Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gunia113

Czerwiec 2013:):)

Polecane posty

hejka :) Tez musze sie wybrac na jakies zakupy :) Ale z moim M nigdy w zyciu!!! On jest sklonny dac mi 2x wiecej kasy na te spodnie, niz chodzic ze mna po sklepach. Kilka razy go wyciaglam, co za maruda... nogi go bola, spac mu sie chce itp... najlepiej bierz pierwsze lepsze i uciekamy stad :) A tak w ogole to musze sobie autko kupic. Bo to ktorym jeżdżę ma juz swoje lata i jest raczej malo bezpieczne. Szczegolnie jak teraz mam nim przewozić 2 malych dzieci + siebie. Maz dzielnie poszukiwał czegos dla mnie. Niestety nic nie znalazl bo by mu odpowiadalo i zakonczyl poszukiwania :( Mi sie marzy Fiat Panda, ale mojemu M niestety sie ten wóz nie podoba i mi go nie kupi :( te ktore jemu sie podobaja sa za drogie itd.. ciezko bedzie.. Ale mam nadzieje, ze do czerwca bede miala ten swoj wymarzony samochodzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie namiary nowe dziewczynie na pryw bo ja nie chce błędów znwu zrobić z tą klawiaturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik obawiam sie ze nie bedzie tak latwo co do tej Pandy :) Ale ja wybredna nie jestem, bede sie cieszyc z kazdego wozu, byleby byl bezpieczniejszy od mojego obecniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe ciężarówki :) U mnie brzucha tez jeszcze nie widać . Kurtkę zimowa mam po przedniej ciazy i inne ciuchy :) W h&m są fajne ciuchy ciazowe:) Panda fajne autko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do forum prywatnego dołączę, ale może znajdę chwile w weekend.Normalnie spędzam w pracy ponad 45 godz.tyg., potem do domu.Tu dziecko gary, sprzątanie i monzu tez chce żeby mu uwagę poświęcić.Mam wiecznie za mało czasu. Justi, jak ty biedna do tej pandzi wózek zmieścisz.Moja mama ma pande.Fajnie się jeździ, ale mieści się tam tylko torebka ;) A ciuchy ciążowe zamawiałam z Vertbaudet.Maja super spodnie ciążowe-rurki.Wiem, ze teraz wysyłają poza Niemcy i Francję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwiec 2012
dziewczyny, rodziłam w czerwcu 2012, poczytałam troszkę waszych postów to aż zatęskniłam za waszym stanem, zdaje się kiedy to było a już mam synka 5 miesięcznego. ajj czas leci nieubłaganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) u mnie poprzednia ciaza wypadalaa w calkiem innych miesiacach bo te najgorsze czyli najgrubsze miesiace wypadaly na letni czas wiec problemu z ciuchami nie bylo a teraz nie wiem jak to bedzie mam nadzieje ze az tak bardzo nie przytyje w zimie bo nie bede miala co wlozyc a jeszcze zeby bylo smieszniej to kupilam sobie kurtke na zime ale wcale nie za duza tlko taka na teraz hah ludze si ze nie urossne tak jak w poprzedniej ciazy czyli masakryczne + 25 kilo ale ja po prostu spuchlam przez gromadzenie sie wody w organizmie do tej pory mam zdjecia moich stop ktore wygladaly jak balony i nawet japonki mnie uwieraly to byla istna masakra moj maly urodzil sie pod koniec wrzesnia wiec do konca ciazy smigalam w japonkach i krotkich spodenkach bo moje stopy w nic innego sie nie zmiescily ale mam cicha nadzieje ze tym razem bedzie calkiem inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mussa u mnie było podobnie, adasia rodzilam 4 października, stopy nawet w japonki się nie mieściły, nosilam wielkie kapcie mojego męża :), przytylam 20 kilo i w większości to była woda :(...mam nadzieje ze teraz będzie inaczej ale juz po mojej twarzy widzę ze zapowiada się na to samo czyli nabieram kraglosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czi-czi: tak, wysyłałam maila. a co do nie mieszczenia się w ciuchy mąż mi powiedział, że jaknie bede mieściła się w płaszcz to nie bedę wychodzić z domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcela, jakbym mojego męża słyszała :-) Mi dzisiaj znowu fatalnie a właśnie musiałam wstać, żeby obiadek zrobić... eh żołądek mam w gardle dosłownie. Znowu sobota i znowu cały dzień pewnie w domu spędzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karlop - nie wiedzialam, ze tam taki maly bagażnik, ale skoro taki jest to nie bede sie upierala co do tej Pandy. :) A do mnie dzis wróciła moja mala iskierka :) od razu sie lepiej poczułam :) Idziemy dzis na msze zestania Ducha Św, bedziemy sie modlić za nasze nienarodzone dzieciątko :) Pozdrawiam mamusie i zycze milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny marcela91 mój pewnie powiedzialby to samo :D mussa i bajambaj nie zazdroszcze tych spuchnietych nóg moja mama z siostra miala tak samo ale ona rodzila zimna a dokladniej w styczniu i tez sie w nic nie miescila, ale powiem Wam ze ona nie przytyla wcale, zazdroszcze jej ja niestety mam calkiem inna budowe ciala wiec ja pewnie przytyje, chociaz wolalabym tylko byc napuchnieta od nadmiaru wody w organizmie jak Wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to tak nie do konca bylo ze to tylko opuchlizna od wody bo jakies kilogramy tez sie uzbieraly ale to tez od tego ze ja pol ciazty spedzilam albo w szpitalnym luzku albo w swoim niestety mialam zagrozona ciaze i musialam lezec a jak sie lezy i je to wiadomo jaki efekt sie robi