Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fajona

Wyprowadzam się od faceta

Polecane posty

Gość Fajona

Wyprowadzam sie od faceta, mieszkałam miesiąc w jego mieszkaniu. I mam dosyc, ciagle sie czepiał, był niezadowolony, gadal tylko o pieniądzach. Wolałam siedziec sama ncały dzieńiz z nim w 1 pokoju przez 5 minut. Mamy dziecko ale nie ma co byc razem jak ja Go tylko nienawidzę. Wmawiał mi kochanków, że bije dzieciaka, że wszystko robie źle, że jak coś zapomne to klnął pod nosem. Szkoda słów odpocze sobie. Jak mu o tym powiedziałam to wpadl w szal, zaczł gadac ze przeze mnie ma depresje, ze pójdzie z tym na policje i takie tam, a potem za 5 min zakochany, przepraszał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdvdzsefrrdfgv
W rzeczy samej szkoda nerwów. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEKEJEH
Madra kobieta z ciebie ze z takim pajacem w ciaze zaszlas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze w tedy pytam
czy byłaś w nim tak zakochana że jego wad nie widziałaś , że jak , myślałaś że po ślubie się zmieni , a dziecko to efekt wpadki i związek na siłę czy pojawił się po pewnym czasie bycia ze sobą polskie mądre przysłowie ,, widziały gały co brały ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEKEJEH
Takie glupie laski powinni karac. Najpierw zakochana, biega za facetem daje mu dupy a pozniej stwierdza ze zle wybrala bo minelo tyle czasu a on sie nic nie zmienil. Druga sprawa jak mozna byc takim tempakiem zeby nie poznac kogos na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×