Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka255

NEGATYWNY TEST 5 DNI PRZED OKRESEM :(

Polecane posty

Gość Nie przyjmujesz do siebie
Za dużo czytasz w internecie :) Nie sugeruj się tak tym.Sutki mogą boleć na ciążę jak na i miesiączkę.Podobnie jak wszystkie inne objawy przedmiesiączkowe.Potem dopiero kobiety kojarzą to z ciążą co nie zawsze jest prawdą.Nie ufaj tak netowi bo potem z tego nakręcenia bardziej boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm1
Olka- ja też Ci życzę z całego serca:) Tylko, że u mnie to już 9 cykl starań, w ciągu tych miesięcy miałam przeróżne objawy, jak w jednym cyklu miałam inne niż wcześniej to już myślałam, że się udało, a tu guzik, dlatego teraz inaczej już na to patrzę, z pokorą.... Dodam, że mam już 7 latkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro objawy przed miesiaczka sa takie jak na okres to moze jestem faktycznie w ciazy zobaczymy nadal utrzymuje jesli ktos ma pisac co jest na miesiaczke a co nie to dajcie mi spokoj ok? bo nie mam 13 lat i wiem jak bola i wygladaja moje piersi i wszystko przed okresem i co najwazniejsze kiedy sie to zaczyna bo napewno nie w srodku cyklu tylko 3-4 dni przed okresem zawsze mam bol piersi i nie powiekszaja mi sie wtedy tylko delikatnie bola nie chce mi sie wierzyc w to ze nagle jak sie staram o dziecko pozmienialo mi sie wszystko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok nie chce sie klucic bo jesli jestem w ciazy to na pewno mi to nie pomorze napisze jak zrobie test za jakies 5 dni zobaczymy co z tego bedzie Mam nadzieje ze Bog da mi drugie dziecko moj synek by sie cieszyl na braciszka :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie przyjmujesz do siebie
Pierwszym objawem ciąży jest brak miesiączki.Potem poz.test i usg.Wszystko inne to PRAWDOPODOBNE objawy ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie przyjmujesz do siebie
Olka ja chcę dobrze a ty ciągle z atakiem.Kobieto jesteśmy w podobnym wieku.Mam syna prawie 5-letniego teraz staram się o 2 i wiem co to znaczy schiza ciążowa przed miesiączką :) Teraz już nie świruję podchodzę do sprawy spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka, ja też daję 50%
Albo jesteś w ciąży, albo nie :). Co do reszty dziewczyny mają rację - objawy bardzo wczesnej ciąży i nadchodzącego okresu są dokładnie takie same :). Ale powodzenia anyway ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------))))))))))
Autorko - a jaka masz pewność, że owulacja w ogóle wystąpiła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajnhgnjkma
Olka ja tak mialam! Zrobilam test - super czuly, elektroniczny, podobno mial wykrywac ciaze juz na 6 dni po zaplodnieniu i wyszedl negatywny... Czekalam na okres jakos dziwnie sie czulam zrobilam nastepny test na dwa dni przed @ i wyszla bardzo blada kreska widoczna tylko pod swiatlo... W dniu spodziewanego @ wyszla bardzo blada ale widoczna juz ... nie tylko pod swiatlo Tydzien po terminie @ wyszla juz normalnie widoczna druga gruba krecha. Teraz jestem w 8 tyg. ciazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma testów, które
wykrywają ciążę 6 dni po ZAPŁODNIENIU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny za pocieszenie wiem ze to moze byc na @ ale nigdy nie mialam bolu piersi zaraz po owulacji tylko 3 dni przed @ mam nadzieje ze mi tez wyjdzie 2 kreska za kilka dni :) co do tego czy byla owulacja to wiem poniewaz mierze temperature i z 36.8 podskoczyla na 37.6 do tego straszny bol jajnika bylo to okolo 15dnia cyklu jakos 2 dni po tym bol sutkow pozniej piersi i wszystko co pisalam w pierwszym poscie:) ide cos zjesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajnhgnjkma
Pojęcie "ciąża" w medycynie oznacza rozpoczęcie procesu zagnieżdżania. Zagnieżdżenie rozpoczyna się w 6 dni po zapłodnieniu i trwa aż do 12 dnia po owulacji. Dopiero od rozpoczęcia procesu implantacji zarodka w macicy - produkowany jest w większych ilościach hormon hCG - wykrywany przez testy. Jak więc widać - określenie na teście "wykrywa sześciodniową ciążę" nie oznacza: - 6 dni od stosunku (od stosunku do owulacji może minąć nawet 4-6 dni!) - 6 dni od zapłodnienia Oznacza to, że MINIMUM 6 dni od rozpoczęcia procesu zagnieżdżania musi minąć, czyli wykrycie ciąży jest możliwe dopiero w 12 dniu po owulacji!. Tak działają testy dostępne w aptece, czyli o czułości 25 mIU/ml. Testy o czułości 10 mIU/ml które (rzadko, bo rzadko, ale...) gdzieniegdzie