Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gunia113

Czerwiec 2013:):)

Polecane posty

A ja po prostu bym nie chciała, żeby ktoś przechodził przez to co ja. 4 lata chodziłam do tamtego lekarza i niestety bardzo się zawiodłam. Nie chcę tu wprowadzać chorej atmosfery. Bardzo przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko. Mollie szczerze mówiąc nie zauważyłam zdaania, że nigdy nie wiadomo ak to jest z tym usg, a nie chce mi się cofać ale to rzeczywiście może być ak straszenie.Pewnie niefortunne sformułowanie. Dajmy już spokój. Mollie z tym ufaniem lekarzowi to jest niezła sztuka.Bo możesz ufać lekarzowi i jeśli trafisz na fachowca to będziesz szczęściarą i w razie czego odpowiednio zareaguje, a jesli zaufasz a trafisz na konowała to w sytuaci wymagające nieprzeciętnego warsztatu i wiedzy moze Ci narobić nie lada problemów. Prawda jest tak, że nie maąc wiedzy medyczne pacjent/ka nie ma wyścia i musi zaufać lekarzowi. Jesli ją coś niepokoi zawsze można pomytac znaomych, niech kogoś polecą, skonsultować sie u innego lekarza czy kilku. Ja mam sporo wiedzy medyczne ae po prostu podchodzę do tego rzetelnie, bardzo dużo jeszcze nie wiem, ale wiem gdzie szukać i ak interretować. I naprawdę przestrzegam przed radami "jedna baba drugie babie"... Karolp jest lekarzem i zapewne wśród specalistów swoe klasy też spotkała świetnych fachowców i conajmnie ednego partacza. Dziewczyny, lekarz to człowiek, który ukńczył studia i dał egzamin dyplomowy i spełnił inne rygory. ALe nie musiał byc orłem ze wszystkiego przez cale 6 lat i staż. To tylko ludzie. eśli uważasz, że możesz ufać swojemu lekarzowi to świetnie, jeśli nie to szuka do skutku aż poczuesz się bezpieczna. Ale przestrzegam raz eszcze,, uważacie na niekompetentne informace w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia i MollieMollie dacie uż spokójj co? Ja się uż do Was bu przyzwyczaiłam. Różnorodność est nabardzie atracyjna i rozwijająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wychodze z zalozenia ze wszystkie informacje nalezy przefiltrowac i szczerze mowiac to wole byc przygotowana na kazda ewentualnosc wiem ze nie wiem wszystkiego i bardo duzym dla mnie wsparciem jest to ze moge sie was dziewczyny podpytac i poradzic jak wiecie lepiej Wpisuje sie do tabelki, ale wynik nie jest czerwcowy wg usg :) NICK---------------- WIEK---------MIASTO----------TERMIN--------PŁEĆ Lolipopa.------------28----------Sosnowiec----- --15.06.13-------- ?--- muszkaaaaa--------26------ -J-bie-Zdr.-- ----06.06.13- ---- ---?--- Molliemollie--------- 28----------------------------- -06.06.13---------?--- karolp----------- ----32------------------------------10. 06.13---------?-- Mariquita_01-------20------------Kraków---------14.06.13 -------- ?--- whisper------------- 30 -----------Chrzanów -----15.06.13 ---------? Justi-----------------21-------Częstochowa- -----20 .06.13--------?--- czi-czi--------------36--------Warszawa------- ---22.06.13 --------?---- Olcia0105---- -----24--------Warszawa----- - ---26.06.13---------?--- Lorien------------- 25------------Kraków------ --30.06.13---------?--- tediiiiii-------------25-------------------------------- 06.2013---------?--- marcela------------21----------Ostrów Wlkp-------06.2013-------?------ anidzik20----------20------------Londyn-----------02.07.2013-----?-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Ja osobiscie chciałabym sie dowiedzieć jak najwiecej i w razie czego wiedziec i byc przygotowana na ewentualne komplikacje. A nawet jesli u mnie bedzie wszystko ok, to i tak lepiej wiedzieć niz byc takim zielonym :) A zycie w niewiedzy i udawanie, ze wszystko bedzie ok, jest nie w moim stylu. Dlatego uważam, ze kazdy temat warto poruszyć. I nie wydaje mi sie, zeby to bylo jakies straszenie. Tak samo bylo z tym jedzeniem, jedne dziewczyny pisza, czego lepiej unikac w ciazy itd a inne, ze to chore, bo mozna jesc wszystko. Dla mnie paranoja, ale ok, roumiem, kazda ma prawo do wlasnego zdania i jest odpowiedzialna tylko za swoje dziecko :) A ja tesknie za moja Ola :( ale jutro rano mnie