ja z bardzo szczuplej i wysokiej dziewczyny zrobilam sie nagle sloniem masakra jakas w dniu porodu wazylam 90kg a moja normalna waga to od 60 do 65 kilo takze mozecie sobie wyobrazic jak wygladalam jak slon a oprocz tego moj synek byl bardzo duzy i dlugi i w ogole pierwsza ciaza nie jest dla mnie tak do konca milym wspomnieniem ale to glownie przez czas spedzony w szpitalu i wieczny strach zeby wszystko bylo z malym w porzadku ale na szczescie teraz jest mega 3 letnim lobuziakiem takze wszystko jest ok mam taka cicha nadzieje ze moze tym razem bedzie dziwczynka ale najwazniejsze zeby bylo zdrowe i zebym nie musiala trafic znow do szpitala mam nadzieje ze wszystko bedzie w porzadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mimo wszystko dobrze ze caly nadbagaz to nie byl tylko tluszczyk bo z woda chyba latwiej sobie poradzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny doradźcie moj chrzesniak w grudniu konczy 2 lata i chce mu zrobic prezent laczony tzn. urodzinowo gwiazdkowy. Myslalam o rowerku ale takim wiekszym zeby na lato juz mogl wsiadac i smigac. Macie jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowerek jak najbardziej sie nadaje ale fakt teraz zima sie zbliza wiec pewnie bardziej trafiony byl by w lecie niz teraz a z tymi sankami calkiem fajny pomysl ale podejrzewam ze maly juz sanki pewnie posiada:) moj maly na kazda prawie okazje dostaje roznorodne klocki z typu lego duplo naprawde polecam sa mega mozna sie nimi bawic godzinami i idealne na zimowe dlugie wieczory ceny tez sa rozne w zaleznosci od ilosci elementow na allegro jest tego mnostwo moj synek je uwielbia:) a wracajac do rowerka to polecam najpierw rowerek biegowy jest super dziecko uczy sie rownowagi i do nauki jest ona najlepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam o tym rowerku biegowym tez. w sumie to maluch teraz na taki rowerek 12calowy jest za maly a do lata by podrusl i by smigal :) a latem to ja bede myslala o mleczkach kaszkach i kupkach swojego szkraba :) w sumie sytuacja jest tam taka ze on ma o rok starszego brata i naprawde co do takich zabawek samochodowych to jest ich mnostwo dlatego myslalam o rowerku Wpadl mi tez do glowy dmuchany zamek z kulkami co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jak tak Was czytałam przed południem to od razu poleciałam na kawkę do bratowej i przy okazji się zważyłam, 2kg do przodu a dopiero skończyłam 7 tydzień :( wpadłam tylko szybciutko się przywitać i życzyć Wam miłego weekendu. Ja dzisiaj trochę lepiej się czuję, chociaż wiadomo chwilami jest mi niedobrze. Byłam z bratanicą na spacerku to mnie mała wymęczyła i teraz szybko idę obiad zrobić dla mojego skarba i idę spać ;) też chętnie poczytam propozycje prezentu dla 2letniego dziecka bo też mi się szykują urodzinki chrześnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Witam nowe mamuśki :) Ja dziś calutki dzień z mężem na zakupach :) Pojechaliśmy kupić mu buty, w róciliśmy z butami kurtką i klapkami dla niego no i jeszcze, żeby mi przykro nie było dostałam, sukienkę, spodnie ciążowe i klapki :) Plus mega zakupy spożywcze. Padam na twarz,ale jeszcze do kina idziemy. Justi nie polecam Pandy, jeździliśmy tym samochodem przez 1,5 roku, siedzenia są dośc niewygodne i w zakrętach ma się taie wrażenie, że samochód się przewróci. Maleńki bagażnik, nawet nie ma szans większych zakupów zrobić. Z małych samochodów świetny jest Peugeot 206, też mały, wygodny,ale bagażnik ma większy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anidzik20 klocki lego duplo to wcale nie sa zabawki samochodowe sa to przerożne klocki poczawszy od roku az do 5 lat i nie sa to wcale samochody czy jakies samoloty albo roboty tak jak jest to w przypadku LEGO ale LEGO DUPLO to wlasnie klocki dla najmlodszych super kolorowe nie malutkie tylko takie ktore mieszcza sie w raczce i maja przerozne ksztalty sa tam cale zestawy z misiem puchatkiem mnostwo zwierzat takich jak w zoo czy takich jak na farmie mnostwo mnostwo i wedlug mnie sa rewelacyjne i tak jak juz pisalam moj maly dostaje je od roczku i je uwielbia podam linka dla przykladu http://allegro.pl/klocki-jdlt-ogromny-zestaw-zoo-safari-152-el-5028-i2776194730.html http://allegro.pl/lego-duplo-6157-duze-zoo-likwidacja-sklepu-i2781452756.html wydaje mi sie ze jak dla dwulatka to te klocki sa super:) no ale kazdy ma swoje gusta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! estem po szkole padnięta, nie dałam rady Was zczytać. Anidzik napisałam Ci parę słów na prywatnym od profesora. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo:) Piszecie juz na tamtym forum czy po prostu weekend :) ? Jak sie przeniesiecie to napiszcie zeby tu nie pisać :) Na jakiego maila trzeba wysłać ta aktywacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój brzuch robi się jak balon. masakra... moja mama twierdzi że ona miała taki w 5 miesiącu. nawet miałam sen, że lekarz karze mi się odchudzać, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napisalam wiadomosc na naszym prywatnym forum i chcialabym abyscie sie wypowiedzialy co do niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×