Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gunia113

Czerwiec 2013:):)

Polecane posty

Tak bym chciała, żebyśmy wszystkie szczęśliwie urodziły zdrowe maleństwa. Będę w modlitwach myślała o Was wszystkich, chociaż się nie znamy, na prawdę życzę Wam samych szczęśliwych chwil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszkaaaa
hej dziewczyny, gratuluję kolejnym przyszłym mamusiom :) U mnie masakra.. ciągle mam mdłości, ledwo zjadłam teraz śniadanie i już mi nie dobrze. w pierwszej ciąży tak nie miałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja już nie mogę się doczekać piątku i badania szczególnie usg :) mam w piątek wolne i załatwiam ginekologa i dentystę. W tym tygodniu pracuję na drugą zmianę i tak mi się nie chce chodzić, bo w pracy zasypiam za komputerem hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam nadzieję że wszystkie dotrwamy do czerwca w dwupakach :) Jestem majówką 2011 i też pisałam na kafe z dziewczynami:) do tej pory mamy kontakt :) Tylko już na innym forum, bo tu zjadły nas pomarańczówki... więc kochane lepiej zaczerniajcie nicki, by nikt się po was nie podszył. Mój synek zaraz idzie spać więc będę mieć chwilkę dla siebie :) mam zamiar pomalować pazurki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dołączam się do Was :) o ile mi pozwolicie:) Pomieszkuje obecnie i chwilowo na ślasku- Katowice :) Co to terminu to przypuszczam ze połowa czerwca :) dokładnie dowiem się na wizycie u gina na 2 tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien widzę że Twój synuś z 9 maja jest to jak ja;) VEG hejo;););) mi z @ wychodzi 12 czerwca ale staram się nie nastawiać póki nie pójdę do gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ambaje znowu się widzimy hehe ;) Mnie z @ wychodziło na początek czerwca ale owu była przed @ więc przypuszczam ze połowa będzie, może być 16.06 będa narodziny w urodziny mojej ś.p. babci a śniła mi sie ostatnio,jak tak wyjdzie u lekarza to będę już tylko mysli ze wszystko będzie super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambaje tak z 9 maja wczoraj skończył 17 miesięcy. Rośnie jak na drożdżach i jest na etapie ja sam:P Ja jestem z Krakowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka_Malinka
Cześć dziewczyny, mam do was takie pytanie dzisiaj rano robiłam bete i wynik 22,05 ( dziś jest 25 dc, 10 dzień po owulacji ) czy patrząc na liczbę dni ten wynik jest dobry? Wiem że oznacza on około 4 tydzień ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nową koleżankę VEG:) Ja jestem z Nowego Sącz, więc do Rzeszowa blisko:) Karolinko, ja nie jestem specjalistką tam u góry wkleiłam normy, zerkinij sobie, mnie się wydaje, że jest ok. Uwazaj jednak z interpretacją, w wielu przypadkach wynik podawany jest w innych jednostkach...więc, czesto kobitki się martwią bez potrzeby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna czemu nie :) Jestem za :) Tylko najpierw niech spokojnie będę w tej ciąży :) Wypiłam herbatkę i znów mnie mdli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka malinka.. mi się też wydaje, że wynik ok ale jak tu ktoś napisał różne laboratoria stosują różne jednostki przeliczeniowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze dołącze
hej, mam do was pytanie, jest szansa ze bede czerwcowka tak jak wy ale jescze nie mam terminu @ wiec testuje najwczesniej w poniedzialek, a mam maly problem bo wybieram sie na 3 miesieczny staz i musze zrobic badania, czy orientujecie sie moze czy zawsze lekarz medycyny pracy kieruje na rtg klatki piersiowej? czy niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka_Malinka
niby mam ale strasznie dziwne te normy. Podane są w mlU/ml poniżej 5 nieciężarna 1-10 tydzień- 201- 225000 itd no według mnie to straszna przepaść miedzy tymi 5 a 201 jest pozatym czytałam że norma dla 4 tygodnia to 9- 130 mlU/ml wiec już sama nie wiem co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka_Malinka