odwiedzi, tylko nie wiem czy wytrzymam. Slyszalam ja przez tel i lzy mi naplynely do oczu. Ehh.. to tylko 4 dnia a ja fiksuje, jeszcze nigdy jej nie zostawilam nigdzie na tak dlugo. Wczoraj przegladalam jej zdjecia na kompie, bo chcialam wkleic cos na pryw forum. I tak sie jakos tak dziwnie poczułam :) Nie wspominając, ze rano wstaję bo wydaję mi sie, ze mala placze i lece do jej pokoju, a tam jej nie ma.. No ale do niedzieli dam rade, a potem znow bede narzekać jak mnie meczy ten moj urwis :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, ja mam patent na kafe :) Zawsze jak pisze dluższy tekst to przed wyslaniem, zaznaczam sobie go i kopiuje. W razie jakby mi zeżarło, to tylko sobie go pozniej wklejam i znow wysylam :) Jak gadalam 3 lata temu z czerwcowkami to tez czesto mi zżerało teksy, ale w koncu sie wycwaniłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - tez mam problem ze spodniami, lubie obcisłe ciuchy i teraz wszystko na mnie za ciasne :( Po domu chodze w dresach, ale zeby gdzies wyjsc to bedzie problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi i Ania mnie to nawet czasami ciasno jest w moich dresach (tez lubie obcisle spodnie i dresy tez sa gora przylegajace) zwłaszcza jak mam wzdecia a czesto mi sie to zdaza. Wiec dziewczyny nie jestescie same a co do wyjsc to ja zakladam sukienki albo jakies tuniki do tego leginsy albo rajstopki i jest w miare luzno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi, Anidzik, Ania, ja też mam problem z brzuchem. Jakiś taki okrągły się zrobił. Spodnie jeszcze są ok tylko jak siedzę to uciskają za bardzo. Jak wrócę do pracy będę musiała wybrać się na zakupy i jakieś luźniejsze tuniczki pokupować. Ale najgorsze to jest z kurtką. Bo na zimową jeszcze u mnie za ciepło a jako jesienną mam tylko bardzo dopasowaną skórzaną a w tej się już nie mieszczę. Zwłaszcza biust no i brzuch mi pas uciska i to mało przyjemne... A mąż nie chce wydawać pieniędzy na nową kurtkę bo teraz wszystko drogie... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kurtek to ja ostatnio z szafy wyciagnelam plaszcz zimowy ale nie jest bardzo gruby wiec teraz na jakies wieczorne wyjscie czy wizyte u lekarza. co do jesiennej kurtki to ja tez mam taka skorkowa ze sciagaczem i powiem Ci ze tez ise nie dopinam a na nowa szkoda mi kasy. Jeszcze ciagle sie ludze ze po porodzie wroce do wagi sprzed ciazy. Wiec jak jest cieplej do do tej skorzanej zakladam gruby i wielki szal i jest cieplo oczywiscie nie zapinam a jak masz taki mocny problem z tak kurtka to moze zainwestuj w ponczo moze nie w sklepie a np. na allego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) nie wiem czy mogę się do was dołączyć ale spróbuje:) weszłam na ten temat bo też mam termin na czerwiec 2013 dokładnie na 5 czerwca i dlatego postanowiłam do was dołączyć to moja druga ciąża o pierwszej lepiej nie będę wspominać bo była to istna masakra w zasadzie może nie tyle co ciąża a poród ale nie chce zrażać dziewczyn które po raz pierwszy zostaną mamusiami więc jeśli mogę dołączyć to będzie mi bardzo miło pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam też grubych swetrów nawet bo dawno w domu nie byłam a planowałam, że więcej zimowych rzeczy to w grudniu sobie przywiozę... na prawdę nie myślałam, że do grudnia to już w nic się nie zmieszczę :-D Allegro nie da rady bo za granicą jestem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moze jakis sklep internetowy w kraju jakim jestes albo niech mama, albo ktos bliski przesle Ci jakis swetr mysle ze nie ma co sie zalamywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anidzik fajnie by było jakby reszta ekipy tam dołączyła, ale myślę, że jeszcze trochę czasu potrzeba. Ja kupiłam sobie spodnie ciążowe, dżinsy z tym pasem bawełnianym :) Rany, jaka ulga! A normalnie byłam załamana jak ja wytrzymam utro calutki dzień na wykładach. Więce na razie nie kupuę, koleżanka ma mi oddać te, które Jej pożyczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mussa 30 :) Ja niedawno wróciłam z pracy, trochę mi zeszło :) musiałam ubrać spódniczkę bo wszystko