Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka255

NEGATYWNY TEST 5 DNI PRZED OKRESEM :(

Polecane posty

Gość Anulo
zwróć uwagę że jak ktoś jej pisze spokojnie to ona z atakiem.I biedna poszkodowana.Ona nie przyjmuje do wiadomości innych wypowiedzi jak te potwierdzające ciążę.Zakładając temat trzeba się liczyć z tym że będą pisać że to nie ciąża i to też musi uwzględnić.Ale ona tego nie przyjmuje.Każdy ma jej pisać że to ciąża.I teraz pytanie-Ale po co??Zeby jej było lepiej a potem jak dostanie okres jeszcze bardziej schizowała?Z takim podejściem dziewczyna w ciążę nigdy nie zajdzie.I po co robić tyle testów?Samo to świadczy już o tym że ona ma coś nie tak z podejściem do ciąży.I nie mów mi że nie bo wiem coś o tym.Z tą różnicą że ja nie robiłam jak szogun jakiś testów przed okresem.Może 1 dzień przed.I przyjmowałam do wiadomości że to może nie być ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to_ja_anula
lo zesz fach: niech kupi 20 jesli ma ochote..nie jest to niczyja sprawa. Jezeli uwazasz, ze Olka pisze glupoty to mozesz omijac jej watek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to_ja_anula
Ja nie wypowiadam sie na temat tresci wpisow i przemyslen Olki tylko poziomu niektorych wpisow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło żesz fak
nich kupi też podpaski i tampony na wszelki wypadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No a potem jak już przyjdzie
okres to będzie pisała czy przypadkiem nie poroniła.No bo ona przecież na pewno dostała krwotok bo nigdy okres tak u niej nie wyglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło żesz fak
"Samoistne wydalenie zarodka", zaraz poważniej brzmi niż zwykły "okres" no i od razu pretenduje się do miana "Aniołkowej mamy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djhfrfyhnhnmkhhff
No i jak? :D Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKAZLA
no to GRATULACJE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wierzę ci!!!
Z kogo ty robisz durni?Jesteś przed terminem i jeszcze test robiony po południu.Nie wiem jak ktoś ci wierzy to jest naprawdę pusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja robiłam test 4
Dni przed okresem, popołudniu i miałam pozytywny wynik wiec jest możliwe, ze autorka ma pozytywny wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje ale jutro
Lekarz cie odesle :) kaze czekac to terminu okresu i potem co najmniej 2 tyg,zeby mogl cos stwierdzic przy badaniu. Na usg tez nie masz co isc,bo albo zobaczy albo nie zobaczy. Widzisz tu trzeba cierpliwosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kochana :):* dzwonilam dzis do lekarza wizyte mam dopiero na czwartek :) tak sie ciesze :) i nie interesuje mnie ani troszke czy ktos mi wierzy czy nie wierzy ja wiem swoje :) posta nie kasuje przyda sie kobietom w takiej sytuacji jak ja bylam :) jednak mozna miec tak szybko objawy kazda z nas jest inna i objawy widocznie moga byc bardzo odmienne :) Dziekuje Wszystkim Dziewczynom ktore milo odpisywaly :) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) kretynka to ty jestes ze bylas taka pewna siebie ze przyjdzie mi @ robilam dzis 2 test o 6.00 rano i dwie piekne kreseczki :) teraz juz jestem pewna na 100% :) jutro ide do lekarza juz sie nie moge doczekac :) jejku jestem taka szczesliwa ze sie udalo za pierwszym razem :) trzymam kciuki za wszystkie kobiety ktore czekaja na 2 kreseczki :) Pozdrawiam! napisze jutro jak mi poszlo u lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makatka03
gratuluje! ja też dziś miałam robić rano test, ale okazało się, że nie ma potrzeby - @ przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to_ja_anula
