Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gunia113

Czerwiec 2013:):)

Polecane posty

Ja facebooka nie posiadam, nie mam tez nk i innych tego pytu portali. Jestem raczej osoba ktora ceni sobie prywatność. Znajomi tez jeszcze nie wiedza o ciazy, tylko najbliższa rodzina. Zamierzam poczekać az brzuch zacznie mi wystawac, sami zobacza... :) Ale jak sie uporacie z tym prywatnym forum to chetnie Wam sie przedstawie :) i pokaże Wam moja slodka Olunieczke :) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie czi czi pocieszyłaś :) :) :) Ja też poczekam na prywatne forum, za dużo pomarańczy tu zagląda i nie chcę żeby mnie oglądali ;) Ja planuję powiedzieć rodzince w święta to już będzie początek 14 tygodnia więc myślę, że będzie ok. Poza tym już mi brzuch wystaje i 14 tygodniu na pewno będzie mocno zauważalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia wysłałam Ci wiadomość na fb żebyś mogła sobie mnie też podejrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum skonfigurowane możecie podsyłać adresy. A jak jakieś błędy wyjdą to na bieżąco będę naprawiać. Jatez nie chcę fejsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czi-czi ja wysłałam już mojego maila do ciebie. Co do jedzenia to miałam dzisiaj straszny problem. Kupuję obiadki z cateringu. Tak juz sie w pracy nauczyłam, z resztą nie mam siły gotować dla siebie. Staram sie zamawiać lekkostrawne, zdrowe posiłki no i dziśbyła duszona rybka z fasolką szparagową i marchewką... strasznie mi nie podeszło :-( Justi, toksoplazmozą nie tylko od zwierząt się można zarazić. częściej od surowego mięsa ponoć. Jak ja już bym chciała być w 4 miesiącu... A ja nawet rodzinie nie powiedziałam. Ostatnio moja mama zrobiła cyrk bo wszystkim rozpowiedziała, że w ciąży jestem a jak poroniłam to każdy się na mnie patrzył jak na męczennice co najmniej. Teraz zdecydowałam się nikomu nie mówić dopóki nie będzie widać. Oczywiście szefostwo wie bo jestem na zwolnieniu... A i ja nie mam żadnych dzieci jeszcze, a szkoda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz chyba widac. Justi siedze w medycynie bardzo wiele lat estem takim medykiem z powłania i esli mogę coś komuś pmóc wyaśnic to służę swoją wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się zarejestruecie to Was aktywuję. Mam nadzieę że wszystko zadziała. Jak będziecie uż aktywne to powinnyście na 1 stronie widzieć różne działy. Trzeba wejść w "mamusiowo" i w "codzienne pogaduszki" i odpowiedzieć na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie cokolwiek w "codziennych pogaduszkach" żebym wiedziała, że widać abo tu dacie znać, że widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli tamto forum dziala bo wiem, że est dla Was widoczne. Czy któraś ze znaomością angielskieg chce być drugą adminką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja sobie zrobię krótką drzemkę bo coś mnie kuje w prawym jajniku a poza tym mdłości to mam przeokropne, teraz tyko muszę się postarać żeby szybciutko zasnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dożartek
dziewczyny, czy którejś zanikły objawy?? piersi mnie nie bolą prawie wcale, mdłości miałam 2 tyg i teraz spokój. w ogóle nie czuje sie w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jestem tak glodna, a na nic kompletnie nie mam ochoty ;/ jak mysle o jedzeniu to mi sie niedobrze robi. Prawie nic dzis nie jadlam :( Mam nadzieje, ze to przed ta chorobe, a nie ciaze, bo jak bylam zdrowa to jadlam praktycznie bez ustanku i wszystko co napotkalam na swojej drodze. A teraz z moich +2kg nic nie zostalo, zrzuciłam wszystko co przytylam od chwili zajscia w ciaze. Z jednej strony sie ciesze, ale mam dosc, jestem glodna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dożartek - to sie ciesz, a nie narzekaj :) Ja nie mialam jeszcze w ogole mdlosci w tej ciazy, ani zadnych innych objawow poza wrażliwymi piersiami i chyba obżarstwem ;) Dziewczyny naprawde brak objawow, to nic zlego. Ale zazwyczaj tak jest, jak ktos ma to zazdrosci tym co nie maja, a te co maja zazdroszcza tym co maja, bo sie martwia czy wszystko ok.. hehe.. wyluzujcie :) Ja nie mam i nikomu niczego nie zazdroszcze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dożartek
Justi to raczej strach o maleństwo... czy nic mu nie dolega...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, maleuszek na pewno ma sie dobrze :) takie stany w ciazy to normalka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez przeszły mdłości :) piersi nie bolaly. Tylko sikanie mnie dobija :/ 2 razy w nocy wstaje .... U mnie juz prawie 10 tc więc chyba normalne ze pierwsze objawy ustępują :) tak miałam wcześniej tez :) tfu tfu oby nie wykrakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dożartek
dziękuję;) dzidzia w pon miala 1,7 cm i jest o 5 dni starsza od OM:) mam nadzieje, że jest bardzo silna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi nic nie przyszło. Sprawdź adres bo dziewczyny pisały, że wcześnie zrobiłam literówkę w adresie. (Mam nadal zepsutą klawiaturę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dożartek potwierdzam za dziewczynami - brak obawów nie oznacza braku zdrowe ciąży. To tylko kwestia konfikuracji rozmaitych hormonów. Justi dobrze że choróbsko Ci miaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molliemollie, ale Ci dobrze. Jeszcze trochę i koniec pierwszego trymestru :) Normalnie Ci zazdroszczę :) Moje samopoczucie takie sobie, chociaż jak sie poprawia to też fiksuję,że cos jest nie tak :) ALe to tak naprawdę moja trzecia ciążą. Pierwsza obumarła, w 8 tygodniu, a druga to nasz Franuś (*) Tak bardzo bym chciała,żeby teraz było już wszystko w porządku i mieć nasze wymarzone dzieciątko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×