w aptekach i na allegro można już dostać - wykrywają już 3-4ro dniową ciążę, czyli 3-4 dni od rozpoczęcia procesu zagnieżdżania = 9/10 dni od zapłodnienia. Około 2-3 dni wcześniej, niż testy o czułości 25 mIU/ml, ALE nigdy nie będzie to 6 dni po stosunku, ani nawet 6 dni po zapłodnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma testow ktore wykrywaja - oczywiscie ze sa :)ja taki mialam co z tego ze to moze tylko chwyt marketingowy heh ale sa :) przy pierwszym dziecku pani w aptece powiedziala mi ze test First response wykrywa ciaze 6 dni po owulacji teraz jak by mi tak powiedziala to bym jej powiedziala ze 6dni to nawet zarodek sie nie zagniezdza hehe ;) lece do kuchni zaraz wracam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma testów, które
na testach jest zazwyczaj napisane, że wykrywają 6- dniowa ciażę, ale napewno nie jest napisane, ze wykrywają ciążę 6 dni po zapłodnieniu, jest to faktycznie chwyt marketingowy dla tych kobiet, które nie maja pojecia jakie procesy przebiegaja w ich organiźmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie.. :) ok kochane mam kolacje synek spi ja tez wlaczam sobie filmik i ide lezec bo maz mnie zaraz udusi ;)hehe jutro pogadamy mam nadzieje ze ktos napisze cos jeszcze co mnie pocieszy ;) Pozdrawiam Dobranoc!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyni czy ty wiesz co to
jest faza lutealna??do czego ona sluzy? To jest przygotowywanie sie do ciazy. Tak co miesiac przez cale twoje zycie odkad dostalas pierwszy raz okres. Jest wtedy podwyzszona temeratura,macica sie rozpulchnia,nabrzmiewaja piersi, organizm robi wszystko by utrzymac pootencjalny zarodek. Ale nic o nim nie wie,czy sie wytworzyl czy nie. A w tym czasie hormony moga miec rozne stezenie,za kazdym razem inne, wiec bardziej lub mniej moga np.bolec piersi albo bardziej lub mniej urosnac. Tu nie ma czegos takiego jak zawsze! Dopiero po pewnym czasie jak zarodek juz wytwarza swoje hormony to daje znac organizmowi,zeby ten stan podtrzymywac. Zwieksza sie powoli produkcja progesteronu, i dopiero gdy podwyzszona temperatura trwa co najmniej 17 dni,to mozna myslec o ciazy! I jak ta temperatura nie spada to nie nastepuje zluszczanie sie nablonka i @nie przychodzi. Dlatego to jest pierwszy objaw! No i oczywiscie beta hcg. Reszta to nasza intuicja,gdybanie,podejrzewanie. Dopiero potem wzrastaja poziomy hormonow i powoduja typowe objawy. Rozrastaja sie gruczoly mleczne,wystepuja mdlosci itp. Ale to na dalszym etapie. Teraz mozesz miec nadzieje i przeczucie i zycze ci zebys sie nie pomylila.ale z objawami to tu nie wyskakuj i sie nie osmieszaj. A powiem ci jak sama sie kiedys wkrecilam,czekalam,zena pewno jestem w ciazy,bo az slabo mi sie robilo,prawie mdlalam,cale dnie przesypialam i co?anemia ze hoho. A jak w ciaze zaszlam to bylam pewna ze @ przylezie,nawet brzuch mocniej bolal niz zawsze a tu taka niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to twoje zdanie :)szanuje je i czekam na inne komentarze :) tym razem mam nadzieje ze napisze ktos w takiej sytuacji jak ja a nie ktos kto tylko potrafi krytykowac i wmawiac mi ze bedzie okres eh Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moglam sie tego spodziewac zawsze ktos musi krytykowac itp to uroki neta ;) mam nadzieje ze sie mylicie i @ nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKAZLA
kurcze bede czekala na relacje :D ciekawa jestem czy jednak jestes w ciazy, to takie piekne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też staraczka
"co do tego czy byla owulacja to wiem poniewaz mierze temperature i z 36.8 podskoczyla na 37.6 do tego straszny bol jajnika bylo to okolo 15dnia cyklu " - czytasz "od kilku lat" na te tematy a nie wiesz, ze sam skok temperatury nie świadczy o owulacji? Mogą być praktycznie wszystkie objawy owulacji a samej owulacji brak. Ja Ci życzę z całego serca żebyś była w upragnionej ciąży, ale dziewczyny akurat dobrze Ci tu piszą. Za bardzo się nakręcasz (mimo, ze mówisz, ze się nie nakręcasz). Samo robienie testu przed terminem @ świadczy o nakręcaniu się.A co do objawów "ciąży". Ja od kiedy się staram o dziecko także je mam tuż po owulacji. I mimo, ze staram się o tym nie myśleć to mam i bóle piersi, i żyłki na piersiach a nawet raz zemdlałam :D Nie wspominając o porannych mdłościach, zawrotach głowy oraz częstym lataniu do łazienki. Mimo, ze znam swój organizm świetnie i od kilku lat badam cykle NIGDY nie miałam takich objawów- też przez pierwsze 2 cykle starań byłam pewna, ze to ciaża, bo wcześniej takie rzeczy się nie działy. Niestety nasza podświadomość działa nawet wtedy, kiedy wmawiamy sobie, ze się nie nakręcamy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze was jesli macie tak pisac nie piszcie wcale !!! juz o to prosilam a tu dalej glupie komentarze gdybys mi zyczyla ciazy nie pisalabys tak jak piszesz ;) napisalam ten watek dla kobiet co mialy taki objawy i okazalo sie ze sa w ciazy a nie dla kogos kto sobie wmawial objawy!!!!!! zegnam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też staraczka
