Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

Gość koks.steryd.brutal.kibol
szybko-no teraz to juź chyba ty uciekłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko
nie mogłam dodać odpowiedzi na temat nie wiem co było ... wolno już Ci szukam sorry że tak długo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko
Wolno ,sorry że tak tylko w tytułach. Podoba się? skillet- falling inside the black red- already over red forever good charlotte - i just wanna live creed -one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko
koks masz racje zabawne są tu tematy , w większość z nich nie wierzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koks.steryd.brutal.kibol
"w większość z nich nie wierzę"-hmm czyli jesteś jedną z tych osób które zamieszczają posty "marne prowo" ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko
spójrz do góry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andriuuus
sorry ale pedaly tylko rozmawiaja z babami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koks.steryd.brutal.kibol
ale masz racje te najśmieszniejsze tematy są tak nierealne ,że albo to są zwykłe ściemy albo niektórzy ludzie mają niezwykłe przygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko
nie!! udzielam tu się raz na przysłowiowy rok , tylko czytam! Dziś jest wyjątek bardzo się nudziłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko
Andriuuus pokazałeś swój poziom,dziękujemy! dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko
wątpię w te ich przygody ;-) sama ze sobą piszę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koks.steryd.brutal.kibol
ta... Prowadzisz monolog :) koledze się chyba twój gust muzyczny nie spodobał bo pozostawił twój post bez komentarza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko
nie ma takiej opcji , on teraz się tym zachwyca i nie ma czasu na napisanie kilku słów! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koks.steryd.brutal.kibol
taaa jest w ekstazie :) . Ja siedze na telefonie więc nie mam mozliwości odsluchania tych tracków ale z tego co mówiliście to jest to rock. Ja w takiej muzyce nie gustuje natomiast mam pytanie. Idąc ulicą i patrząc na ciebie odrazu widac ,ze sluchasz metalu/rocka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko
nie ,mijając mnie na ulicy nie wystraszyłbyś się jeśli o to chodzi ;-) a na poważnie to nie, pewnie przez głowę by Ci nawet taka myśl nie przeszła ;-) a Ty co preferujesz tzn w guście muzycznym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koks.steryd.brutal.kibol
dostałaś jakiś tam wiadomości na mój temat i masz pole do popisu,zgadnij :) myśle,że nie będzie to jakoś szczególnie trudne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koks.steryd.brutal.kibol
haha wiedziałem,że dasz sobie rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko
było trudno ale jakoś się udało ;-) ;-) nie znam tego yyy środowiska muzycznego zbyt dobrze tylko pojedynczych wykonawców bardzo lubię Eldo a Peję swego czasu wielbiłam ha ha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koks.steryd.brutal.kibol
he podzielam twoją opinie na temat eldo zajebisty raper a do tego bardzo inteligentny człowiek. A co do Rysia jest też dobry ale mój gust bardziej podchodzi pod twórczość elda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko
ryś to taki trochę mało inteligenty , kiedyś oglądałam z nim wywiad na you tubie ,opowiadał jak za swojej burzliwej młodości w radiowozy policyjne rzucał szklankami i tego typu bzdurki ;-) jego uśmiech mnie rozbraja ;-) zaraz pomyślisz o mnie nie wiadomo co , uwielbienie było w okresie szkoły średniej ,okres szukania własnego ja i nacisku mało dobrego towarzystwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koks.steryd.brutal.kibol
nie,nie pomyślałem o tobie źle ,nie uważam też Rycha za mało inteligentnego bo nie mnie to oceniać. Mimo trudnego dzieciństwa poradził sobie w życiu a nawet ostatnio się ożenił :) a ten wywiad też chyba oglądalem. Nie wiem czy podczas udzielania tego wywiadu nie siedzi w lecie na ławce bez koszulki.jakoś ten obrazek mój mózg zakodował sobie. :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko
tak maż rację nie mnie to oceniać tak to pewnie ten sama wywiad i mi sie przypomina ,że bez koszulki był ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koks.steryd.brutal.kibol
i tam było coś,że rzucali butelkami i sobie noge skaleczył czy coś w tym stylu. A wczesniej wspomniałaś,że towarzystwo przez które zaczełaś słuchac peji nie było zbyt dobre,pod jakim względem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko
oglądaliśmy to samo ;-) młode nieodpowiedzialne, wymalowane, wyuzdane i zwyczajnie głupie! Fascynacja nowym otoczeniem..tyle ;-) wiem ,że wież co mam na myśli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koks.steryd.brutal.kibol
wiem co masz na myśli. Tylko takie młode,wyuzdane,wytapetowane dziewczyny w 90 procentach słuchają disco polo lub techno a nie ulicznego rapu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko
żeby było jasne ja do nich nie dołączyłam obserwowałam o mój boże podziwiałam nawet , ja byłam oryginalniejsza w swoim stylu ,disco bym nie zniosła!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×