Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gunia113

Czerwiec 2013:):)

Polecane posty

Witajcie jak tam po swietach? objadlyscie sie? bo ja glownie moglam przelknac tylko barszczyk z uszkami i troszke ziemniaczkow ze smietanka od sledzi :) no i ciacha :D a teraz to juz przygotowania do sylwestra :) szampany czekaja :D a Wy gdzie spedzacie sylwestra w domciu czy moze gdzies wychodzicie? :) jestescie juz po badaniach genetycznych? jak wam wyszly? jakie duze sa wasze szkraby :) piszcie cos wiecej o sobie :) bo my ciekawe jestesmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny fajnie ze jest nas tu coraz wiecej jak tam wasze brzuszki widoczne juz??? na kiedy macie terminy ??? wiecie juz co bedziecie mialy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelek20
ja termin na 5 czerwca;) brzusze powolutku rosnie:) juz taki milusi... czuje sie dobrze a wy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nie wiem czy mnie ktoś pamięta, pisałam na samym początku tego forum. Z narzeczonym zdecydowaliśmy się przenieść wesele które mieliśmy zaplanowane na maj. Udało się na styczeń :) tylko że teraz mamy mnóstwo roboty i nie ma czasu pisać. Ja zaczynam 17 tydzień, termin mam na 16.06. Chwilowo schudłam 8 kilo ale wyszło mi to na dobre bo mam sporą nadwagę.Wyniki mam super. Brzuszek trochę już wystaje, co będzie niestety nie wiem bo w związku ze zmianą lekarza przepadło mi usg genetyczne :( ale po Nowym Roku mam wizytę i może wtedy będzie coś wiadomo. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro zaczynam 18 tydzień i od paru dni wiem ze będzie chłopczyk a wiec odpada wymiana garderoby bo mam juz synka 3 - letniego :) a za 4 tygodnie czeka mnie badanie połówkowe już mogę się doczekać ja przytyłam tylko 3 kilo ale spodnie juz mnie cisna i trzeba zakupić nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) u mnie już duży brzusio, ale może to dlatego że zawsze byłam okrągła, ale ciesze się że mimo to idzie mi na razie tylko w brzuch;) Ja będę miała usg w środę to może się już czegoś dowiem;) a nasz malutki szkrab zrobił nam prezent na Wigilie, zaczął się ruszać...a ponieważ to moja pierwsza ciąża uczucie jest niesamowite;) w Święta jadłam wszystko zresztą od początku ciąży nie mam z tym żadnych problemów, ani razu nie wymiotowałam. Poza zmęczeniem i opuchniętymi dłońmi żadnych innych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zazdroszcze Wandzia tego ze nie masz mdlosci ja zaczynam 15 tydz jutro i mdlosci sie zdazaja do tej pory.. zwaszcza rano i wieczorem jak jestem glodna :) Moj brzusio tez juz dosc spory, spodni narazie nie wymienialam ale nosze rozpiete na gumke recepturke :) polowkowe mam 5lutego dopiero mam nadzieje ze wtedy dowiem sie co u mnie pod serduszkiem rosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelek20
ciesze sie ze zaczelyscie pisac :) oby tak dalej :) ja tez nosze chlopczyka pod serduszkiem :) lekarz mi powiedzial ze mam troche nisko lozysko mam nadzieje ze bedzie wszystko wporzadku. a nastepna wizyte mam za tydzien;) Macie zdjecie z 4D?? widzialyscie juz swojego Aniolka?? ja 19 tydzien ale spodnie nadal dobre i 70 dag wiecej;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelek20
