Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elena k.

faceci to zakala tego swiata

Polecane posty

Gość wuwuzele
" nie. dziekuje. nie bede robila ci konkurencji, cwelu" Ja nie muszę tak zarabiać, ale dla takiej idiotki jak ty, to jedyna szansa na zarobek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaję sobie sprawę co chcesz przekazać elena k, ale Twoja wiedza opiera się tylko na gównianych doświadczeniach. Ja natomiast znam facetów, którzy reprezentują trochę inny światopogląd i chociaż nie są idealni, to tak potrafią "manipulować", by wilk był syty i owca cała. :D Buzie są uśmiechnięte i można na spokojnie patrzeć na przemijające życie z góry. :D Ty jesteś na fali niedopchnięcia i dalsza dyskusja nie ma sensu. Niestety nie urodziłaś się "wiedźmą" (czytaj lesbijką) , bo one nie zaprzątają sobie głowy takimi pierdołami, jak "mężczyzna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie sie wydaje, że jej trzeba po prostu sie wyrzygac publicznie. Rzyga żółcią, bo żołądek pusty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Ty jesteś na fali niedopchnięcia i dalsza dyskusja nie ma sensu.'' wrecz przeciwnie. raczej czuje sie wydymana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina kurkova
nowy, widziałam dziś jak grupka 9-latkow pluła w Ciebie kulkami z papieru przez rurkę od długopisu, o co im chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uioppppp
tak żeby uściślić niektóre pojęcia z tego forum kooorwa dla facetów z tego forum to kobieta: inteligentna wykształcona z dobrą pracą niezależna atrakcyjna NIEOSIAGALNA dla frajerów z tego forum ASERTYWNA supersamiec vel samiec alfa vel inny pojeb z tego forum to niestety: bezrobotny niezaradny bez wykształcenia nie obyty nie umyty z płaskofiuciem śmierdzący potem TAK JESTEM KOOORWĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuzeck
elena to przykład aroganckiej, zakompleksionej i w sumie ograniczonej baby, której się wydaje że jest kimś mega. i ma cholernie wysokie zdanie o sobie, co w sumie jest domeną bab jej pokroju. z takimi to można tylko jedno - olać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uioppppp
cholernie wysokie zdanie o sobie to wada ? lepiej być zakompleksioną szarą myszą bez własnego zdania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okropność Wszyscy mężczyźni których miałam dopiero poznać żałujcie, że to przeczytałam. Teraz gdy znam już całą prawdę o Was nie macie u mnie szans:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uioppppp
w oczy ich kole że kobieta ma swoje zdanie i nie boi się go publicznie wyrażać ! najlepiej to by nas baby, kooorwy zamkneli w domu i kazali sie rozliczac z każdego grosza, prać ich brudne gacie i skarpety takiego wała !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet :)
elenko proszę walcz po walce przyjdą łzy a po nich.... .... potrzeba męskich ramion dzień noc dzień noc i tak w kółko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każde zatrucie kiedys mija i w końcu nabiera sie ochoty na soczysty stek. Ty jestes wyjatkowo wulgarna w tej swojej nienawiści, rzucasz sie z pazurami i ordynarnie wyzywasz na każdego, kto nie przyzna Ci racji. Nie wiem, czym sie teraz róznisz od tych, na których tak plujesz jadem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet :)
i jak tu Ciebie FL nie lubić 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli podpielas sie do chamskiej wypowiedzi skonczonego prymitywa, ktory twierdzi, ze kobiety skapo ubrane sa wspolwinne gwaltow- to nie dziw sie, ze niezbyt milo ci odpisalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet :)
napisz co Ciebie boli przyjdą lepsze dni, w faceta specjalnie lepszego nie wierzę ale zawsze warto się rano chociaż do siebie w lustrze uśmiechnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elena, po co ten temat? Ty nas ostrzegasz, informujesz, czy to jakaś forma terapii którą zalecił Ci psychiatra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet, jeżeli obrażasz tylko tych, którzy Ciebie obrazili, to robisz to w niewłaściwy sposób. Trzeba ich załatwić sprytnie, kulturalnie, z ironią i dystansem, tylko wtedy bedziesz sie wyrózniac na tle bydła :) Czym więcej bedziesz miedzy nimi (za przeproszeniem) pierdzieć, tym bardziej sama nasiąkniesz smrodem i nikt Cie w tym stadzie nie odróżniod reszty. Nie wiem, co Ci daje ten wylew nienawiści do anonimowych nicków, z których żaden nie przyczynił się do twojej osobistej tragedii. Mam nadzieje, że jak juz sie porządnie wyżyjesz, to wkrótce dojrzejesz do tego, żeby nie marnować życia na pierdoły. Mimo wszystko dobrej nocy zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elena k, raczej wyrruchana. Lecz nie mi to oceniać. Nie ma to jak zdrowe wytupanie się nóżkami. ;) Teoria Foxy mi bardzo odpowiada a jak Ci już przejdzie, to nie popełniaj tych samych błędów a może coś się poprawi w Twoich relacjach z mężczyznami. :) 🖐️ Powodzenia :) smutasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elena k. jesli podpielas sie do chamskiej wypowiedzi skonczonego prymitywa, ktory twierdzi, ze kobiety skapo ubrane sa wspolwinne gwaltow- to nie dziw sie, ze niezbyt milo ci odpisalam... Jeśli ten post był do mnie, to uroczyście oświadczam, że do tej wypowiedzi sie nie podpięłam, bo tak oczywiście nie uważam. Trafiłam do wora z burakami zupełnie przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Nawet, jeżeli obrażasz tylko tych, którzy Ciebie obrazili, to robisz to w niewłaściwy sposób. Trzeba ich załatwić sprytnie, kulturalnie, z ironią i dystansem, tylko wtedy bedziesz sie wyrózniac na tle bydła'' foxy, przykro mi- ale skonczylam z obcyndalaniem! kiedys tez tak myslalam, jak napisalas. teraz uwazam, ze do prostakow trzeba prosto, bo zrozumieja wysublimowanej aluzji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda boli
a kto wychowuje tych facetow na takie lajzy? a kto w zyciu doroslym twierdzi ze spokojny i ulozony facet to nie dla mnie? to wy kobiety robicie skurwysynow ze mezczyzn a potem udajecie swiete, spojrzcie obiektywnie na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×