inne brzuch uciskało, a o kurtkę się nie martwię bo zawsze mogę pożyczyć od mamy :) Mdłości chwilowo ustały i od niepamiętnych czasów zjadłam porządną kolację ;) ale w sumie to już bym chciała żeby wróciły bo zaczynam powoli się martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mussa30 witaj ja tez powoli bede musiala pomyslec o ciazowych spodniach albo o czyms podobnym Ale mnie dzisiaj rozwalil moj M mowie mu ze mam wszystko za ciasne a on mi tekstem to załóż moje :D faceci... nie ma to jak miec rozwiazanie na wszystko w 5min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzik jakbym słyszałam mojego :D ja mu dzisiaj mówię, że wszystkie spodnie na mnie za ciasne a on się pyta czy ma mi przywieźć swoje dresowe :D i żeby nie było pytał na poważnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha dobre :) ...śmieje się z tych spodni dresowych bo wczoraj mój mąż powiedział dokładnie to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez mowil o spodniach dresowych i tez mowil to na powaznie :) kurcze widze faceci naprawde mysla tak samo :)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki dziewczyny ze was zanidbuje ale ostatnio sporo pracuje :(, a tak poza tym to jest całkiem nie zle, objawy powoli przechodzą tylko głowa ostatnio mnie boli. Nie wpisałem się jeszcze do tabelki i nie przenioslam się jeszcze na prywatne forum bo zawsze pisze z telefonu a nie komputera i tym sposobem jest to bardzo niewygodne. Jutro usiade przy kompie to to zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do ciazowych ciuchów to ostatnio zaszalalam i kupiłam sobie używane dwie pary spodni z tym pasem i dwa swetry. Szczerze mówiąc trochę bałam się jeszcze takich zakupów bo to dopiero 11sty tydzień i boje się zapeszac ale tak jak niektóre z was mieszcze się tylko w dresy a do pracy muszę w czymś chodzić. Gorsza rzecz jest z kurtka bo szkoda mi kasy wydawać a w moim płaszczu tez chodzę porozpinana :(, chyba jednak trzeba będzie zainwestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiemy bajambaj bez obaw :) nigdzie nie uciekniemy czekamy na Ciebie na tym drugim forum:) dziisja moje mdlosci odpuscily i zjadlam pierwszy raz od tygodnia normalny posilek ale sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój właśnie jak mu powiedziałam dzisiaj przez tel, że wszystkie dżinsy mnie piją to powiedział,, że p pracy skoczymy do sklepu i kupi mi no i tak zrobiliśmy :) Ale mam fajnego małża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cziczi no gratuluje M :) mój jest ok ale teraz "włączył tryb oszczednosciowy" haha a jak to robi to strach się bać...czyli każdy ubytek na koncie zauważy :), za kilka dni mu przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze moge dolaczyc:) co do mdlosci to u mnie minely jakis tydzien temu i mam nadzieje ze nie wroca bo jest mi to calkiem obce a to dlatego bo w piwrwszej ciazy nic takiego nie mialam a teraz od rana do wieczora uczucie ze jest ci niedobrze to juz bylo nie do zniesienia ale guma duzo pomagala :) ale teraz juz jest ok czytam z zaciekawieniem co piszecie o ciuchach ze juz was cisna a u mnie jeszcze tego nie ma mimo tego ze jest to juz 10 tydzien to brzuszek mam tylko na wieczor a to wiadomo ze to od calodniowego jedzenia bo rano praktycznie brzucha w ogole nie ma jedyne co to ood momentu zajscia w ciaze moje cycki sie mega wypelnily nie zeby urosly ale z lekkich flaczkow pozostalych po ciazy takie uroki niestety teraz zrobily sie mega jedrne najbardziej jest z tego zadowolony moj maz heh:) takze ja poki co nie tyje a nawet ostatnio jak byla na wizycie u gina to waga pokazala o kilo mniej ale to ponoc normalne aha i jeszcze jedno kazda ciaza jest inna moja druga zupelnie inaczej przebiega niz pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czi-czi fakt gratulacje :) moj tez włączył tryb oszczedzania :) ja jak narazie to mam w czym wyjsc m.in. dlatego ze ja nosilam duzo sukienek z takiego rozciagajacego sie materialu wiec daje rade ale mnie dzisiaj piersi bola i mam ochote na pączki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×