Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka255

NEGATYWNY TEST 5 DNI PRZED OKRESEM :(

Polecane posty

Gość gość
Witam również się dołączam do pytania.... Cykle mam 33-35 dniowe, gdy robiłam testy owulacyjne wyszło mi ze 1-5 mają .am owulacji (były 2 kreski) wiem ze to jest jeden dzień ale berety jakoś 2dni przed i po dlatego napisałam te 5 dni... Okres powinnam dostać 17 mają czyli za 4 dni, zrobiłam dzisiaj rano test ciążowy i wyszedł negatywny tak samo jak wczoraj i 2 dni temu... Nie wiem być może za wcześnie jak na takie cykle? Wciaz się ludze, jestem w ciąży.... objawy są jak na okres, tyle że piersi mnie nie bolą tak jak zazwyczaj przed okresem. Może poradźcie cis jeżeli możecie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś powinnam mieć @ ale nie ma zazwyczaj dzień dwa przed mam plamienia nie było jeszcze robiłam test o czulosci 10 ml 4 dni temu był negatywny. Brzuch mnie bolał wczoraj jakbym miała @ skurczowo bardzo silnie do tego bol kujacy jajnikow dziś ustapiły bole dodam że 1 cykl z clostilbegytem i ze brałam luteina 18-27dc czy ktoś miał podobna sytuacje. Czy z racji braku @ mogę jeszcze mieć nadzieję na ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, a próbowałyście może stosować jakiś suplement diety? np. Inofem? jest on dla kobiet, które stosowały wcześniej antykoncepcję, ponieważ pobudza owulację i poprawia jakość komórek jajowych :) ale jest również dla kobiet z pcos, zaburzeniami hormonalnymi i miesiączkowania, moim zdaniem, co zaszkodzi spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×