Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 17latkaaaaaaaaaadfd

JAK SIĘ USAMODZIELNIĆ??

Polecane posty

Gość 17latkaaaaaaaaaadfd

czytam, że wiele osób z tego forum usamodzielniło się w wieku 17 lat, wyprowadziliscie się i tak dalej. Ja mam 17,mam dosyć i chce się usamodzielnić Co wy robiliście? Gdzie się wyprowadziliscie - w wieku 17 lat za wszystko sami płaciliście? Gdzie zarabialiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby się usamodzielnić trzeba znaleźć pracę bez tego nie da się. po drugie jeśli od razu po znalezieniu pracy chcesz się wyprowadzić to wiedz że co najmniej 2/3 twojej wypłaty pochłonie czynsz za umeblowane mieszkanie które będzie miało bardzo mały metraż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli mowisz o kobietach, to z tego co czytam, wiekszosc po prostu znalazla sobie chlopaka po 30 albo kolo 40 i do niego wprowadzila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początek może nie chłopaka a sponsora znajdż. potem jak się odkujesz to przyjdzie czas na chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7845-9585d
korzystaj z " niesamodzielności" ile się da.:) Zobaczysz, pójdziesz na studia albo skończysz szkołe i bardzo szybko będziesz tęskniła za beztroską.....:)) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto zawalać szkołę harując na własne mieszkanie? a co takiego się dzieje że musisz? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubienica wujka Szatana
nic tu się samo nie dzieje na tym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17latkaaaaaaaaaadfd
wypomina mi się, że jem za czyjeś, że myję się za czyjeś, że na siebie nie płacę, że powinnam być straszliwie wdzięczna i nie wiadomo co..że jestem pasożytem, że nic nie robię.. żadnego sponsora szukać nie będe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×