Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elena k.

faceci to zakala tego swiata

Polecane posty

Gość Wibratorem się dyma
a potem wkurviona jest jak bateria wysiada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madam CebuIka
Popieram .!!Tylko chcą dymać a robić nie ma komu !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOH1
No i dobrze! Jak wam sie chce,to trzeba wydymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzdziag
Cos ode mnie, na dowod ze faceci tylko choojem mysla. Poznalam faceta, stwierdzilam troche dziwny, ale dac mu szanse. Po jakims czasie wyladowalismy u mnie. Ten sie odbiera do mnie, a ja ze niestety, ale jestem niedysponowana. Podobal mi sie I nawet mialam ochote na bara bara po dluuuuuugim czasie. Jak to uslyszal, to te jeki, ze ma pecha I takie tam. Po czym do mnie z tekstem, ze to chociaz moge mu laske zrobic. Coz, facet mi sie wczesniej podobal, ale po takim tekscie stracil w moich oczach wszystko. Pewnie gdyby wiedzial, ze mam okres, to w ogole nie chcialby sie widziec, bo po co, jak nie p*****a. Musze przyznac, ze 1 raz w zyciu zdarzal mi sie taki typ. Do tej pory nie moge wyjsc z "podziwu" jak mozna tak traktowac kobiety......nie kumam tego. Nawet gdyby to bylo dla samego seksu, to chyba oczywistym jest, ze jak potraktujesz dobrze kobiete, zrobisz dobrze tez jej, zadbasz o jej potrzeby, to bedzie chciala wiecej. No I powiem, ze nawet ta jego olbrzymia "maczuga" (zmierzylam mu, 22cm) przestala miec jakiekolwiek znaczenie przy tak parszywej osobowosci. Wiekszosc gacetow nadaje sie tylko do dymania znudzonuch mezatek, ktore potrzebuja tylo rzniecia, bo sfere emocjonalna zaspokoi przeciez maz. Facet to zwierze myslace kootasem I nikt mi nie wmowi, ze tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzdziag
....a I dodam jeszcze, ze smiesza mnie faceci, ktorzy mysla, ze jak maja duza fajke, to juz I'm sie wszystko nalezy, bo przez tego duzego kootasa sa tacy z***bisci I kobieta powinna skakac ze szczescia, ze to wlasnie ja chce wydoopczyc. Szczerze mowiac naszly mnie watpliwosci, jak zobaczylam ta faje, czy aby to cos nie jest dla krow, a nie dla mojej ciasniutkiej, malutkiej c*pki. A co gorsze facet byl niedelikatny, wiec zachodzi prawdopodobienstwo, ze skoro taki egoista, to mialby w doopie czy aby mnie cos nie boli, bo w koncu najwazniejsze dla takiego smiecia, zeby mogl sobie mna dobrze zrobic. Odrazajace! No I ta mina, jak mu powiedzialam, ze nie obciagam.....haha....bezcenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzdziag
Do kapitan.....no I wlasnie tak zrobilam. Kop w d*pe I paszol won..... Ogolnie w szoku do tej pory jestem, ze cos takiego jak ten typ w ogole istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa corka:(
Ja uważam, ze większości dzieci byłoby lepiej bez ich ojców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .nieszczesliwa corka:(
Mój jest przyczyną moich kłopotów z psychiką, a mama przez niego stała się zgorzkniałą znerwicowaną kobietą. Mój ojciec jest toksycznym egocentrykiem. Perfidnym manipulatorem, a przy tym tchórzem. Znęca się psychicznie nad najbliższą rodziną. A obcym ludziom wchodzi w tyłek bo nie ma za grosz charakteru. Potrafi tylko wyżywać się na rodzinie. Nie można mu ufać. Jest fałszywy. Mnie i mamie byłoby o wiele lepiej bez niego. Jest prawdopodobnie chory psychicznie, ale nie chce się leczyć. Woli wpedzać w chorobę całą resztę. On jest zawsze niewinny i pokrzywdzony. Kolejny raz tyranizował mamę i zrobił awanturę z niczego. Choć już nie bije, niszy wszystko w białych rękawiczkach. Piszę o tym tylko dlatego, zeby to z siebie wyrzucić. Nigdy nie mówię o nim źle ludziom, którzy nas znają. Tak jestem nauczona. To w końcu mój ojciec. Dlatego tutaj anonimowo to z siebie wypluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .nieszczesliwa corka:(
