Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elena k.

faceci to zakala tego swiata

Polecane posty

Gość fvdgvbfggjjgj
kolejna frustatka, takich macie facetow jakich sobie wybieracie moje panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvdgvbfggjjgj
nasz płec tez nie jest idealna, tez sa kobiety za ktore sie wstydze, to tylko zalezy od czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga eleno ka, jeśli faceci to zakała tego świata, to tatuś nie bedzie zadowolony z tej opinii, no chyba, że to ten nieliczny wyjątek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście są mądrzejsi i tacy którzy grzeszą głupotą ale w życiu to jest tak że za wszystkie swoje czyny prędzej lub później przyjdzie ponieść konsekwencje Także za głupotę przyjdzie płacić -taka sprawiedliwość na tym świecie że nie da się od tego uciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za słowo bachor
leję w ryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za słowo bachor
ale temat tyczy sie facetów czyli twegu ojca też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za słowo bachor
ale temat tyczy sie facetów czyli twegu ojca też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terenia !
Za słowo bachor - a ty co? kolejna zjebana mamuśka z obsraną pieluchą zamiast mózgu? bachor to bachor, zwłaszcza rozwydrzony gnój wychowywany bezstresowo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terenia !
acordeon - gówno a nie to samo możesz powiedzieć. ja się nie znęcam fizycznie nad nikim. w ogóle nie używam siły w odróżnieniu od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za słowo bachor
ja mam dziecko,a ty mimo twojego patologicznego podejścia lepiej żebyś nie miała jak masz mówic na niego bachor pustaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terenia !
Za słowo bachor - odkąd pracuje z bachorami to każdego jednego załadowałabym w rakietę i wystrzeliła w piz­du w kosmos. małe po­je­by. ­ i facetów też bym wyje­bała na księżyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvdgvbfggjjgj
nikt sie zly nie rodzi, jesli ktos sam robi bachora z dizecka to sam jest idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvdgvbfggjjgj
te male pojeby ktos tak wychowal, tzn inne pojeby, rzekomo dorosle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie som posty????
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł88
Czy którakolwiek osoba oponująca za tezą tematu potrafi wykazać, żę jest to rzeczywiście prawda? Jakieś podstawy naukowe, konkrety, bez osobistych wylewów frustracji( to szczególnie do pań) z powodu braku sensownych samców alphaw w waszym środowisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terenia !
fvdgvbfggjjgj - no i wyobraź sobie, że tak się kończy to bezstresowe wychowanie, a później tacy rodzice wyślą bachorzysko do prywatnej placówki i zadowoleni :O ale nie! u mnie jest rygor, u mnie żaden bachor nie będzie świrował pawiana, bo każden wie, że pani terenia daje surowe kary, nawet dla najmłodszych ­ paweł - faceci to śmieci. i koniec kropka. o czym ty chcesz debatować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyiikgfjghjj
oto chodzi wlasnie co napisal Paweł, maja zal ze samce alfa sie nimi bawia i nie chca byc z nimi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyiikgfjghjj
nie uwazam ze faceci to sa smieci, tylko dlatego ze dae kobiety w takich gustuja, chcesz porzadnego faceta to takie szukaj, koniec kropka, same zadajecie sie z kretynami a potem narzekacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terenia !
ha ha ha samce alfa? żart roku :D teraz to są raczej samce z pipkami :O jak mi taki na randce p­ie­rdoli, że chciałby mieć dużo dzieci i gada jak to się zajmuje dziećmi to mnie szlag trafia :O co on ku­rwa myśli? że kobiety chcą tylko rodzić stado bachorów? :O o, albo jak mi jeden z drugim wysyłają jakieś wiersze, poematy i inne śmieci :O ok, przyznaję romantyczką nie jestem i nigdy nie byłam, ale czemu do mnie takie ci­py się podwalają? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do TERENIA!
CIPA DO CIPY CIĄGNIE,A TOBIE TO BYM NAWET W GUMIE NIE PODAŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terenia !
podać to se możesz pajdę ze smalcem, frajerze :D ­ i to nie moja wina, że dzisiejsi faceci to kastraci bez jajec 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do TERENIA!
MÓJ DZIADEK MÓWIŁ PROROCZE SŁOWA GÓWNO TRZEBA OMIJAC BOKIEM BO JAK JE DOTKNIESZ BĘDZIESZ ŚMIERDZIAŁ TAK JAK ONO RESZTE SOBIE DODAJ SAMA/SAM INTELIGENCJO Z DEMOBILU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terenia !
pewnie sam jesteś takim ciapciakiem który ma fryc na bibera, i napierdala jakimiś gównianymi i wyświechtanymi wierszydłami. nic dziwnego, że każda cię zlewa ciepłym moczem i prowadza się z kimś lepszym. a tobie zostaje jedynie forum dla kobiet 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×