaczęły wypadać bardziej po 1 kuracji - ale nie jest to jakiś straszny stan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbowałam, nie podziałało. Przykro mi, ale jak dla mnie szkoda czasu i zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam wspomniane leki i jest to wielka strata czasu i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam leków wspomnianych wyżej czyli izotec i Aknenormin. Porażka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również nie polecam te leki bardziej mogą zaszkodzić niż pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam Duac, Aknenormin oraz izotec żaden z tych leków mi nie pomógł. Trądzik wcale nie znikał a wręcz przeciwnie miałam go nawet trochę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzednikiem i dodam jeszcze aby unikać brevoxyl oraz benzacne . Wszystkie z tych leków zamiast pomóc to mogą zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba najpopularniejszymi lekami na trądzik są : Duac, Aknenormin oraz izotec ale niestety żaden z nich mi nie pomógł a bardziej zaszkodził. Z mojej strony mogę dodać, że nie polecam i odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ali15
Jest jesien wiec moje wlosy cierpia teraz najbardziej. Co roku ten sam problem- strasznie wypadaja. Stosowalam wiele preparatow. Najbardziej widoczne efekty widzialam po zastosowaniu kuracji kapslulkowej Seboradin. W ciagu pierwszych 14 dni zauwayzlam pierwsze efekty. Pozniej bylo juz coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że wspomniane leki nie tylko mi zaszkodziły a innym również :( Nie polecam są okropnie drogie a dodatkowo mają mnóstwo skutków ubocznych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również jestem tego samego zdania co inni. Strata czasu i pieniędzy to już pomijam, ale to co te leki mogą zrobić człowiekowi to okropne! Przekonałam się na własnej skórze i nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie! Izotec oraz Aknenormin jest niby taki rewelacyjny... Lekarze polecają a tak naprawdę te leki mogą nam więcej szkód narobić niż pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam a wręcz przeciwnie ODRADZAM !!!!!!!!! Wypadły mi prawie wszystkie włosy !!!! Koszmar zaczął się 4 miesiące po zakończeniu leczenia !!!! ODRADZAM I OSTRZEGAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam

Mam axotret i powiem wam że co 3 miesiące mam badania czy jest wszystko wporzadku nie słuchaj się tych opin naprawdę warto miałam okropny trądzik a teraz nie mam nic cieszę się z efektów ktire osiągnęła co do skutków ubocznych miałam plamy na rękach wypadanie suche usta i oczy ale załagadzałam kosmetykami które dostałam w broszurce i mi pomogły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość odradzam

Ja axotret przestałam brać ponad 3 miesiące temu, fakt po trądziku ani śladu. Ale niestety od jakiegoś czasu zaczęły mi strasznie wypada włosy. Jestem po wizycie u trychologa, i co? Łysieje. Właśnie po axotrecie. Czeka mnie dluuugie leczenie i wydawanie kupę kasy żeby uratować włosy. Także lepiej się zastanowić nad takim leczeniem trądziku, jeśli zależy Ci na włosach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam problem z wypadaniem włosów, myślałam wręcz że wyłysienie, pewnego dnia trafiłam na tą strone:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

Jest tam polecony specyfik na poprawę kondycji włosów, warto go przetestować, załączam zdjęcie z kuracji 2 miesięcznej, efekt jest fantastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mialas, wklejasz dokladnie ten sam post pod wszystkimi tematami wygrzebujac starocie, tylko nicki rozne

marna reklama copywriterze to trzeba robic z glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×