Cóż no... ja Ci mogę napisać, że na bank jesteś w ciąży :P nie am sprawy :D Tylko zastanów się po co? Po to, zebyś się jeszcze bardziej nakręciła a potem przeżyła rozczarowanie? Lepiej sobie wmawiać, że nic z tego nie wyszło i mieć miłą niespodziankę ;) I naprawdę Ci życzę tej ciąży, ale napaliłaś się trochę jak szczerbaty na suchary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok niech ci bedzie ze sie napalilam :) zrobie test za kilka dni i zobaczymy napisze szczerze wynik moze macie racje i dostane @ a moze nie wiem tylko jedno nie warto zakladac juz watkow na necie bo zawsze sie znajdzie ktos kto rozwieje wszystkie nadzieje :( teraz jest mi bardzo przykro zadowolona jestes?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też staraczka
Kochanie ale ja broń Bóg nie mówię, ze dostaniesz @ Może to i ciąża, ja tego nie wykluczam! Tylko, ze dawanie w takim wypadku złudnych nadziej nie jest dobre... Sama się staram i wiem dobrze, że człowiek o niczym innym nie myśli tylko o 2 kreseczkach. Ale pamiętam też jak po pierwszym testowaniu wyszła 1 kreska a zaraz potem przyszła @... Wiem jaki to był zawód, a też wszystkie objawy wskazywały na ciążę. Teraz nauczyłam nastawiać się negatywnie. Zrobiliśmy badania nasienia, zrobiłam hormony, teraz na monitoring chodzę i wszystko wskazuje na to, ze z nami wszystko ok. A nie zaszłam przez 2 cykle prawdopodobnie właśnie przez stres związany z nakręcaniem się. Uwierz, że moja porada dla Ciebie jest z serca, nie ze złośliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze moja wina przepraszam moze zle odczytalam twoje intencje ale juz tak mam wiem jacy sa ludzie i jak potrafia pisac oby tylko kogos zranic itp przepraszam jeszcze raz mam nadzieje ze tez ci sie uda i beda te 2 kreseczki zycze ci tego szczerze !! ide na spacer z synkiem swieze powietrze dobrze mi zrobi :) Pozdrawiam !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też staraczka
Myślisz, ze nie wiem jak jest na kafe?:D Ale są tu też dobre istoty ;) Powiem Ci jeszcze cosik na pocieszenie... masz jednego malucha, więc o bezpłodność się martwić nie musisz ;) Więc luz, spacerki, seks kiedy jest ochota i II kreski wtedy murowane! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,z mezem staramy Sie o base szczescie od 5 miesiecy. Ostatni okres mialam 28 sierpnia, miesiaczki mam nieregularne. Ostatnio co zauwazylam to Moje piersi staly Sie bardzo wrazliwe n'a dotyk i sutki rowniez. Btlabym najszczesliwsz kobieta kiedy okazaloby Sie ze zostane mama. Pozdrawiam i glowy do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,z mezem staramy Sie o base szczescie od 5 miesiecy. Ostatni okres mialam 28 sierpnia, miesiaczki mam nieregularne. Ostatnio co zauwazylam to Moje piersi staly Sie bardzo wrazliwe n'a dotyk i sutki rowniez. Btlabym najszczesliwsz kobieta kiedy okazaloby Sie ze zostane mama. Pozdrawiam i glowy do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 dm
26 sierpnia zaczęła mi się ostatnia miesiączka, trwała ok 5 dni. w nocy z 9 na 10 wrzesnia kochała się z chłopakiem, obliczyłam i były to moje dni płodne, kochaliśmy się bez zabezpieczenia. juz tydzień temu powinnam dostać okres i nie mam. półtora tyg. po nocy z chłopakiem zauważylam że w jeden dzień poleciał mi śluz zabarwiony na brązowo. robiłam już dwa testy i wyszły negatywne. te testy były strumieniowe i były robione przed spodziewaną miesiączką. teraz mam cały czas dużo śluzu jest bialy i wodnisty. czy ja mogę być w ciąży? proszę o odpowiedź jakie są bardzo wczesne objawy ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY JESTEM W 31 TC I MI TEST NEI WYCHODZIL NAWET TYDZIEN PO SPODZIEWANEJ MIESIACZCE... DOPIERO BADANIE Z KRWI POTWIERDZILO CIAZE... TEST WYSZEDL 10 DNI PO SPODZIEWANYM OKRESIE WIEC ROZNIE BYWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×