Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proctototot

wydaje mi się, że jestem beznadziejna w łóżku :O

Polecane posty

Gość proctototot

mój facet miał przede mną wiele partnerek, on dla mnie jest pierwszym partnerem, jest doświadczony, świetny w łóżku i w ogóle, a ja się czasami czuję jak taka ostatnia sierota, brak mi pewności siebie i w ogóle... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie od razu Kraków zbudowano... Nikt nie rodzi się ze świetnymi umiejętnościami w łóżku. On też potrzebował na to czasu.A jeśli jesteś chętną i pojętną uczennicą to dla niego może być to superpodniecające wyzwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idealista z Marsa
a teraz jesteś starym próchnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38 latek
Nie przejmuj się każdy kiedyś zaczynał.Milo by było jakbyś była pilna i pojętną uczennica;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiutkowiec6
Nie przejmuj sie. w grze wstepnej ugniataj mu fiutka, a podczas stosunku ruszaj biodrami na wszystkie kierunki. Najlepiej gdy zalozysz mu nogi na plecy wtedy mozesz bardziej ruszac biodrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie jestem w takiej samej sytuacji i też się tak czuję A mój ukochany na każdym kroku to podkreśla...a to bardziej dołuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetowski
Julita Ty jestes stara jebaczka, podaj dziewczynie kilka rad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja mogę, uważam że wiele zależy od faceta jeżeli ona jest świeża on doświadczony, to stopniowo i pomału powinien wprowadzać ją w świat seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetowski
Na poczatek spruboj poz. 69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ci z porad, jak facet zamiast pomóc i Cię wprowadzać w świat seksu, to narzeka? Praktyka, praktyka, praktyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
z niektórymi kobietami nie da się współpracowac w łóżku są jak gumowe drzewo kazda sugestia odbija się od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetowski
Julita36 napisz jak Ty zachowujesz sie podczas gry wstepnej i w czasie gdy masz w sobie fiutka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam, że takie przypadki mogą trafić sie i po drugiej, męskiej stronie barykady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbcbvcb
"o nie nie czuję się i wygladam jak 18" moze stara niedowidzaca babcia ci da 18:D nawet zaniedbana 18stka ma po prostu swiezsza skore ale pocieszaj sie dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
najgorzej jak same nie wykazują inicjatywy tylko czekają aż facet wszystko zrobi a one tylko służą do udostępnienia 4 liter i nic od siebie tak samo jest w drugą stronę bo jak kobieta jest wulkanem to często facet wsadzi,wpusci co trzeba odwróci się dupą i dobranoc najważniejsze to dobrac się w tym aspekcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, chociaż jak wiadomo, nie od razu Kraków zbudowano... :) Co innego brak doświadczenia i całkowita bierność, i czekanie jak na zwiastowanie, że dobry seks sam przyjdzie, a co innego brak doświadczenia, ale chęć do współpracy. Więc grunt to częsta praktyka z obustronną aktywnością w łóżku. Porady poradami, ale bez treningu sama teoria nie wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
czy wydaje ci się,że kobieta mająca 37 lat i staż w związku 14lat ma małe doświadczenie gdy druga strona(facet) kipi pomysłami jak garnek z wrzątkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
czy wydaje ci się,że kobieta mająca 37 lat i staż w związku 14lat ma małe doświadczenie gdy druga strona(facet) kipi pomysłami jak garnek z wrzątkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
właśnie po pierwsze trzeba chciec i lubic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę pod uwage przypadek Mony ;) Wrodzona bierność kobiety, uprawiającej seks latami (czy też rozkładanie nóg), to już inna kwestia, gdzie doświadczenie nie jest problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
samo rozłożenie nóg i liczenie baranów na niebie to nie seks tylko odwalenie pańszczyzny to lepiej zjechac na ręcznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetowski
Najpierw pocałuj się językiem, potem niech on wycałuje Twój biust i ręką niech on delikatnie masuje Twoją muszelkę. Potem odwróć się bokiem jak on głową zjedzie na dół wtedy przełóż nogę przez niego, aby on miał dobry dostęp języczkiem do twojej muszelki. Jednocześnie możesz ugniatać jego fiutka Twoją ręka, albo zrobić mu loda. Gdy on już fiutka wsadzi, to załóż Twoje nogi na jego plecach i ruszaj biodrami na wszystkie kierunki. Z góry na dół w lewo w prawo. Po stosunku niech on się przytuli do Ciebie. Zyczę udanych igraszek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×