Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

Gość Lalalusia
To samo sobie dzis pomyslalam :) Potrzebuje faceta.Przydalby mi sie na nad chodzace zimne noce :D A tak serio to jestem skamieniala singielka od ponad roku i matka natura sie odezwala i juz nie wiem co ze soba zrobic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałem komplement,że jestem "elokwentny". Cóż miło było przeczytać coś takiego na swój temat. Zazwyczaj jeżeli ktoś mnie komplementuje to są to pochwały na temat sylwetki lub bójek. A nie chcę oceniać inteligencji tej osoby,może akurat wczoraj miała zły dzien,może ją to bawiło i sobie jaja robiła a może jest najzwyczajniej złośliwa. A to,że napisała,że jestem najbardziej rozgarnięty z jej ust zabrzmiało tak jakby ktoś mnie nazwał "jednookim w krainie ślepców". Tylko źle tej wypowiedzi nie zinterpretujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie muszę tego znosić i tak zniknę stąd w ciągu najbliższych dni, ten temat miał być moją odskocznią od codzienności a nie czymś co sprawia mi przykrość i mnie denerwuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weźcie ignorujcie tego trolla internetowego tak jak by tu nie pisał to sobie pójdzie. On skupia na sobie uwagę byle pisać na jego temat. W życiu trollowi się nie powiodło to się dowartościowuje pisząc zwykły spam by go zauważono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a nie czymś co sprawia mi przykrość i mnie denerwuje " z tą przykrością to już chyba przesadziłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem to mogło podrażnić,wkurzyć zdenerwować ale bez przesady :) jeżeli po po przeczytaniu takiego posta było ci przykro to jesteś zbyt wrażliwą osobą :) zresztą wszyscy jesteśmy idiotami i desperatami a w kupie raźniej :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 1 pozbyć się ciebie nie chcę Po 2 nawet wczoraj jak jeszcze nie mówiłaś,że "odchodzisz" to też się wykręcałem od podania imienia. Więc raczej ukrytego podtekstu w tym nie ma...chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×