Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gunia113

Czerwiec 2013:):)

Polecane posty

Gość Karolinka_Malinka
cześć dziewczyny powiedzcie mi bo wczoraj robiłam bete wyszła 22.05 i dziś znów zrobiłam i wynik 47.46 czy taki przyrost jest dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasmi zarodek tak sie zagniezdzi ze go nie widac, albo ciaza byla mlodsza niz przypuszczano, powiem Ci ze mialas MEGA szczescie ze poszlas wtedy na to ostatnie USG!! cuda w medycynie sie zdarzaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka_Malinka
Z tego co wyliczyłam to beta przyrosła o jakieś 114%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka_Malinka
Z tego co wyliczyłam termin powinnam mieć na 23 czerwaca 2013 ( dzień ojca ) jak powiedziałam o tym mężowi to mało nie pękł z dumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka_Malinka
bete robiłam jeszcze przed terminem @ powinnam mieć w sobotę. Biorę dość silne leki i gin kazał mi od 10 dnia po owulce robić bete, gdyby wyszła pozytywnie odrazu przestać brać leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka_Malinka
ostatni @ miałam 16.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka_Malinka
taka jestem szczęśliwa że się udało:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka_Malinka
a właśnie w którym tygodniu mogę już usłyszeć bicie serca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi ja czytam Twój opis to mnie aż ciarki przechodzą, to faktycznie cud!!! Takie doświadczenia zapewne poglębiają strach czy wszystko bedzie dobrze, ale wierzymy wszyscy, że tak będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancolek27
Ja dowiedziałam się we wtorek :) termin czerwiec 2013 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi poronienie samoistne. Wstałam w niedziele rano zrobić siusiu i zobaczyłam krew... od razu pojechałam do szpitala i dowiedziałam się, że poroniłam.... nie było zarodka... ale teraz staram sie być dobrej mysli chociaż bardzo się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Justyna z jęzorem na brodzie biegłam z pracy by zobaczyć co tam u Ciebie. Cieszę się że wszystko ok i że serducho bije.. A kiedy miałaś ostatnią @, że tak spytam? Bo ja cały czas się zastanawiam czy w przyszły wtorek to nie będzie za szybko jak pójdę do lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien - a jesli moge spytac to ktory to byl tydzien? widzialas juz wczesniej serduszko na usg? Ja jak zaczelam krwawic to bardzo wczesnie 4-5 tydzien. Naprawdę radzilabym Ci uzbroić sie w Luteine i jak zobaczysz 2 kreseczki na tescie to od razu zacznij brac. Bedzie zabezpieczona i psychicznie bedzie Ci tez lepiej :) Mocno Cie sciskam i trzymam kciuki :* Ambaje83 - ja tez mam ten problem, ze nie wiem kiedy bedzie odpowiedni moment aby isc do gina, jestem umowiona na przyszly piatek i boje sie ze pojde o kilka dni za wczesnie, nic nie zobacze i znow bede sie stresowac do nastepnej wizyty. A z drugiej strony to nie wytrzymalabym chyba ani dnia dluzej niz do tego piatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki:) Rozumiem doskonale jak się boicie, ja ciągle latam do łazienki sprawdzić czy nie krwawię, to jakaś obsesja. Ambaje dzięki, to miłe, że tak się wszystkie wspieramy. Jesli chodzi o ostatnią miesiączkę to miałam ją 27 sierpnia, czyli byłam na wizycie u ginekologa ok 6 tygodni od dnia pierwszej miesiączki. Ja też się boję jak cholera:( Justynko, myślę, że nic nie jest w stanie tego zatrzymać, troszczymy się i to taka Nasza natura. Ja z całego serca bedę Wam kibicowała i trzymała mocno kciuki i wszystkie kończyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,jestem mama od kwietnia 2011.W październiku mieliśmy zacząć starania na 2 dzidziusia.Po drodze we wrześniu był krotki urlop i wróciliśmy już w 3 ;) (pierwsze dziecko było w tym czasie z dziadkami). Ostatnia miesiączka z 3.09.Wychodzi mi termin na 10.06 .Na razie zrobiłam tylko test.Badan krwi nie.Wiem ,ze jestem i tyle.Mam umówiony termin do kontroli na 8.11(umówiony zanim zaszłam), wiec tak zostaje i dopiero wtedy pójdę.W porównaniu do pierwszej ciąży podchodzę totalnie na luzie i bez ekscytacji.Jedyne czego się obawiam to ta ociężałość pod koniec.Jestem dość "ruchliwa", a pod koniec to się człowiek toczy.Z objawów senność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka_Malinka
cześć:) Wczoraj byliśmy u teściów oznajmić im dobrą nowinę i zaraziłam się jakąś grypą od szwagierki, normalnie tragedia kicham, smarkam kaszle itp. Powiedzcie mi można w ciąży brać coś na przeziębienie/grypę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolp gratuluję serdecznie i podziwiam za optymizm, ja jestem strasznie poddenerwowana i luz to chyba słowo jakim mogłabym opisać mój stan:).. Malutka bardzo mi przykro, smutno to czytać i nie ukrywam strasznie wpływa to na psychikę;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko :) Widze pierwszy objaw mojej ciazy - piekne, pelne, jedrne piersi hehe :):) Odkad odstawilam mala od piersi (po 11 miesiacach dojenia cyca) mialam 2 miniaturowe flaczki, ze sie tam wyraze. A teraz moje cycusie odżyły, jestem zachwycona, chwolo trwaj!! :):) hehe.. Karolp - gratuluje i witam. W jakim wieku jest Twoj bierwszy bobo?? Chlopczyk czy dziewczynka? :) Karolinko ja tez bym nic nie brala, ciepla herbatka z miodkiem i cytrynka no i najlepiej lezec pod cieplutka kolderka, szczegolnie ze dzis przymrozek na dworze.. brrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×