Makatka: Strasznie mi przykro! Trzymaj sie cieplutko ! Olka: Czekamy na sprawozdanie z wizyty u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) bylam u lekarza powiedzial ze macica sie rozciaga dal mi darmowe vitaminki dla kobiet w ciazy i umowil mnie na spotkanie z polozna za 2 tygodnie. tu gdzie mieszkam polozna prowadzi cala ciaze wiec on nic wiecej nie powiedzial:/ Pozdrawiam :):* odezwe sie za jakis czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makatka03- bardzo mi przykro na pewno za miesiac sie wam uda!!!:) pomodle sie za to! Buziaki trzymaj sie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) co tam u Was? anulka jak tam @ przyszla czy nie? :) u mnie wszystko dobrze brzuch przestal bolec piersi nadal bola i rosna :) czekam na odpowiedz anula :) Buziolki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna___
Gratuluję Olka 255. Ja mam dziś 38 d.c. i w ogóle piersi mnie nie bolą, więc na okres się nie zapowiada.. Bo zawsze mnie strasznie bolały a teraz nic - tylko ból w jajnikach co jakiś czas, straszna nerwowość i zmęczenie w zeszłym tygodniu. Mam też taki bezbarwny śluz, ale raczej nie ciągnący. Martwię się, czy ze mną wszystko w porządku. Cykle mam nieregularne, ale w ciągu ostatniego roku trwały ok 31-33 dni. I nie wiem co mi jest. Zrobiłam test, ale negatywny.. Czytam tego neta i oszaleć można od informacji zawartych w nich. Nie mogę nawet robić badań hormonalnych, bo je zrobić najlepiej w 3 dniu cyklu a nie będę dwa razy płacić (teraz i w tym 3 dniu cyklu). Niektórzy mówią, że test to wyszedł im dopiero kilkanaście dni po terminie spodziewanej miesiączki.. Z mężem kochałam się tylko raz bez zabezpieczenia - był to stosunek przerywany. Pozostałe to zawsze z gumką. Więc szanse na ciąże bardzo małe, ale co mi w takim razie jest - co myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam i czekam.;.
Cześć kobitki;-) Ja też nie wiem co myśleć, staramy się od 9 miesięcy... Zawsze piersi bolały mnie od połowy cyklu do 2 dnia okresu. Teraz też strasznie mnie bolały od 15 dc, aż się dotknąć nie mogłam, a od 2 dni przestały mnie boleć, mam jeszcze 3 dni do okresu, więc nie wiem co o tym myśleć...cykle mam 28-29 dniowe.... Pewnie jak zwykle nic z tego nie wyszło...ehhh Ale dziwne to to jest, że przestały mnie piersi boleć ot tak sobie bez okresu...a może ktoś miał taki przypadek a był jednak w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna___
Już mało Ci zostało - wytrzymasz te trzy dni.. Mi się to już wydaje, że ciężko na podstawie objawów stwierdzić tak wczesną ciążę.. Uzbrój się w cierpliwość i powodzenia życzę :) Ja się martwię o siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam i czekam.;.
Wiem, że pozostaje tylko czekać...już te 9 miesięcy starań nauczyło mnie pokory;) Testów też nie robię przed terminem okresu,....i nie tracę przez to testów, bo zawsze dostaje okres. Rzadko przed terminem, nigdy później i chyba wezmę do pracy co trzeba bo jeśli ból piersi mi minął to może dostanę lada moment... Mam już córkę, a teraz mamy problemy... A może u Ciebie po prostu okres się spóźnia, może masz jakieś stresy, wyjazdy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna___
Najlepiej zajmij czymś innym myśli i samo się okaże - chociaż łatwo powiedzieć :) Stresów nie miałam.. może jedynie trochę kłótni z mężem hehe przez to moje rozdrażnienie ostatnie,, ale wątpię, by to miało wpływ.. Już się uspokoiło trochę - staram się trzymać ostatnie nerwy i nie wybuchać. Czuję się tylko zmęczona i nie mam na nic siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to_ja_anula
