Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama 10 miesięczniaka

gdzie kupić buty dla dziecka?

Polecane posty

Gość MłodaMama88
Ja zakupiłam buciki dla mojego Frania w sklepie specjalistycznym, aczkolwiek mój synek ma płaskostopie i to dość zaawansowane.. Trafiłam na szczęście na porządny sklep ortopedyczny w Trójmieście www.ortmedical.pl , pan technik ortopeda dobrał odpowiednie buciki z odpowiednimi wkładkami do tego omówił i pokazał skuteczne ćwiczenia dla stóp, stawów, kręgosłupa jak dla mnie bardzo profesjonalne podejście. Także drogie mamy uważam, że na pierwszych bucikach dziecka nie należy oszczędzać i monitorować te małe stópki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsiaBasia238
Jeśli chcecie trochę zaoszczędzić, to polecam skorzystać z kodów rabatowych do sklepu smyk ze strony https://kody-rabatowe.domodi.pl/sklep/smyk-com , mają tam na prawdę dobrej jakości rzeczy dla dzieci, myślę, że warto skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGośka35
Moim zdaniem dla buty dla dziecka warto wydać więcej. Stopy na początku życia potrzebują odpowiedniego wsparcia. Nie dadzą go buty za 50 zł. Osobiście polecam buty Memo, które działają profilaktycznie wspierając prawidłowy wzrost dziecięcej stopy https://memoinfo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla swojego synka kupiłam dwie pary butów na lato w sklepie Born2be, adidaski do biegania i jedne wyjściowe:) Jedne i drugie wyglądają prześlicznie, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie NIE POLECAM FIRMY BEFADO!!! Zamówiłam tam ostatnio 3 pary, a otrzymałam tylko 2... Buciki nie były zapakowane do pudełka tylko w zwykłej folii, która bardziej przypominała worek na śmieci. W dodatku nie było paragonu ani żadnego dokumentu potwierdzającego zakup. Folia była lekko naderwana. Napisałam z prośbą o pomoc do sklepu - odpisała mi sama pani kierownik, że mam sobie składać reklamację w Inpost. Wszystko fajnie tylko nawet nie miałam paragonu, więc na jakiej podstawie miałam reklamować? Sama pracowałam w sklepie internetowym i wiem, że w takich przypadkach firma robi wszystko żeby pomóc klientowi. Gdyby łaskawie pani kierownik skontaktowała się z Inpostem i powiedziała że jej firmowe buciki gdzieś zaginęły na którymś etapie dostawy to pewnie by się znalazły. A tak - pani kierownik miała w d.... klienta i pewnie też dzięki tej części ciała dostała takie stanowisko. Straciłam tylko pieniądze przez firmę, która buty wysyła w workach na śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla trójki moich dzieci kupuję obuwie u www.sklep.zetpol.pl. Jest bardzo wygodne i solidnie wykonane. Syn poza tym musi nosić wkładki ortopedyczne. Od nich są zawsze idealnie dopasowane. Dzieci oprócz tego wybierają sobie ciekawe wzory i kolory. To obuwie najwyższej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdeczka007A
Ja dla swoich dzieci kupuje buty w Sizeerze --> https://sklep.sizeer.com/ . Plusem tego sklepu jest to, że można wybrać ulubione propozycje online, a następnie lecieć z dzieckiem do sklepu stacjonarnego w celu idealnego dopasowania rozmiaru. Teraz jest okres wyprzedażowy tam i mają bardzo duże zniżki dzięki, którym można dostać markowe buty nawet z 50% obniżką! Przy zakupie butów np. za 300-400 zł to można sporo zaoszczędzić także gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najczęściej kupuje przez internet w sklepie: www.MalyBucik.pl - bardzo polecam, duży wybór i świetne ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina35
Najlepiej postawić na dobrą jakość. Dlatego polecam wszystkim buty Memo. Tu można je znaleźć: https://memoinfo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulaa

Wygoda i zdrowie stopy to priorytet. Długo szukam zanim znalazłam właściwą firmę - mdh. Oni mają tam taką markę memo. Jakość powala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka26

Tutaj 😉 : https://memoinfo.pl/

Świetna jakość, najlepsze buciki dla dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgoska

Mogę polecić buciki  od Korneckiego. Bardzo wygodne, dobrej jakości no i ze skóry dzięki czemu nóżka oddycha. Ja zawsze kupuję swojemu tam butki i jesteśmy zadowoleni 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Widziałam ciekawe egzemplarze na wystawie u Korneckiego. Myślę że skorzystam, bo zachęcająco wygladają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda mama

Jeśli chodzi o obuwie dziecięce to wygląd jest oczywiście bardzo ważny, ale najważniejsze jest żeby te buty były dla dziecka wygodne no i żeby zapewniały prawidłowy rozwój stopom. Ja ze swojej strony mogę polecić buty Memo, posiadają pozytywne opinie lekarzy ortopedów a przy okazji są bardzo ładne, porządnie wykonane 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na www.wesolebuciki.pl jest ogromny wybór obuwia dla dzieci w atrakcyjnych cenach, szybka wysyłka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam buty memo,są to buty profilowane,polecane przez ortopedę.Buty są wysokiej jakości,wygodne i wizualnie ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej kupić buty dla dziecka? Oczywiście,ze w sklepie outlet memo Łódz. Na spokojnie można podjechać i zmierzyć stópkę maluchom. A teraz nawet nie wychodząc z domu dokonać można zakupu przez internet . Dla mnie rewelacja !!!!!

Memo wszystko co chcecie w jednym miejscu i nie za miliony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę , że nie tylko Ja jestem zwolenniczką tej marki (www.memoinfo.pl,) jeżeli ktoś kupi je raz innych nie będzie już chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×