Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ludzki przemiot

Co się stało z Alayką? Co się stało z Dek@ą?

Polecane posty

skoro tak chcesz? ok Gimbusiarna pryzczata koorwoo ile masz wzrotu ? :D lepiej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczająco dużo, by swobodnie kopnąć cię w mikrofiuta, je­bany podstarzały obrabiaczu ministranckich pał. :)🖐️ Słabe, tak nawiasem. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słabe piszesz a mordę w celu odbioru nasienia otwierasz :classic_cool: niech ci będzie , gimbusie B=====D -- --- --- 💤Deka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. Deka - zgasił bym cię jak zapałkę ale gówno się nie pali :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juken "smutny jest żywot cymbała który nawet w necie nie umie rozluźnić posladów i pragnie aby wszyscy mieli tak samo przej**ane życie jak on " Tego mogłem się po Tobie spodziewać :O Potrafisz tylko wrzucać niewybredne teksty do internetu, jarając się tym, niczym małe dziecko, które pierwszy raz w życiu dorwało pudełko z zapałkami. Ot, taki syndrom Dziewczynki z zapałkami, uważaj bo się sparzysz kiedyś na tym, nieroztropnie używając ognia. A teraz jak ktoś Ci dosra na konkrecie, typowo dla siebie ściemniasz, wyzywając, sugerując, że ktoś nie potrafi się rozluźnić. Jeśli dla Ciebie chamstwo jest przejawem luzu, to winszuję płytkości rozumowania, w realu zaliczyłbyś po takim wejściu petardę w zęby i byłoby po krzyku. Taka jest prawda, i obaj o tym wiemy, dlatego egzaltujesz się - stary chłop - na forume dla kobiet, jaki to nie kozak i w ogóle. :D I Ty to nazywasz trollowaniem? Nazywasz się trollem? Goovno masz wspólnego z rasowym, inteligentnym trollingiem, reprezentujesz co najwyżej poziom błaznów z onetu, lecących tanią prowokacją. Reszta Twoich wypocin, nie jest warta używania mojej klawiatury. :D Michaił Kłamstvo Powiem więcej, mogę to wysłać z mobilnego urządzenia, z pre-paidu, który potem zniszczę przełamując kartę i wrzucając ją do Bałtyku. Tyle w temacie. Reszta metod inwigilacji tak jak mówiłeś, jest zarezerwowana dla służb specjalnych, za przyzwoleniem określonych organów administracji państwowej. Zwykły modek na forume, musi uważać, bo jest ustawa o ochronie danych osobowych, i łatwo można mieć manko, za operowanie czyimiś danymi, bez zgody osoby zainteresowanej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spływają z ciebie rzygowiny, Juken, ale przyjmujesz to na siebie i za dobrą monetę, próżne nadzieje, stary kur­wiarzu i trochę godności, bo cię małolata przewierci do kości. :P🖐️ Alayka, jeszcze ci pamiętam idiotyczne wyskoki. 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Rambo a chochla w doopie u Ciebie dzisiaj nie byla jeszcze co? Idz nadrabiaj zaleglosci ." Wiedziałem, że tak zareagujesz, jesteś przewidywalna jak woda w klozecie, zawsze z góry na dól, podobnie jak w przyrodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jukena nazywacie "trollem"? I on siebie nazywa trollem? Trolling is an art, to nie jest tak, że pociśnie się troszkę takie gówienko, rozluźni zwieracze i rzuci się z rozdartym pięcioma kutasami pyskiem na jakiegoś użytkownika albo konkretną grupkę. :O🖐️ Tutaj trza inwencji i wiedzieć jak to robić z klasą, żeby robić elegancko w bambuko całą społeczność, Juken jest chyba największym nieporozumieniem w tym terminie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jakie "h" dowód osobisty miał w kieszeni w trakcie konfrontacji ;) I nie jestem koorvva Pozdro ... Jestem piękna młodą i inteligentną 26 latka po zawodówce i kilku szkoleniach z UP :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaił Kłamstvo W realu, taki Juken gdyby tak skakał do wszystkich z automatu, to przy pierwszej lepszej okazji, pierwszy lepiej zbudowany facet oprawiłby go w ramy sklepowe, a jego przygoda skończyłaby się w gipsie, gdzieś w jednej z tych żałosnych placówek służby zdrowia :D Albo posługując się jego "terminologią" - dostałby