Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niski prawiczek

Kto z was pracował w telemarketingu/ankietach tele/na infolinii ?

Polecane posty

Czy jest jakaś firma w Warszawie ktora nie wyzyskuje i nie każe wciskać ludziom telefonów, kocy elektrycznych albo innego gówna i płaci wiecej niz 5zł ? Byłem na rozmowie w PZU i mnie nie wzięli, praca na infolinii zgłaszanie szkód , nie wiem dlaczego mam doświadczenie, ogloszenie wisiało 3mies potem przerwa i znowu szukali... Gdzie mozna wiec szukac pracy dorywczej w telefonach BEZ TELEMARKETINGU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zs cxs bv
w PZU płacą 10 brutto za godz a zapierdola jakich mało, łeb urywa od tych telefonów i wyzwisk klientów, nawet na przerwe tam wyjść nie można, a jak chcesz siusiu to musisz sie wytłumaczyć ze sie zeszczasz to cie puszczą ale na 3 minuty ja wytrzymałam tam 1 miesiac aha no i 2 tyg szkolen zupełnie za darmoche więc sie nie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zs cxs bv - a moge zapytać czy pracowałaś w oddziale w Warszawie na Pradze? Takie zadupie przy Zabranieckiej ? Byłem kiedyś na rozmowie w Tmobile ,mówili ze praca jest na infolinii - drugiego dnia szkolenia okazało się, ze jednak będziemy pracować przy sprzedaży abonamentów czyli typowy telemarketing , połowa ludzi uciekła, wszyscy kit wciskają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×