Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka255

NEGATYWNY TEST 5 DNI PRZED OKRESEM :(

Polecane posty

Po test dopiero jutro Sie wybiore. Teraz moge napisac ze mam dziwne skurcze, piersi mam wrazliwe i nie jestem pewna Bo zawsze mialam zylki widoczne n'a piersiach ale teraz sa wyrazniejsze Szcegolnie prawa pires. Zobaczymy co bedzie dalej.... Ale mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmm1
jest faza lutealna??do czego ona sluzy? To jest przygotowywanie sie do ciazy. Tak co miesiac przez cale twoje zycie odkad dostalas pierwszy raz okres. Jest wtedy podwyzszona temeratura,macica sie rozpulchnia,nabrzmiewaja piersi, organizm robi wszystko by utrzymac pootencjalny zarodek. Ale nic o nim nie wie,czy sie wytworzyl czy nie. A w tym czasie hormony moga miec rozne stezenie,za kazdym razem inne, wiec bardziej lub mniej moga np.bolec piersi albo bardziej lub mniej urosnac. Tu nie ma czegos takiego jak zawsze! Dopiero po pewnym czasie jak zarodek juz wytwarza swoje hormony to daje znac organizmowi,zeby ten stan podtrzymywac. Zwieksza sie powoli produkcja progesteronu, i dopiero gdy podwyzszona temperatura trwa co najmniej 17 dni,to mozna myslec o ciazy! I I tu jest napisana prawda......;. Mój organizm co cykl gotowy jest by przyjąć zarodek a jednak się nie udaje....jest tylko 20% szans w danym cyklu a to wcale nie jest dużo:( Jak to się dzieje, że są dziewczyny. którym udaje się w 1 cyklu starań? I to w każdej ciąży? Wiem, że takie są....ja należę do tej drugiej grupy, muszę wykazywać się wielką cierpliwością. Boję się tylko, że już nasz czas minął:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tez sie wypowiemmmm
Jak to się dzieje, że są dziewczyny. którym udaje się w 1 cyklu starań? I to w każdej ciąży? Wiem, że takie są....ja należę do tej drugiej grupy, muszę wykazywać się wielką cierpliwością. Boję się tylko, że już nasz czas minął ja staram sie juz 4 lata ale i lecze obecnie w klinice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmm1
ja też się wypowiem- współczuję Ci, musisz być bardzo silną osobą, że się trzymasz... Ja mam już córkę 7 lat, choruję na tarczycę...mam 34 lata...i jakoś nie jest nam dane mieć drugie dziecko, ale każdego dnia dziękuję Bogu za córkę, do końca życia będę dziękować. I dalej liczymy na jeszcze 1 cud :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tez sie wypowiemmmm
hmmmmmmmmmm1 czy sie trzymie? musze nie mam wyjscia swoje przeszlam i wycierpialam i nikomu nie zycze tego przez co przechodza zbieram na in vitro obecnie ,dla jednych ciaza na zawolanie a dla innych to spelnienie marzenia i jak wygrana w totolotka to jestes cztery lata mlodsza odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tez sie wypowiemmmm
mialo byc jestes cztery lata starsza odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmm1
Z całego serca Ci życzę, żebyś mogła cieszyć się macierzyństwem już niedługo.Już za dużo się wycierpiałaś, teraz szczęście musi się do Ciebie uśmiechnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja naleze do tej pierwszej
grupy. I cale szczescie,bo sie swoje wyczekalam. Czuje sie,jakbym starala sie kilka lat,w sumie to sie staralam bo tyle czasu prosilam meza o dziecko. Nie wytrzymalabym chyba psychicznie gdyby sie okazalo,ze mamy z tym problem. hmmmmmmmmmm1 a czy dostajesz luteine?nie pomaga ona na podtrzymanie? Bede trzymac kciuki na ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam pytanko od wczoraj mam bole brzucha jak na @ :( czy myslicie ze moge zjesc nospe? dodam ze nadal czekam na @ moze jestem w ciazy wiec czy ta tabletka mi nie zaszkodzi ?? czytalam na internecie ze lekarze przepisuja ja na podtrzymanie ciazy? wiecie cos na ten temat?? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz zjadlam jedna ;) mysle ze nic sie nie stanie wkoncu jesli lekarze ja przepisuja to chyba jest dobra Pozdrawiam :) dam znac czy @ przyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) @ nadal nie przyszla za to od kilku dni mam bole w dole brzucha i wogole czuje sie jak bym zaraz miala dostac @ ale jak narazie jej nie ma i to mnie tez zastanawia moze jednak sie udalo :) bole trwaja chwile doslownie czuje ze okres juz mam a tu nic i nagle wszystko przechodzi i jest normalnie mam nadzieje ze nie przyjdzie :) piersi dalej mnie bola i sie powiekszaja nawet moj maz wczoraj powiedzial ze chyba jednak sie udalo bo piersi duze jak nigdy ;)hihi poczekam jeszcze z 2 dni jak @ sie nie pojawi zrobie test :) a jak tam u was ??? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło żesz fak