w pysk jak koza za obiery :D Szybko stałby się bezzębnym gościem, noszącym szczękę na drutach, i protezę zamiast zębów. Dlatego jemu podobni, frustraci życiowi, ludzie z kompleksami realizują się w necie, pociskając na onecie czy tutaj, tanie prowokacje, rodem z domowego przedszkola. zbanowana za twarz I nie zależy mi na Waszej przyjaźni waŻne że przedmiot mnie lubi Wiesz, tak to już bywa w relacjach międzyludzkich, że nam też nie zależy na Twojej przyjaźni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alayka, ty też jesteś czymś dziwnym i na twój temat nie mam sprecyzowanego zdania, wiem tylko, że zwyczajnie za bardzo się starasz, a to już cię automatycznie skreśla. Czy cię to obchodzi, czy też nie. :) Trolling to albo robienie kogoś w chu­ja, albo "reakcja domino" - niewinnie coś zaczynasz i robi się z tego krawa jatka, czyli pyskówka, albo łączenie tych dwóch elemnetów, co daje piorunujące efekty. Nie zaś usilne zwrócenie na siebie uwagi poprzez sraczkę niepotraktowaną odpowiednio wcześnie Smectą. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dek@ Prawdziwą formę trollingu, cechują takie objawy jak: spryt, pomysłowość w działaniu, wiedza, inteligencja, co w konsekwencji prowadzi do mentalnego szturmu osobnika, mentalnej dewastacji, ego targetu, który po takiej spłuczce intelektualnej, potrzebuje na jakąkolwiek ripostę, ok dwóch dni, w konsekwencji przyznając rację. To co oni uprawiają, jest jak szczekanie burków, gdzieś pod budką z piwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ranbo To jest chyba najwyższa szkoła jazdy, prawdziwy "art of trolling" jak słynny "mac" z 98. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaił Kłamstvo, ja znam tysiąc razy lepsze. Porównaj sobie: ­ „I żem widział Boga twarzą w twarz, a zachowana jest dusza moja (32, 30) ­ „Boga nikt nigdy nie widział (J 1,18) ­ Zacząć taki temat w czasie tego pochodu Trwam to prawdziwa rozkosz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dek@ Miałem kiedyś team, było to jeszcze w 2006 roku, dawaliśmy czasem przedstawienia, były oklaski, były śmiechy, były nawet autografy, zdarzyło się pociskać kolesia, przez bite dwa miechy, tak, że potem nie wiedział co jest grane, jedząc z ręki jak potulny azorek :P Michaił Kłamstvo Łatwo takie przypadki poznać, sraają się na forume jak rozmazane goovno, smęcą, co to nie oni, jak to "tyrają" napalonego, który tak naprawdę turlał nimi jak chciał, widząc pianę w pyskach azorków :D A mialo być tak piknie, miało być odwrotnie. Jednak oleju we łbie zabrakło, tanioszką pociskając, jak kiedyś przekupy na stadionie 10-lecia :D Chciałbym zobaczyć Jukena w konfrontacji z bykami na siłowni, niech by tak pocisnął do handlarza koksem, zginąłby w powietrzu zanim zdążyłby beknąć - amen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nigdy się trolem nie mianowalam ... Królowa Księżna Baronowa to i owszem ale tytułowac się mianem kogoś kto nie ma korony na głowie jest mi zupełnie obce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pseudonim:
Co wy, koorwa, wiecie o roochaniu?? Szczególnie ty - ślepowronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbanowana za twarz Na miano trolla trzeba sobie zasłużyć, żeby być trollem, wyróżniającym się z tego ogromu błocka tudzież innego motłochu, trzeba zabłysnąć, nie na moment, czy dwa, ale korva na lata. Wiesz dlaczego większość burafiksów zgrywa się, po sezonie, góra dwóch? Bo grają, z uporem osła, na jedną melodię, wpiieprzając bezmyślnie userom od rożnych, co na początku zyskuje poklask lokalnego govna, żeby chwilę później ograć się, i stać nudnym. Dlatego potem taki Juken czy innych cieć, zasrywają tematy łajnem, że ich czas minął. Minął, bo nie są kreatywni, działają prymitywnie, a to na dłuższą metę ssie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak :D Jak moderatorów :D Tak naprawdę to nawet na swój widok w lustrze pluję kwasem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×