I źle mi nawet z tym, ze tu wyrzuciłam swoje uczucia. Żle mi z tym, ze tak o nim myslę. Bardzo mi z tego powodu przykro. Czuję się winna. Chciałabym być ponad to, jak moja siostra, ale nie umiem. Moze terapia coś pomoze. Zobaczymy. Z tego co zaobserwowałam, większość ojców nie nadaję się na rodziców. Jakie sa tego konsekwencje? W moim przypadku szukanie miłości u kazdego mężczyzny. Niezdolność do pokochania. Niechęć do powaznego związku i lęk przed rodzicielstwem. Przepraszam. Musiałam to z siebie wyrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie zalezy od płci. W otoczeniu mam kilka kobiet, ze słów na nie brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeteryjny podnośnik
uuppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elenko! Masz swoje zdanie i stram sie to uszanowac;) Prosze Cie jednak byś byla na tyle stanowacza w swych ocenach i nie zmieniala tej opini! Wiem że nie zapytasz dlaczego? Odpowiem to innym czytajacym. Dlatego by bylo jasne dla kazdego że masz problem z samoocena i wszystko inne przymierzasz do swojego błednego profilu! hehe masz do tego jak najwieksze prawo dlategoprosze bys tego nie zmieniala! Z daleka bedziesz mogla swoja bystroscia rozswietlac nawet korytarze na dworcach kolejowych.Ktoś kto nawet metaforycznie nie umie dobierac porównań i kaleczy sie wlasną drwina ! Pozdrawiam Cie serdecznie i dziekuje przyrodzie że dala glos i takim kozom jak Ty! A choć jestes tego samego gatunku to zobacz jak róznorodny potrafi być świat bo skoro jestem zakala tego swiata to czym ze moze byc taka koza? Wiem że niektóre mechanizmy spoleczne moga byc za trudne dla niektórych kobiet za to ja nie wrzucam ich do jednego worka! Dlaczego? Bo one same swoimi marnymi wypocinami na forum selekcjonuja sie naturalnie;) Buziaczki ! Maluj sie i dbaj o Siebie! Pozdrawiam i przepraszam za marudzenie! Pan Zakala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci to: pedofilizm ,zoofilizm zboczeńcy księża politycy mordercy wojny gangi przestępcze narkotyki broń przemoc wyzysk handel ludźmi g***ty samo zło i za całe to gówno jakie się dzieje na świecie to właśnie przez nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska08c
Moze nie mam racji ale facet musi miec przynajmiej 20 cm dlugi penis i 16 cm obwod . Wtedy czuje, ze on mnie kocha i mam takiego meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowyamkk
Jestem gejem i juz kilka razy mialem stosunki z mlodymi mezczyznami ktorzy do konca nie wiedzieli ze jestem mezczyzna. To bylo wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zepsuty
elena albo jesteś ofiara rodzinnej przemocy , g****u albo masz syndrom chronicznego niedopchnięcia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z pierwszym i ostatnim twierrdzeniem tego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szukaj ła tam gdzie go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cholera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pseprasam nie spojrzałem , że tu takie opracowania I nie spojrze....nie chce mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, że tam jesteście Kenedich 300 ......but Znaczy bat Batman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahahah jaka beka autorka tego tematu sama ma problem ze sobą, pociągają cie s*******ny, to masz tego efekty. Ile znam kobiet jęczących jacy to faceci są źli ale jak kręcili się koło nich wartościowi faceci, to one i tak szły do s*********w. Znam kilka takich kobiet. Kobiety takie same są, a nawet gorsze bo facet, a przynajmniej większość stawia sprawę na stół od razu, a kobiety manipulują seksualnością. Więc takie p********ie o kant d**y rozbić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuźwa jk sie robi gwiazdki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje zalożźenie jest zz gruntu (można kupić tu i tam) jest błędne ponieważ facet to człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prowadznass do wniosku, że jesteś winna sama sobie....jako człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×