ale patrząc z innej strony test sikany z nocnego moczu wyszedł mi z bardzo bladą drugą kreską więc chyba jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna==
Hejo :) Umowilam sie dzis na wizytke - 19.10 czyli za 9 dni do tego czasu chyba zwariuje ;P Poki co moj doktorek mnie zna i pamieta (mam nadzieje) bo prowadzil mi pierwsza ciaze i kazal brac zapobiegawczo 2x1 leteinke no i kwas foliowy, na razie nie mam na to recepty wiec biore 5-6 szt folikow dziennie. Dziewczyny naprawde współczuje tych wymiotow, ja w pierwszej ciazy mialam tylko mdlosci no i zatrucie pokarmowe ktore trwalo okolo tyg, nie moglam nic jesc bo wszystko zwracalam, nawet wode gotowana, horror.. na szczescie po tygodniu jakos sie unormowalo. W tej ciazy jak na razie nic mi nie dolega, ale to jeszcze za wczesnie, Wy jestescie przynajmniej o 2tyg wiecej w ciazy ode mnie, wiec niebawem pewnie i mnie to dopadnie ;/ JustynaPawla - super, juz dzis pewnie zobaczysz swoje malenstwo po raz pierwszy!!! trzymam mocno kciuki :) VEG - gratuluje i witam nowa kolezanke czerwcoweczke :) mi w internecie wychodzi termin na 15.06 wiec mamy tylko dzien roznicy ;) ciekawe ktora pierwsza urodzi.. hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczernilam swoj nick, zmienilam troche aby sie wyróżnić, poniewaz mamy juz jedna Justynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczernilam swoj nick, zmienilam troche aby sie wyróżnić, poniewaz mamy juz jedna Justynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziewczyn ktore juz maja jedno dziecko :) Powiedzcie jak sobie radzicie z noszeniem? Moja Ola lubi sie nosic, ja tez jestem przyzwyczajone ze ja nosze, a teraz boje sie i nie chce jej nosic.. nie wiem jak sobie z tym poradzic, bo mala tez jest troche zdziwiona ze mamusia nie chce jej zwiasc na raczki. Poza tym zawsze sie boje ze spadnie mi ze schodow i zawsze ja wnosilam i znosilam ze schodow. Kurcze nie wiem czy to nie zaszkodzi fasolce.. Zdaje sobie sprawe, ze przy drugiej ciazy juz nie bedzie tak latwo jak przy pierwszej.. na szczescie mala lubi czasem polozyc sie w ciagu dnia do lozeczka i polezec, chodz juz nie spi, ale przynajmniej mam wtedy chwile oddechu od niej. Ogladalam kiedys supernianie i bylo cos takiego ze jak sie spodziewa dziecka lub planuje to trzeba starsze dziecko uczyc zajmowania sie lalkom, trzeba razem z maluchem kompac lale, przewijac, wozic w wozeczku itp.. wszystko poprostu co sie robi z malym dzieckiem. Bo jesli dziecko nie bedzie tego robilo z nami to pozniej moze niezaakceptowac braciszka czy siostrzyczki, bedzie zazdrosne a wtedy to dopiero przegwizdane... Ja sie staram uczyc Ole wlasnie takiego postepowania z lalka i nawet to lubi a jak ja kormie to koniecznie lala musi jesc z nami i to jest super, z tym tylko ze jak Oli sie znudzi zajmowanie lalka to zaczyna ja rzucam, uderzac jej glowa o stol, bic, kopac, skakac.. no dramat i nie mam pojecia jak na to reagowac. Powtarzam jej w kolko ze tak nie mozna bo lele boli, ale najwyrazniej ma to gdzies, albo poprostu nie rozumie jeszcze tego. Napiszcie jak jest u Was z tymi sprawami.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justi ja mam synka więc lala odpada. My będziemy mu jakoś tłumaczyć, że w moim brzuszku mieszka dzidzia. Tylko musze najpierw potwierdzić że jestem w ciąży. Co do noszenia u nas to Kuba nie jest przyzwyczajony do noszenia. No i bardziej jest tatowym synkiem niż mamusi. Najwcześniej mogę testować się w poniedziałek i już nie mogę się doczekać. Dobrze, że kupuje tanie testy, bo po 3 zł w auchanie, takie paskowe inaczej bym nie wydoliła z kasą. A jak tam się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebylod
Witam ,ja mam termin na 20 czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pierwsza to urodze ja :D u mnie wszystko dobrze tylko strasznie nerwowa jestem.... bede 3mala kciuki za Wasze wizyty i testy !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×