Czecs Dziewczyny!! Milo, ze sie interesujecie :) Niestety nie mam jeszcze zadnych pewnych informacji.. @ sie spoznia, dopiero drugi dzien, mial przyjs wczoraj, ale nie przyszedl i na razie nie zapowiada sie na @.. Zrobilam test, wczoraj rano, wyszedl negatywny. Z objawow to mam ogromne i wrazliwe piersi, powolutku rosnie mi temperatura, w ciogu ostatnich dni wzrosla z 36.0 do 36.6, poza tym mam taki dziny gorzki smak w ustach.. Takze jak widzicie nic pewnego..jutro powtorze test i zobaczymy... A co wy o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka2550 nie martw się negatywnymi komentarzami. Mi Twój przypadek pomógł , gdyż mam podobne objawy. Od około 2 tygodni bolą mnie piersi (nigdy wcześniej mnie nie bolały), wczoraj miałam brązowy śluz a do dziś okresu nie ma, podbrzusze mnie boli jak na @. Niestety nie wiem kiedy miałam okres we wrześniu bo nie zapisałam i dlatego nie wiem czy jest już sens robić test. A strasznie jestem ciekawa. Ps. dzieciaczka nie planujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna mama
Jak tam Olka ? jak się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m161110
odstawiłam tabletki ale tylko na miesiac.przez ten miesiac nie uważaliśmy z mezem.tydzien przed planowana @ dostałam dwudniowego krwawienia,myslac ze to @ zaczelam spowrotem brac tabletki.dzis jest wlasnie termiin @,ktorej nie ma.mam lekkie pobolewanie brzucha i niewyrazne pobolewanie piersi.moje pytania sa takie: czy @ dzisiaj powinna być? czy tydzien temu to moglo byc krwawienie implantacyjne?i czy jest szansa na ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmajka
Cześć, nie wiem czy się jeszcze udzielacir ale byłoby miło. Chciałabym o coś zapytać. w zasadzie jestem dorosła kobieta mam 28 lat, nigdy wcześniej nie rodziłam i nie miałam w planie ciąży. Mam nadzieję,że mi coś podpowiecie dziewczyny. Mam nieregularne miesiączki, czasem są co 26,27,28,36 dni. Ostatnia miesiączkę miałam 1 listopada, do stosunku doszło 19 listopada, był to pełny stosunek. Wedle mojej aplikacji w tel miałam wtedy niepłodne dni a te płodne skończyły się 16 listopada. Okres przypada na 29-30 listopada. Możliwe że doszło do zapłodnienia? W jako takie objawy nie wierzę tuż po zapłodnieniu ale może są dziewczyny bardziej doświadczone. Dzięki, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno mi test sikany wyszedł wyraźny 6 dnia po spodziewanym okresie. 5 dnia zrobiłam strumieniowy, bo jest czulszy i wyszła tak blada kreska, że widziałam ją tylko pod światło i zstanawialam się, czy mam zwidy, czy nie. Także bez stresu. Poczekaj chociaż do dnia spodziewanej miesiączki. Dodam, że nawet po teście, na którym widziałam kreskę, poszłam na betę dwa razy i dopiero do lekarza. I stwierdził, że albo to baaaardzo wczesna ciąża, albo nic z tego i mamy po prostu czekać. Na kolejnej wizycie usłyszałam serduszko. Także czasem trzeba się naczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia858585
Do tych osób, które twierdzą, że nie można mieć i czuć objawów ciąży przed miesiączką. Staraliśmy się z mężem o dzidzię przez 5 lat ( nigdy ze spinką zawsze na luzie )i zawsze było co miesiąc to samo, kilka dni przed terminem @ delikatny ból piersi i pobolewanie podbrzusza. Aż przyszedł taki miesiąc, że było inaczej, zaraz po dniach płodnych przy chodzeniu zaczęły strasznie boleć mnie piersi, po kilku dniach musiałam kupić biustonosz bo piersi spuchły mi jak banie a że to było lato moja mama od razu powiedziała mi że jestem w ciąży- popukałam jej po głowie i powiedziałam że do okresu mam jeszcze tydzień. Następna dziwna rzecz to taka, że zawsze 3-4 dni przed @ popolewał mnie brzuch a w tym czasie bolał mnie już przez 1,5 tygodnia. Podświadomie czułam, że to ciąża ale nikomu nie mówiłam, test zrobiłam dzień po terminie @ i wyszły wyraźne dwie krechy, teraz córka ma 3 latka :) . Żeby było śmieszniej teraz jestem w drugiej ciąży i było identycznie jak wcześniej- objawy miałam jakieś 1,5 tygodnia przed @. Pytałam się swojego gina jak to możliwe, że ja tak wcześnie czuję że jestem w ciąży- odpowiedział że jak kobieta jest bardzo wrażliwa na zmiany poziomu hormonów to tak może się zdarzyć. Także nie wmawiajcie komuś, że się nakręca, bo może ma racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×