Kochane zycze Wam udanego sylwestra i szczesliwego Nowego 2013 roku;)) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutkie ja zycze szampanskiej zabawy z picolo :D duzo usmiechow, spelnienia marzen i co najwazniejsze porodow bez komplikacji i zdrowych Malenstw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puki co chadzam sobie w leginsach;) ale czas się wybrać na jakieś zakupy;) Ja również życzę wszystkim aby ten nowy Rok był lepszy niż poprzedni i oczywiście szczęśliwego rozwiązania dla każdej z nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym roku. Ja jeszcze w spodnie sie mieszcze:) niecałe 3 kg im plus. Ja nie byłam na 4 g tylko na takim zwykłym usg ale mam dużo fotek :)) to zupełnie co innego... Ja wypilam wczoraj karmi ach jak mi smakowalo mam jeszcze jedno i może sie skusze :) najlepsze ze do sylwestra nie doczekałam poszłam spać ok 22:30 i obudzilam Sie tak ok 23:50 tylko na fajerwerki ;) To juz sie robi tradycja bo w tamtego sylwestra tez nie doczekałam 12 ;) wypilam 2 lampki wina i padłam ścieta totalnie ( matka karmiaca ;) nie pojadą zrobiła sobie dzien wolnego od cyckowania i proszę jak to sie skończyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelek20
Ja wypilam picolo ;p hihiih tez smakowalo:D dotrwalalam do 2 choc parwie przegapilismy polnoc ;)) Jak tam sie czujecie?? Myslalyscie juz o imionach dla pociech??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka2013
Czy to już czas na zmianę ubrań na ciążowe? Jeśli wymieniacie garderobę polecam sklep http://sklep.brzuchatki.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dotrwałam do 12 ale było ciężko, dwa razy wychodziłam z mężem na dwór żeby się przewietrzyć;) i też nowy rok witałam picolo;) Ja jeśli będzie córcia dam albo Julka albo Oliwia, natomiast dla chłopczyka nie mam żadnego konkretnego...i żadnych pomysłów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla dziewczynki mam Emilia a dla chłopca nie mam pojęcia .... 8.01 mam wizytę więc może juz sie dowiem kogo mam w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie będzie Błażej :) julka i oliwia rownie piekne ale moim zdaniem ze tak powiem troszke oklepane ale takie samo zdanie mam na temat leny ameli maji oczywiscie to piekne imiona tylko ze co druga teraz nosi wlasnie takie imie ale to tylko moje zdanie oczywiscie emilia super :) ja chcialam dac Iga dla dziewczynki no ale u nas bedzie drugi chlopczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelek20
Moliemolie tez mam wizyte 8.01 ;) to razem bedziemy mialy nowe wiesci;) Emilka piekne imie;)) Ja dla dziewczynki nie mam :) chlopiec Gabriel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelek20
Błazej tez ładnutkie tylko mojemu narzeczonemu sie nie podoba ;p ach Ci mezczyzni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelek20
Błazej tez ładnutkie tylko mojemu narzeczonemu sie nie podoba ;p ach Ci mezczyzni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!! Och,imię Błażej też mi się podoba ale ja na 95% będę miała córeczkę. Coraz częściej czuję ruchy maleństwa, cudne uczucie (na razie) bo jak urośnie i będzie kopało po żebrach i pęcherzu to już mniej przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rownież czuje juz maluszka, albo takie bąbelki lubi takie jakby przeciąganie , pływanie pod brzuszkiem :) W drugiej ciazy podobno szybciej sie czuje :) w pierwszej ja czułam około 20 tygodnia. Z ruchami to nie ma reguły jedne mamy czuja szybciej inne pózniej:) ale spokojnie każda poczuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie akurat to mezowi sie wlasnie Blazej podoba i synek podchwycil i zostalam przeglosowana i zostanie Blazej mnie bardziej podoba se igor bernard nikodem szczepan no ale juz nie swiruje heh a dla dziewczynki oczywiscie iga emilia laura roma natasza tatiana gabriel piekne zarowno jak i gabrysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelek20
A imie Konrad Wam sie podoba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelek20
W którym tygodniu jestescie?? i czy któras jest w ciazy z pierwszym dzieckiem tak jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×