Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takijeden,

Dziwna choroba ? Długie .

Polecane posty

Gość holistyka
zgadzam sie z 3 poprzednimi wypowiedziami czego wiec szukasz skoro jestes szczesliwy? jestes znieczulony, nic nie czujesz, milosci, nie mozesz byc szczesliwy negujesz tez fakt ze jestes DDA, ze wyrastales w rodzinie dysfunkcyjnej to mechanizmy obronne przemysl sobie i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden,
kutagara no właśnie, zafiksowanie, samolubność to chyba też typowe dla autyzmu/schizofrenii holistyka czego tu szukam ? chciałbym wiedzieć dokładnie, co mi jest, a do kolejnej wizyty u neurologa jeszcze dużo czasu niby wiem, że jeśli nic nie zrobię, to nie będę mógł normalnie funkcjonować w życiu, no więc może to jakieś pozorne uczucie szczęścia, ale na tym się kończy moja świadomość sytuacji nie neguje, że jestem DDA i że moja rodzina jest dysfunkcyjna, chciałem się tylko upewnić no krócej nie potrafiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekaj na rezonans
A może faktycznie napisz na forum eksperckim. Skoro normalne argumenty do ciebie nie trafiają, to może psycholog przekona cię do terapii, tylko skróć to jakoś. Zespół Aspergera i dysfunkcyjna rodzina to nieciekawe połączenie. Jesteś DDA i być może także DDD, poczytaj o teorii Hellingera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden,
poczekaj na rezonans no byłby problem, żeby krótko napisać, nie potrafię ująć czegoś długiego, krótko, coś tam mi się obiło o teorii Hellingera, ale nie zagłębiałem się w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj też o depresji
utajonej, bo zapewne ją przez to masz, tylko o tym nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj też o depresji
znaczy się maskowanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holistyka
Polecam ci ksiazke Zmien swoj mozg, zmien swoje zycie, Daniel G. Amen masz niezsynchronizowane polkule mozgowe na skutek traumy, w zyciu prenatalnym kopniecie matki w brzuch przez ojca, awantury tez na pewno byly, emocje matki dzialaja na plod, potem alkoholizm ojca dlatego nie idzie ci nauka na studiach, nauka ciezko przychodzi jak ktos ma polkule niezsynchronizowane, nawet na WF wystepuje brak koordynacji ruchowej i niezdarnosc. Znieczulenie emocjonalne to tylko twoja ochrona przed skutkami traumy pogoogluj troche na necie moze cos ci sie rozjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany julek
zespol Aspergera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeioyu..
ZA+nerwica+DDA Pisałeś, że jesteś leworęczny, a babcia cię przestawiła, to na pewno dodatkowo zaburzyło twoją równowagę sensoryczną. Czujesz się dobrze, nie zdajesz sobie w pełni sprawy, że rodzina cię znerwicowała i że jesteś DDA, bo masz zaburzone postrzeganie rzeczywistości i uczuć, to typowe dla Aspergerowców. W normalnych rodzinach osoby z ZA raczej od dzieciństwa mają terapię, ale rodziny się nie wybiera. Poczytaj więcej o ZA i wyciągnij odpowiednie wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden,
holistyka, aeioyu.. no może poczytam teraz właśnie to, przydałoby się chyba też, żebym chociaż zmienił swoje fiksacje, np. wrócił do kosmosu albo pogody poczytaj też o depresji być może, bo w przeszłości moje uczucie szczęścia przerwały z pewnych powodów dwa krótkie okresy ala depresji (płakałem i miałem fantazje samobójcze), potem to znikło, uczucie szczęścia wróciło, a zaczęły pojawiać się dolegliwości fizyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
borderline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes upiornie nudny i zafiksowany na sobie, niedojrzaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dysmózgia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×