Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elena k.

faceci to zakala tego swiata

Polecane posty

nie musze kchaniutka nie musze , to on dba o mnie i jest mi dobrze :-) poszukaj swojego skarbu a jak znajdziesz to przestaniesz brednie wypisywac :-) paa kochaniutka 🖐️ i nie siedz stale przed kompem bo do reszty skwasniejesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiszpanska muszyczka
damskie lajdactwo jest na ciut mniejsza skale realizowane i dotyczy mniej powaznych przewinien, wystarczy porownac ilosc mordercow, gwalcicieli. jak dla mnie to wina testosteronu, hormonu agresji. co robic? siasc i plakac. i nie rodzic dzieci (wcale, lub stosowac selsktywna aborcje). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba miec nierowno pod sufitem, zeby taki dopust jak facet nazywac skarbem... oj zebys jeszcze przez niego nie zaplakala... mam nadzieje ze trafilas na jeden z nielicznych wyjatkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbow dick
ale przypadek - moher, który chwali kurewki (dupą zdobywające kasę) i łażenie z gołą dupą po ulicy kręcisz mnie - lubię pyskate :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luka Bastardo
elenko, wyłącz internet i głęboko oddychaj. zjedz następną tabletkę i popij zieloną herbatą, zmień tą poniedziałkową bieliznę, wykąp się i pójdź na spacer. no i nie martw się. nawet jak się człowiekowi coś w życiu nie udaje, to jutro zawsze może być lepiej. trzymam kciuki! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luka Bastardo
a ja pojde postykac sie koncowkami z moim tata :) nie uwierzycie jaki ma rozmiar... buziaaki!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takichlopiec
elena k. to bardzo destruktywna kobieta, sieje trucizna. Jest zawiedziona przez facetow. gdybym mial taka partnerke, to dalbym jej kopa w tylek i wyrzucil na bruk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuwuzele
" nikt. po prostu ujawnila sie ich brawdziwa natura, fiucie!" Prawdziwą naturą kobiet jest latanie za forsą i dawanie dupy byle bogatszemu. "a mamusia pewnie sama byla ofiara takiego bandytu!" po co go wybierała. "a kto im te lachy do ciagniecia daje, tluku!?" A to jakby mężczyzna kazał kobiecie skoczyć z mostu to też by skoczyła? "nie ty bedziesz dyktowac tredy w modzie a jak jestes zwierzeciem, to powinno sie ciebie trzymac w klatce!" Zwierzęta chodzą gołe i kobiety też powoli zaczynają.To kto tu jest zwierzęciem??? "k**ewka to okreslenie przez szowinistycznych lajdakow, probujacych sie wybielic, obarczajac kobiete wina za wlasne lajdactwa!" Nie, ku**rewka, to kobieta, która z własnej nie przymuszonej woli daje na prawo i lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,przeciez i kobiety ksantypy sie zdarzają.'' ciekawe przez kogo tymi ksantypami sie staly?(pyt. z gatunku retorycznych...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" nikt. po prostu ujawnila sie ich brawdziwa natura, fiucie!" Prawdziwą naturą kobiet jest latanie za forsą i dawanie d**y byle bogatszemu. tak sobie tlumacz. ciekawe tylko skad biedni faceci maja zony!? "a mamusia pewnie sama byla ofiara takiego bandytu!" po co go wybierała. bo ja oszukal??? bo udawal kogos innego??? bo po slubie wyszlo szydlo z worka??? bo nikt w chorym, szowinistycznym swiecie jej nie pomogl, bo byla zastraszona, bezbronna a w koncu chora i nie umiejaca znalezc wyjscia??? "a kto im te lachy do ciagniecia daje, tluku!?" A to jakby mężczyzna kazał kobiecie skoczyć z mostu to też by skoczyła? jak juz pisalam chory, niewdzieczny gatunek- obrazajacy kobiety, ktore sprawily mu przyjemnosc! "nie ty bedziesz dyktowac tredy w modzie a jak jestes zwierzeciem, to powinno sie ciebie trzymac w klatce!" Zwierzęta chodzą gołe i kobiety też powoli zaczynają.To kto tu jest zwierzęciem??? pokaz mi kobiete, ktora bedzie napastowala golego faceta, raczej zwieje przed nim gdzie pieprz rosnie! "k**ewka to okreslenie przez szowinistycznych lajdakow, probujacych sie wybielic, obarczajac kobiete wina za wlasne lajdactwa!" Nie, ku**rewka, to kobieta, która z własnej nie przymuszonej woli daje na prawo i lewo. bo szowinistyczne swinie nadaly taka nomenklature!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,elenko, wyłącz internet i głęboko oddychaj. zjedz następną tabletkę i popij zieloną herbatą, zmień tą poniedziałkową bieliznę, wykąp się i pójdź na spacer.'' nie myl mnie ze soba, brudasie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elena k.--popatrz tutaj na cafe.Przyszła kobieta vera icona,była grzeczna Po 2 latach jest tak chamska i wulgarna ,ze 12 razy ją banowali!!Ma projekty very lynn vera shire i tak stale jest.Przecież miała sie tutaj doskonale bawić!!Te 1.5 % menów ja tu zdeprawowało??Bądż powazna elena k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbow dick
dziękuję koledze Wuwuzele Elenka - nomenklatura nomenklaturą a wiadomo o co chodzi - o to samo co u zwierząt niższych czyli dupa za mięso a u nas za kasę - taka prawdziwa kurwia natura wszystkich samiczek która wybierze biednego jak gruby portfel będzie w zasięgu i do wyboru? pisz jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mnie to obchodzi!? obgadujesz jakas kobiete za plecami, falszywy typie i myslisz, ze znajdziesz we mnie poklask!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam eeee tam
desznik odpiertol się od Very! Do pięt jej nie dorastasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×