Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elena k.

faceci to zakala tego swiata

Polecane posty

Gość slimi
No prosze prawdziwa natura kobieca Slepo zapatrona a potem zraniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slimi
Nikt nie zmusza cie do bycia z facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slimi
ale to nie tylko faceci tacy sa ja bym mogl to samo powiedziec o kobietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elena k.--podejrzewam ,ze masz wspaniały charakter razem z ❤️Czyżby tak mocno Cię zraniła osoba,którą kochasz? kochałaś?Moze złego wyboru dokonywałaś mając za duzo dobroci w sobie a On tego nie doceniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slimi
sa ludzie i ludziska Ja przez taka jedna nie obardzam wszystkich kobiet Bo co one winne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez taka jedna!? zobacz ilu facetow wpisuje sie w to co napisalam. przeczytaj to sobie, przemysl obiektywnie, bo ja poki co dam odpoczac oczom od koputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slimi
moze teraz bedziesz bardziej wyczulona ale nie przekreslaj innych facxetów moze trafi ci sie jeden wyjatkowy i po co on ma cierpiec z powodu kogos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slimi
na zranione serce tylko nowa i jeszcze spanialsza milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slimi
ale cale zycie dmuchac rany sie tez goja i zapominamyu o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slimi
a zloscia do calego swiata niczego nie zmienisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slimi
im szybciej odetniemy od siebie to co bylo szybciej zaczniemy zyc normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slimi
ciagnac za soba ten ogon balastr po co? a w koncu obwiniac sama siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuwuzele
" tak sobie tlumacz. ciekawe tylko skad biedni faceci maja zony!?" Ciekawe tylko dlaczego biednych kobiety porzucają. "bo ja oszukal??? bo udawal kogos innego??? bo po slubie wyszlo szydlo z worka??? bo nikt w chorym, szowinistycznym swiecie jej nie pomogl, bo byla zastraszona, bezbronna a w koncu chora i nie umiejaca znalezc wyjscia???" Skoro jest taka inteligentna, to nie mogła go rozgryźć.Kobiety nie mogły jej pomóc???Co za podłe kobiety. "jak juz pisalam chory, niewdzieczny gatunek- obrazajacy kobiety, ktore sprawily mu przyjemnosc!" Jak nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie to nic nie pisz. "pokaz mi kobiete, ktora bedzie napastowala golego faceta, raczej zwieje przed nim gdzie pieprz rosnie!" Mówimy o tym, że kobiety przypominają zwierzęta, bo coraz bardziej nagie chodzą. "bo szowinistyczne swinie nadaly taka nomenklature!" Tak samo jak to, że mężczyzna, który nie ma pracy jest żałosną namiastką mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuwuzele
Tak samo jak to, że mężczyzna, który nie ma pracy jest żałosną namiastką mężczyzny.To nadały szowinistyczne żeńskie świnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slimi
w calym swiecie jest dobro i zlo i dotyczy to obojga plci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaDDsss...
Mój facet ogląda zdjęcia młodych dziewczyn a potem zapisuje na kompie...Jestem od niego młodsza 15 l. i nie mam juz sily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:17 [zgłoś do usunięcia] vera z cheshire Patrz na siebie. Brak ci argumentów, stary napinaczu z cieżkim debilizmem, " PROSZĘ ZOBACZYĆ jak ta kobieta odnosi się do mnie a wklejki zrobiła aby mnie zdyskredytować tutaj.Nie wiadomo czy śmiać sie z tego powodu czy płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat, jak widzę godny przedyskutowania. Chociaż kości już dawno były rzucone przez autorkę, która widocznie zaliczyła solidny kop w duupę od swojego faceta i naturalnie wyżywa się na cały świat zaludniony płcią przeciwną. Po poście Niebiesko... powinno zaprzestać się pisania, bo tylko było czekać, kiedy to obrońcy męskiego półświatka zaczną wypominać niedostatki kobiet. To już wystarczy by gówno wpadło w wentylator i napłodziło pięć stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rainbow dick
wiadomo, że generalnie faceci to brutalne prymitywy, półzombie z kolei baby to zło wcielone, manifestacja złośliwego egotyzmu, bezdennie głupiego, ale zarazem swoiście chytrego, zdolne do robienia sobie najgorszych świństw, bez sumienia, w rywalizacji o tych brutalnych prymitywów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,tak sobie tlumacz. ciekawe tylko skad biedni faceci maja zony!?" Ciekawe tylko dlaczego biednych kobiety porzucają.'' to faceci porzucaja kobiety- zostawiaja same z dziecmi i odchodza do ,,swiezszego mieska'' ,,"bo ja oszukal??? bo udawal kogos innego??? bo po slubie wyszlo szydlo z worka??? bo nikt w chorym, szowinistycznym swiecie jej nie pomogl, bo byla zastraszona, bezbronna a w koncu chora i nie umiejaca znalezc wyjscia???" Skoro jest taka inteligentna, to nie mogła go rozgryźć.Kobiety nie mogły jej pomóc???Co za podłe kobiety. pewnie! za gwalt czy kradziez tez ponosi wine ofiara! w koncu dala sie zgwalcic/okrasc... i o jakich to innych kobietach teraz pierdzielisz w swym kretynskim wywodzie!? ,,"jak juz pisalam chory, niewdzieczny gatunek- obrazajacy kobiety, ktore sprawily mu przyjemnosc!" Jak nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie to nic nie pisz.'' to jest wlasnie odpowiedz na pytanie,indolencjo umyslowa! ,, "pokaz mi kobiete, ktora bedzie napastowala golego faceta, raczej zwieje przed nim gdzie pieprz rosnie!" Mówimy o tym, że kobiety przypominają zwierzęta, bo coraz bardziej nagie chodzą.'' nie, nie mowimy! to ty wysmarowales ta bzdure aby odwrocic kota ogonem! ,, "bo szowinistyczne swinie nadaly taka nomenklature!" Tak samo jak to, że mężczyzna, który nie ma pracy jest żałosną namiastką mężczyzny'' a co ma piernik do wiatraka!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,wiadomo, że generalnie faceci to brutalne prymitywy, półzombie z kolei baby to zło wcielone, manifestacja złośliwego egotyzmu, bezdennie głupiego, ale zarazem swoiście chytrego, zdolne do robienia sobie najgorszych świństw, bez sumienia, w rywalizacji o tych brutalnych prymitywów...'' tylko w polowie prawda, bo kobiety sa z natury aniolami, dopiero jak ktos polamie im skrzydla musza latac na miotle i zostaje im jedynie podlosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety ktore piocza na wszystkich facetow maja wlasciwie na mysli tylko dokladnie jednego...w druga strone tez to funkcjonuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×