Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gienekpedziwiatr

Problem ze współżyciem

Polecane posty

Gość gienekpedziwiatr

Witam mam 20 lat, jestem z dziewczyna w zwiazku od około 2 lat. Przez praktycznie cały ten czas regularnie sie kochaliśmy, dotykaliśmy tu i ówdzie, aż nagle kilka miesiecy temu coś sie zmieniło. Moja dziewczyna unika ze mna bliższego kontaktu jeśli juz wynikaja sporadyczne sytuacje co do seksu to z mojej inicjatywy i co najlepsze nie daje sie nawet dotykac po miejscach intymnych. Nie jestem z nia dla sexu, nie tylko na tym mi zależy i to od razu zaznaczam, ale wydaje mi sie to dziwne ze tak nagle sie zmieniła. Wczesniej moze byly podobne sytuacje ale jak oboje sobie powiedzielismy ze "troche z tym przesadzamy i chwilke przystopujemy zeby przez jakis czas zyc tylko miloscią" zazwyczaj na długo to nie działało, ale przynajmiej sobie o tym mowilismy. Teraz bez słowa sie zmieniła i boje sie ze ma kogos innego, ze ze mna juz nie chce bo ktos inny ja interesuje, jest taka opcja ze zmieniła orietnacje skoro unika nawet mojego dotyku? zaznaczam ze wczesniej bylo wszystko ok- oboje czulismy do siebie pociąg i kochalismy sie.. Ja ja nadal kocham niewiem czy ona tez.. Rozmawiałem z nia o tym i twierdzi ze nie ma konkretnej przyczyny i zapewnia ze nie ma nikogo innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem :(
spytaj może kogoś ma może stresy/kłopoty w domu,szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuken
a mi nie staje od dawna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×