Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

kiedyś obaj byliśmy chudzielcami a teraz tylko on nim został. Jedyna wspólna cecha w naszym wyglądzie to wzrost :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym brakiem dziewczyn to czysta prawda :) chociaż gdybym się przynajmniej trochę postarał to bym miał dziewczynę. Ale w sumie to po co,narazie jestem młody i jeszcze mam szmat czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i o sobie i też ogółem,czasami niektóre osoby mają taki jakby podświadomy instynkt (a może to fart?) ,że ufają odpowiednim ludziom. A niektórzy wręcz przeciwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej,bez jaj,gdyby teraz był czerwiec to stwierdzenie "rozmawialiśmy do białego rana " nie byłoby przesadą bo już by się jasno robiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie się to nie sprawdza..ja zawsze jestem przekonana ,że ktoś ma dobre intencję, nie przesadzając w drugą stronę np nie ufam ludziom spotkanym po raz pierwszy.. prawda jest taka ,że ściemniaczy w około jest dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to,że nie ufasz osobom,które widzisz pierwszy raz jest okazem zdrowego rozsądku :) ściemniaczy pełno w około- prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ufasz mi do końca,np niewiadomo jakich informacji bys mi nie podała :p np skan dowodu osobistego(taki skrajny przykład mi wpadl do głowy) bo mi nie ufasz na tyle :) rozmawiać sobie rozmawiamy,opisujemy swoje przemyślenia itp. Ale podajemy sobie informacje w granicach rozsądku,których druga osoba nie może wykorzystać przeciwko nam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co byś podała,nawet o takie rzeczy które ktoś mógłby przeciw tobie wykorzystać nie pytam. Więc nie wiem gdzie leży "twoja granica" heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie miałaś przez to żadnych niemiłych doświadczeń? Nikt na ciebie providenta nie wziął? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ,jakaś uczciwa babka mi się trafiła bo mnie dogoniła i oddała ;-) Jakiś tydz temu też nie omal wyszłam z poczty bez portfela , upadła mi torebka i gdzieś portfel się wysunął ,zobaczyłam w czas na szczęście, ale jak widzisz ja jestem bardzo roztrzepana ,aż się boję iść na prawo jazdy chociaż ta myśl ostatnio często mi gości w głowie.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu się pomyliliście o ile się wiem w telenowelach ciągle się kłócą. Więc uważam nadal to za telenowele. Pisanie na kafe do 5:00 rana? Nie mam pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cień-masz rację,gdy facet siedzi do piątej rano na "babskim forum" to nie jest to normalne hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×