Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elena k.

faceci to zakala tego swiata

Polecane posty

tym zaprzczeniem tylko potwierdzilas swoj dylemat ...tak to juz bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzekutor pajaców
elena k. zamknij ryj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzekutor pajaców
Powtarzam sie po raz ostatni: ZAMKNIJ MORDĘ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet :)
a ja zgadzam się z autorką topiku i mogę o tym z nią porozmawiać, rozumiem że jest rozgoryczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elena k. dasz się zaprosić na kawę? Czy bawi cię to niepotrzebne znęcanie się nad mężczyznami? Chyba że masz w tym jakiś osobisty cel, który pogłębi tylko twoją chorą wizualizację. :O Jak to się mówi pół światu tego kwiatu, dlatego przestańcie pierrdolić i zacznijcie lepiej szukać swojej połówki, bo skończycie w plastykowym w związku i tylko owoc waszej próżności będzie cierpieć. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet :)
elenka wybieraj 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuwuzele
" to faceci porzucaja kobiety- zostawiaja same z dziecmi i odchodza do ,,swiezszego mieska''" Kobiety też odchodzą, kiedy ich macica za bardzo swędzi. "pewnie! za gwalt czy kradziez tez ponosi wine ofiara! w koncu dala sie zgwalcic/okrasc... i o jakich to innych kobietach teraz pierdzielisz w swym kretynskim wywodzie!?" O jakich innych kobietach???Różnych.Nie pomagacie sobie nawzajem???A może kobiety to takie same świnie jak mężczyźni??? To, że gwałtu, czy kradzieży jest winna ofiara, to czasem tak bywa.Kiedy zostawiam cały dom pootwierany i ktoś mi go obrobi, to też po części moja wina.Tak samo z gwałtem.Jak kobieta ubiera się jak kurwa, to później niech się nie zdziwi, jak zostanie zgwałcona. "to jest wlasnie odpowiedz na pytanie,indolencjo umyslowa!" To żadna odpowiedź.Ja na twoje każde pytanie też mogę odpowiadać po prostu, że kobiety to kurwy i dziwki. "nie, nie mowimy! to ty wysmarowales ta bzdure aby odwrocic kota ogonem!" To ty teraz odwracasz kota ogonem bo nie wiesz co odpisać idiotko. "a co ma piernik do wiatraka!?" To, że kobiety tak samo źle wypowiadają się o mężczyznach, jak mężczyźni o kobietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy w miescie to mezczyzni znecaja sie nad kobietami, my odbijamy tylko rykoszety... i to zazwyczaj poniewczasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet :)
faceci są gentelmanami :) kobiety są tylko piękne i wspaniałe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet :)
odbijamy .... ... pośladkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuwuzele
" ,,wuwuzele'' skonczyla mi sie cierpliwosc do wachlowania z takim prytmitywnym idiota jak ty! " Buahahah, cóż za riposta.A teraz do garów szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina kurkova
i ile to mozna gadac na tamet wyzszosci kalu nad moczem czy kobiet nad facetami. widomo jedno i drugie wspolistnieje i bez jednego nie byloby drugiego i tak dalejjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuwuzele
" a ty wpelznij spowrotem do tego szamba, z ktorego wypelzles!" Nie.Do twojego domu na pewno nie idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie ostatnio duzo bardziej wkurrwiaja kobiety! Nie ma reguły, ktos kto wrzuca wszystkich do jednego wora musi byc bardzo rozgoryczonym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,a ty wpelznij spowrotem do tego szamba, z ktorego wypelzles!" Nie.Do twojego domu na pewno nie idę'' z mojego domu takie robactwo nie wypelza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuwuzele
" z mojego domu takie robactwo nie wypelza!" Jak to, przecież ty wypełzłaś, a to znaczy, że jeszcze gorsze robactwo wypełza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uioppppp
Elenko widzę że twardo walczysz na froncie z tym żałosnym męskim pomiotem. Nie przejmuj się ja też coś działam. My "kooorwy" musimy trzymać sztamę przeciwko tym orangutanom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuwuzele
" idz smierdziec gdzie indziej, swinio!" Do roboty kurwo, bo ci całe miejsce pod latarnią zajmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytałam postów
tylko pierwszy wpis autorki być może faceci to zakała ale spróbujmy żyć bez zakały :D ciężko by nie powiedzieć niemożliwe... 😘 a to 4 You za to że byłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina kurkova
ile to trzeba miec wolnego czasu zeby 12 godzin pisac o tym samym? bogaty kto ma wolny czas!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×