Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gunia113

Czerwiec 2013:):)

Polecane posty

Gratulacje ambaje! Widze ze kolejna mama poraz drugi i synus z 2010r widze ze roznica 3lata jest modna;-) Powiem wam ze mojej corci brakuje rodzenstwa caly czas chce sie ze mna bawic i kocha male dzieci mam nadzieje ze po narodzinach rodzensta to sie nie zmieni;-) Zawsze mowilam ze jak z pampersow wyrosnie to postaramy sie o kolejne dziecko i tak sie stalo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynakochapawla
mamusiu lutowa widać tak mamy, bezpieczeństwo i zdrowie maleństwa to sprawa najważniejsza - dlatego tak świrujemy:) Nie mam doświadczenia, ale myślę, że pewnie najtrudniej jest na początku, przed pierwszym badaniem? Chyba , że się mylę, bo całkiem prawdopodobne jest, że lęk towarzyszyć Nam będzie przez cały czas trwania ciąży?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, ja mam toxo i baaaardzo sie boje, lekarze uspokojaja, biore odpowiednie leki, wiec szysko jest dobrze, ale strach matki jest OGROMNY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za miłe przyjęcie.. u mnie różnica 3 lata to w sumie chyba z losu wypadnie bo chciałam wcześniej mieć drugie dziecko ale nie wychodziło.. trzymam kciuki za mamusie i staraczki;) mam nadzieje że będzie jak piszecie, że zobaczę już serduszko 16tego.. to by mnie ukoiło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna==
justynakochapawla - ja tez sie boje o swoje malenstwo, tym bardziej ze przy pierwszej ciazy mialam takie komplikacje.. Ja Ci proponuje zrobic sobie badanie hormonow i bedziesz wiedziala jaki masz poziom i czy potrzebujesz lekow podtrzymujacych. Ja planuje jak najszybciej skoczyc do laboratorium, bo tez drżę o krwawienie... Tylko z drugiej strony troche glupio samej sobie zaczac brac luteine bez wiedzy lekarza, a zeby do niego isc to za wczesnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynakochapawla
Ja robiłam już Beta-HCG i mam 17579,0 co wg norm na wyniku wskazuje 6 tydzień. W tym tygodniu idę do lekarza, oby Nam się wszystkim udało! A dziś strasznie mnie muli, mam ciągłe wrażenie, że zaraz zwymiotuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna==
Mi sie jeszcze te poranne nudnosci nie zaczely, jeszcze za wczesnie na mnie, ale wiem ze tego nie unikne ;/ przy pierwszej ciazy mialam przez pierwszy trymestr tzw poranne mdlosci.. ale znam dziewczyne ktora miala przez caly dzien, to dopiero meczarnia! Dziewczyny proponuje abysmy sobie strzelily tabelke :D Moze wpisze sie pierwsza i kazda sie dopisze? To moze proponuje tak: Nick...................ciąża...........termin porodu........płeć........imię justyna==...............2.................15.06.2013............?............? Przy pierwszej ciazy tez gadalam z dziewczynami na kafe i z tego co pamietam to mialysmy tam mniej wiecej taka tabele. Pozniej, jak juz bylo po porodzie to sie dopisywalo wage i wzrost maluszka :) Jesli taka wersja Wam odpowiada to wpisujcie sie, albo dorzucie cos od siebie jeszcze. Ja juz zakomunikowalam mezowi o ciazy :) jestesmy bardzo szczesliwi.. szkoda, tylko ze ma dzis nocna zmiane i musial isc do pracy. Wspominalismy sobie jak to bylo rowne 3 lata temu, wtedy tez sie dowiedzial w poniedzalek hehe.. roznica tylko jednego tygodnia. Jutro jade skontrolowac hormony, ale stres ciagle jest i sprawdzanie czy przypadkiem nie ma krwi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem za taka wersja: nick...............tydzien............termin............wiek.........miejsce........imie/płeć MAMA2013LUTY.....22.............14.02.2013.........22............Rzeszów....syn Ksawery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............tydzien.......termin............wiek.......miejsce........imie/płeć MAMA2013LUTY.....22........14.02.2013.........22.... ......Rzeszów....syn Ksawery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna==
Mama z lutego - poczekajmy az sie inne dziewczyny wypowiedza. Nie chce nic mowic, ale dlaczego nie jestes w topiku z lutego? Gratulacje Moliemolie :):) napisz cos o sobie :) to Twoja pierwsza ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ale tam sie nic nie dzieje :( dlatego tu dolaczylam, zrobilam nawet nowy topic, chyba nie masz mi tego za "zle" ze tu siedzie? to tylko 1.5 miesiaca roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna==
mamazlutego - pewnie, ze nie mam, w koncu forum jest dla wszystkich, ale to nie 1,5 miecha roznicy tylko 4 miesiace :) Bo my jestesmy z CZERWCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynakochapawla
Dziewczynki ja jestem za tabelką:) Fajnie, że jesteście:) Witamy nową koleżankę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super :) mam nadzieje ze Ty nie bedziesz mowila ze powinnac byc na lutowym topicu :) chyba ze faktycznie Wam to przeszkadza, nie obraze sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynakochapawla
Jasne, ze mi nie przeszkadza, myslę ze Justynce też nie:) Jest po prostu ciekawa;) Kobitki wiem, ze to krępujące pytanie ale ile przytyłyście w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynakochapawla
Jasne, że nam nie przeszkadza, Justynce pewnie też nie, chciała się tylko dowiedzieć :):) Kobitki a powiedzcie jak tam u Was z kilogramami, ile przytyłyście przy pierwszej ciąży>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sporo :D i powiem szczerze ze nie wiem z czego, bo najchetniej to bym nic nie jadla przez antybiotyk ktory zarzywam.... lekarz powiedzial ze mam wod plodowych pod dostatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynakochapawla
Ja mam wrażenie, ze ja już przytyłam:( musze kupić wagę bo na oko to mogę ocenić, ale ilość skarpetek w szafie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna==
Ja przy pierwszej ciazy przytylam 16kg. Ale znam tez osoby ktore przytyly 40kg (moja mama np ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynakochapawla
ZMykam oglądnąć z meżem jakis film. Niedobrze mi jak cholera...Dobranoc dziewczynki:) Do miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×