Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ludzki przemiot

Co się stało z Alayką? Co się stało z Dek@ą?

Polecane posty

ja czytam a ty toczysz pianę z pyska :D a ponoc jesteś tak yenteligenta i górnolotna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Richard big sausage
że nie jestem Ci obojętne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juken, ić, ić, ić se poszczekać gdzie indziej, teraz jest wreszcie to dziwne coś, z którego wyłącznego powodu tutaj siedzę. Albo zostań i produkuj się dalej, już mię to niewiele obchodzi.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież piszę, że spędzam czas na kafe tylko dla ciebie. :( Kochom cię i nienawidzę jednocześnie. To trudna miłość, rozumiesz, bardzo toxic i tak dalej. :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Richard big sausage
ja potebujem więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżizas, jakie zachłanne, a jeszcze nic od siebie nie dało. :O A ja wymagam uległości. 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że nagle spuściłaś z tonu po mojej łopatologicznej tyrce i próbujesz grać yeteligenta ponad wszysto , świadczy o tym jak duży dystans nas dzieli :classic_cool: jeszcze lata upłyną nim będziesz w stanie mnie zignorwać :) a następnym razem grzeczniej proszę do legendy , bo dostaniesz prztyczka w nos 🖐️ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Jukenku, rzecz w tym, że nie jesteś prawdziwym trollem, legendą to możesz się nazwać jedynie z racji wieku i zawartości "prawdziwości", a poza tym pojawił się mój podszyw i zmienił mój nastrój - po co więc sobie zawracać głowę czymś takim jak ty?😴 I spier­dalaj wreszcie, zara będę gwałcić.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolego kolegi, a widzłeś żeby tu kiedyś np. ZETU płakał tak jak wy ? W mojej stopce mam link do przykładowych zachowań z zakresu trollowania aby dać wam (kretynom) przewagę wiedzy ale widać że czytanie ze zrozumieniem to chyba ponad twoje siły , mistrzu poprawnej polszczyzny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Richard big sausage
coś za coś potrafię być uległe, potrafię być władcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Albo zostań i produkuj się dalej, już mię to niewiele obchodzi." to po co czytasz i odpowiadasz? :D :classic_cool: cofam to co napisałem, może ci życia nie starczyć zanim nauczysz się mnie ignorować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrafisz mnie przede wszystkim doprowadzać do szewskiej pasji tą "tajemnicom", głupia doopo. 😠 Piszemy sobie tutaj enigmatycznie dalej czy idziemy na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bom kur­wa niekonsekwentna, ale już to naprawiam. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Richard big sausage
O tej porze tworzą mi się w mózgu dziury wielkości kraterów na księżycu. Szkoliłom się intensywnie od rana a jutro ciąg dalszy. Ale czekam na inspirującego maila na mukadzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie z zakresu filozofii, lepiej nie umieć pisać czy nie umieć czytać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS nie wiem jak ale Ci się udało ciągle mnie chdzoi po głowie ten kabel od wideła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚWINIOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO! ­ ­ O której jutro będziesz online do cholery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty zasrany ćwoku, nie pamiętam tego maila, musisz mi wysłać choćby pustą wiadomość, bo za ch­uja nie znajdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PlanDek@
Ja się mom z Tobom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE IDŹ JESZCZE SPAĆ. DO DIABŁA, JEST DOPIERO DWUDZIESTACZECIA I JUTRO NIEDZIELA, CO MASZ NIBY DO ROBOTY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PlanDek@
Nosz... czytaj ze zrozumieniem - napisałom, że się szkolę intensywnie od rana do wieczora - dziś i jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, faktycznie, jakoś to pominęłam, jak prawie wszystkie twoje kwestie. :P Kilkanaście minut jeszcze cię nie zabije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne że co ty mozesz wiedzieć jak ciągle masz omamy że pozdro nadal pisze , podochujesz się w niej skrycie ? mam ci dać jej numer i adres domowy abyś mógł wyznać swe skrywane uczucia? :classic_cool: uważaj tylko na jej męża , bo wzięła sie i chajtnęła w tym roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PlanDek@
juken - nie weź tego do siebie bo to nie jest osobiste ale... spierdalaj już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×