Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ludzki przemiot

Co się stało z Alayką? Co się stało z Dek@ą?

Polecane posty

Gość ale ona nie jest pozdro
pozdro jest daleko stad:) i w ogóle to pozdro już bliżej do 35 niż do 30:) pozdor pozdro🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ona nie jest pozdro
to zle pamietasz bo pozdro w roku 85-86 to juz do szkoly sie szykowala pomysl jak w 2007 byla na doktoracie tzn miala wtedy jakies 24-25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała kafeteria (1)
pozdro to rocznik 85 i tez jestem przekonany ze to ala zbanowana,porównywałem nawet posty na jednym z tematów i dokładnie ta sama składnia,ten sam żart,ten sam styl pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała kafeteria (1)
michaił kuamstwo tez obserwuje ten burdel od ok roku i zgadzam się z Tobą nie wiadomo z czego mają ubaw:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ona nie jest pozdro
dobra co ja was bede przekonywac zreszta nie chce mi sie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeyayo
olewam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem Michele P. czy po tym wszystkim czuje się jakoś nader zayebista? Ten stan utrzymuje się u mnie od jakiejś szóstej klasy podstawówki więc byle goowienko Twojego pokroju prawiącę mi komplementy nic tutaj nowego nie wymyśli :classic_cool: P.S. nie przyznaje się publicznie do moich kontaktów z Jukenem ani do żadnych innych relacji męsko-męskich w tym głaskania po prąciach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznalas sie do rzeczy oczywistej ale ...... jakto mowia niemcy "zaufanie jest dobre ale kontrola lepsza" dlatego prosze wyslac posta pod nickiem pozdro600 wtedy przyjade do Ciebie i pocaluje w doope :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisze bo jednak od godziny 12 uświadamilam sobie że podszywanie się pod kogoś na forum jest łamaniem regulaminu a ja pracuje zgodnie z zasadami. Poznajcie prawdę ... pozdro to moja Matka spłodzila mnie z jakimś meneelem[z Centralnego cool]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki , powiedzmy ze zapomnialas hasla do nicka ....ja wiem swoje , milego weekendu Lena 🖐️ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy użytkownik forum
ja jest anonimowym użytkownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghtyh
na pierd_______ 8 stron i o czym? Jak tam kotek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy użytkownik forum
toż to prawdziwa inwigilacja:(wielki brat paczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Anonimowy ja wiem wsYstko o Tobie zanim Ty zdazysz kliknac SEND guzik" nie ośmieszaj się kobieto do reszty :D Goovno wiesz o człowieku wysyłającym posta za pomocą dowolnej metody przesyłu danych. Co innego jakbyś znała na przykład IP telefonu, wtedy ok, ale na takie akcje musiałabyś mieć przyzwolenie organów ścigania inaczej mogłabyś beknąć, ponieważ są przepisy chroniące prywatność, kto wie jak ich użyć, może się zabawić. To raz, dwa śmieszą mnie Twoje występy z Jukenem, wpadacie na jakiś temat obrażając kogoś w nadziei, że ten ktoś się zdenerwuje zostanie wciągnięty do kretyńskiego cyrku a Wy podbuduje swoje i tak już nadwątlone ego. Żałosne postępowanie i szczerze współczuję, bo smutny musi być żywot człowieka, czerpiącego satysfakcje z takiego goovna i to jeszcze przez internet, co tylko świadczy o totalnym tchórzostwie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutny jest żywot cymbała który nawet w necie nie umie rozluźnić posladów i pragnie aby wszyscy mieli tak samo przejebane życie jak on :O🖐️ PS. JA , wyżej podpisany Juken , znany też jako Troll , publicznie zaprzeczam jakobym ruchał w 3 otwory , uprawiał pissing, scat i BDSM z użutkowniczką Alayka , zamieszałą w Wąchocku pod drewnianym mostem :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym realem to bym sie tak nie spinał Panowie bo jestem tu jednym z niewielu którzy trenują sporty walki :P o czym już się przekonał napylony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Policji:classic_cool: Że Wam chce się tyle pisać ... nie umiecie kogoś styrać w dwóch zdaniach? Choćby coś w stylu rzygam łożyskiem Twojej Matki plując sobie w twarz i wydlubując oczy za to że dane mi zostało czytać to co piszesz a jej urodzić taką spierrdolinę jak Ty :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już chciałam posrać modkom, żeby usunęli, ale jednak zrobiło się ciekawie. Dobre temate. ( ovo)-b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz jak ty masz przejabane w życiu i przychodzisz tu po lizanie fiuta od innych , nie znaczy że wszyscy tak mamy :O ja tu przechodzę sie zrelaksować , czy tego chcesz czy nie , ja muszę czytać twoje płacze a ty bierzesz udział w mojej zabawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie unmiesz przyjąc do wiadomosci że ludzie mają pasje w życiu ? nie każdy jest opasłym hoobitem, przed 40 z permanentną depresją spowodowaną niebojebanie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze, nie. Po drugie, Juken, kazałam ci zamknąć ryj i nie zwracać się do mnie oraz używać mojego nicka w trzeciej osobie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×