Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

kliknąłem w profil tej osoby i wszystko jasne,1 post na forum,musiał się gdzieś przełamać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idiotą jesteś ty,kurwa w internecie masz pole do popisu,szkode,że w codziennym życiu nie ma takich kozaków. Ciekawe czy byś mi w oczy powiedział,że jestem idiotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kto to mówi człowiek obrażających innych z niewiadomych powodów? 'kafeteryjna wyga' która zapewne siedzi tu ładny okres czasu? nie rozumiem co według Ciebie oznacza desperata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem na 99% pewien,że nawyt byś się bał podnieść głowe i spojrzeć mi w oczy żeby przypadkiem się nie narazić i nie dostać w pysk. Brak pewności siebie w świecie realnym trzeba sobie zrekompensowac w internecie będąc schowanym pod nickiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,jesteś kobietą więc bym cię nie uderzył,ale niepotrzebnie dodałaś ,że jesteś atrakcyjna. Nie zależnie czy dziewczyna jest ładna czy też nie to i tak bym jej nie uderzył. Uroda nie jest tutaj czynnikiem decydującym o użyciu "przemocy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak zwykle kobieta najgłupsza w towarzystwie" skoro już się przyznałaś,że jesteś laską to się zgodzę,jesteś najgłupsza w towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko Samochodowa!, do rozumienia czegokolwiek bardzo Ci daleko. Do tej pory wszelką logikę omijasz szerokim łukiem. Tak, czy tak: kobiety nie muszą myśleć, mają inną piramidę priorytetów. Obyś była ładna, utalentowana i opiekuńcza. Tylko nie próbuj się wykazywać w dziedzinach, o których nie masz zielonego pojęcia, bo jedyne co zyskujesz, to poniżenie. Tak, jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,ale to jest tylko twoja hipoteza,która nie w każdym przypadku się sprawdza. (chociaż nie twierdzę też,że nie ma facetów,którzy by znieśli dużo więcej obelg,krytyki,poniżeń z ust kobiety atrakcyjnej). Ale raczej ja się do nich nie zaliczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Szczerze mówiąc, to jestem laską, a w dodatku dość atrakcyjną, więc wątpię żebyś mi wypie**olił w pysk." Wedle mnie możesz być kim chcesz nawet Mojżeszem trollu w swoim małym świecie, a i tak reprezentujesz żenujący poziom dyskusji jakiegoś dzieciaka który się dobrze bawi i tyle. "Cień, jeśli masz więcej niż 14 lat, to nie ma już dla Ciebie ratunku. " Ja nie mogę troll myśli, że jest najmądrzejszy i wie dla kogo nie ma ratunku? Idź lepiej dzieciaku spać, jutro do szkoły idziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję taką... wyższość. :classic_cool: Ale żeby nie gubić dezyderatowej scieżki życia, idę dalej (inaczej czeka mnie próżność). Nie zrozumiecie, wiem. Jak większości tego, co piszę. Ariwederczi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×