żyłki na cyckach 5 dni po RZEKOMYM zapłodnieniu he he he he ale jazda:):):):) uważaj żeby ci wody nie odeszły:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi Sie @ spozniala 12 dni dzis Rano zrobiłam test i 2 krechy Moje objawy to bole podbrzusza i piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO TY NORMALNYCH - DZIS KUPIE 2 TESTY I ZROBIE JEDEN A DRUGI JUTRO :) TO NAPISZE KOBITKI JAK MI POSZLO :) MAM NADZIEJE ZE WY TEZ ZOBACZYCIE WKONCU TE 2 KRESECZKI :) BUZIACZKI :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dujmabj_a - GRATULACJE CIAZY :)MAM NADZIEJE ZE DZIS I JA ZOBACZE TE 2 KRESECZKI :) BUZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło żesz fak- PO ZA TYM CO TO ZA PISMO WEZ SIE NAUCZ PISAC PO ANG A POZNIEJ WYPISUJ HEHE MASAKRA CO ZA LUDZIE !!!! TEN SWIAT JUZ CALKOWICIE OSZALAL:( LUDZIE CZY WY NIE MACIE SWOICH PROBLEMOW??? TAK SZCZERZE? BO WIDZE ZE CHYBA 0 JESLI WSADZACIE NOCHAL TAM GDZIE WAS NIKT NIE PROSI I NA DODATEK OBRAZACIE INNYCH JEJKU NIENAWIDZE TAKICH LUDZI POWINNO SIE ICH OD RAZU WIESZAC!!! ZEGNAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło żesz fak
zobaczysz, jak świnia niebo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka z Ozonea
Nospa to lek rozkurczowy. Ciebie pobolewa brzuch bo jesteś przed okresem i nawet gdybyś zjadła paczkę to raczej nie utrzyma ci ona wyimaginowanej ciąży. A tak serio to zalecałabym wizytę u psychologa rodzinnego, bo naprawdę bardzo przesadzasz... Nie wiem, jak długo się staracie, ale przejawiasz bardzo dziwne zachowania i rzeczywiście mogą one powodować trudności z zajściem w ciąże. To nie jest normalne, żeby siać aż taka panikę kilka dni przed planowanym okresem. A test robi się wtedy kiedy spodziewany okres nie pojawia się a nie tydzień wcześniej. Bez urazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto wymyślił nazywanie okresu " @"?!;/ co to ma być w ogole? skrót myślowy? kojarzy mi się mega-wieśniacko jak "ciota"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto wymyślił nazywanie okresu " @"?!;/ co to ma być w ogole? skrót myślowy? kojarzy mi się mega-wieśniacko jak "ciota"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło żesz fak
A wieszać debilko, to będziesz zakrwawione majty, za dwa dni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ludzie czy wy sie dobrze czujecie ? to wam chyba przyda sie psychiatra !!! :( napisalam ten post dla ludzi dla kobiet ktore byly w takiej sytuacji i okazalo sie ze sa w ciazy a nie dla starych zazdrosnych ciot!!! ale nie przejmuje sie tym mam to gdzies... bo ktos kto pisze tak jak wy nie jest niczego wart!!! i prosze juz nie pisac glupot bo nie do tego sluzy to forum !!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka nie przejmuj się , sfrustrowane dzieciaki nie mają co robić. nawet jak to dorosłe osoby to ich zachowanie nie sposób opisac:) trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to_ja_anula
Olka! ja bym tez sie nie przejmowala..ordynusy sa wszedzie. Mozna sie z czyms nie zgadzac..ale pewne formy wypowiedzi powinny byc zachowane. Nie przejmuj sie, pisz to na co masz ochote!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za zrozumienie :) az mi sie lepiej zrobilo ;) fajnie wiedziec ze jest jeszcze troche normalnych kobiet na tym forum :) :* moj maz wlasnie poszedl na spacerek z synkiem i maja kupic tesciki chce zrobic jeden teraz a drugi jutro z rana.. zobaczymy jak to bedzie! denerwuje sie strasznie boje sie wyniku jak cholera ;) ale co mi szkodzi mam nadzieje ze Bog mi pomoze :) Buziaczki Kochane!!!! napisze jak mi poszlo teraz ide robic obiadek :) do uslyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło żesz fak
Niech kupi z 20, możliwe któryś wyjdzie pozytywny:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to_ja_anula
Olka255: ja cie rozumiem, sama sie nie moge doczekac i tez zrobilam test, mimo ze okres mam dostac w pzyszlym tygodniu. Wynik oczywiscie negatywny. Wiem jak trudno jest czekac.. i testy do czasu okresu beda negatywne.. Jesli ma Cie to uspokoic to zrob test, ale nie badz rozczarowana gdyby wynik byl ujemny. Bo nie wiem jak bardzo bysmy chcialy to i ak nie przyspieszy sie tego procesu. Trzeba czekac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulo
zwróć uwagę że jak ktoś jej pisze spokojnie to ona z atakiem.I biedna poszkodowana.Ona nie przyjmuje do wiadomości innych wypowiedzi jak te potwierdzające ciążę.Zakładając temat trzeba się liczyć z tym że będą pisać że to nie ciąża i to też musi uwzględnić.Ale ona tego nie przyjmuje.Każdy ma jej pisać że to ciąża.I teraz pytanie-Ale po co??Zeby jej było lepiej a potem jak dostanie okres jeszcze bardziej schizowała?Z takim podejściem dziewczyna w ciążę nigdy nie zajdzie.I po co robić tyle testów?Samo to świadczy już o tym że ona ma coś nie tak z podejściem do ciąży.I nie mów mi że nie bo wiem coś o tym.Z tą różnicą że ja nie robiłam jak szogun jakiś testów przed okresem.Może 1 dzień przed.I przyjmowałam do wiadomości że to może nie być ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to_ja_anula
lo zesz fak: Niech kupi 20, jesli ma taka ochote. Nie jest to niczyja sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×