Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

supertata

Czy być samotnym ojcem to duża przeszkoda ??

Polecane posty

Gość chaaaa
No pewnie, że trzeba poznać kogoś kto nie tylko zaakceptuje fakt posiadania dziecka, ale jeszcze będzie umiał je pokochać i wychować. Poświęcając przy tym kawałek siebie. W takim przypadku jest dużo składowych które muszą gdzieś zatrybić. Dziecko to raz, ale porozumienie między ludźmi to dwa. I każde tak samo ważne. Ja mam dwuletniego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorosieboi
Nie mam. Dlatego wiem, że faceta z dzieckiem byłby dla mnie nie do zaakceptowania. Nie dlatego, że kogoś za coś potępiam, że nie lubię dzieci (lubię), ale kwestia związku, rodziny jest niezmiernie ważka, ważna i delikatna i trzeba dużej odpowiedzialności, rozsądku. Nie każdy nadaje się do tego, by wychowywać nie swoje dziecko. taka prawda. Zwłaszcza własnie jesli nie ma swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie..... piękne dwa podsumowania powyżej :) Najłatwiej powiedziec ze to nie problem i ryzykować... a pozneij dupa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dchgdhgdh
nieprawda że dziecko MUSI od razu pokochać, musi je tylko szanować. Nie wymagajcie miłości jako warunku. Czasami on przychodzi potem a czasami nigdy.Wiele zależy tez od dziecka jakie jest, niektóre dają się kochac a inne nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaaaa
Ale dziecko to dziecko i nie jest winne sytuacji w jakiej znaleźli się rodziece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dchgdhgdh
i co w związku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotny facet z dzieckiem uważam że nie jest problemem . ja wychowuję sam od 10 lat i udalo mi się wychować wspaniałą córkę . a i z kobietami które by chciały żyć w takim związku nie ma problemu pod warunkiem że znajdziesz dojrzałe kobiety akceptujące twoje dziecko , a takich nie brakuje wiem ze swojego doświadczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaaaa
Ja dlatego chciałabym spotkać kogoś z kim mozna byłoby wyjść z dzieciakami do parku, na plac zabaw, do zoo. Pogadać, posmiać się, napić się wina. Zadzownić do siebie jak chce sie z kimś podzielić dobrą wiadomościa, ale i tą złą. A co z tego będzie - życie i czas pokażą. A trudno znaleźć nawet kogoś takiego.. Z drugiej strony ja też nie szukam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaaaa
z łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaaaa
No wiesz, jak to jest... raz lepiej raz gorzej. Kryzysy miewam:) ale ogólnie nie najgorzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mechaniczna
Dla mnie to nie jest zadna przeszkoda. Kocham dzieci i chetnie bym sie opiekowala jeszcze jakimis oprocz mojej coreczki. I w ogole tak samotny tata juz urasta w moich oczach do rangi kochanego, dobrego, czulego i odpowiedzialnego faceta. Dla mnie to atut, ale pewnie nie wszystkie tak mamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mechaniczna
Niestety mam juz faceta, ktorego dzieci sa tylko 12 i 14 lat mlodsze ode mnie. Troche nie ma sie juz jak nimi opiekowac, ale co moge, to robie. Moze w przyszlosci adoptujemy jeszcze jakas kruszynke, bo juz mi sie nie chce byc w ciazy, jestem po trzydziestce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mechaniczna
Ale maila moge dac, poklikac mozna zawsze. Naisz na maila, to Ci dam gg. bar.alx1@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaaaa
gg 1120047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaaaa
maila chetnie podam, ale na gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo szanuje samotnych ojcow, malo takich. mam dzieci i nie skreslilabym mezczyzny z dzieckiem, jednak uwazam, z latwiejszy jest zwiazek z kobeta ,ktora tez ma dziecko, bo tylko taka naprawde doceni Twoja odpowiedzialnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo szanuje samotnych ojcow, malo takich. mam dzieci i nie skreslilabym mezczyzny z dzieckiem, jednak uwazam, z latwiejszy jest zwiazek z kobeta ,ktora tez ma dziecko, bo tylko taka naprawde doceni Twoja odpowiedzialnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostra sucza
Wiesz, sprawdzilam sobie co to za miasto Gliwice, i przerazilo mnie to, ze wychowujesz samotnie dziecko w tak malym miescie, w dodatku na Slasku. Przeprowadz sie do Warszawy, dziewczyna jak bedzie nastolatka podziekuje Tobie! Poczujcie troche zachodu - lepsze zarobki, malej wyrobi sie pewnie niezly gust... Gliwice nie maja przyszlosci, to kolejne smutne szare miasteczko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16-letnia Patrycja
IlE zArAbIaSh JAk mAsH fAjNy SaMoChOd tO zAmIeShKam z ToBom I ZaAkcEPTujE DzIeCkO xD :PPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawie mówicie
A co to za różnica, że to są Gliwice? Śląsk górą :P:D Jasne, ma się wyprowadzac, żeby dziecku wyrobił się dobry gust lol... To tylko ludzie w Warszawie mają dobry gust? W ogóle jak można nie wiedziec gdzie są Gliwice? A co do tematu to każdy ma prawo do szczęścia i tego życzę autorowi. Ja osobiście znam przypadki, gdzie jedna strona sama wychowuje dziecko i jakoś nie było z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawie mówicie
Ha dokładnie!!! Jakie ludzie mają niektóre poglądy... Ja bym chciała miec faceta z dzieckiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×