Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

to jest jak reakcja łańcuchowa rozjebuje nogę>tracę pracę>co za tym idzie mam mało kasy a chce mieć więcej>uprawiam hazard>przewalam/wygrywam kase,ze wskazaniem na przewalam. Ot uroki życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma określonej reguły co ile jest ten raz na jakiś czas i za ile wtedy gram ale max raz w miesiącu nie częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koksiarz robisz co chcesz, ja Ci nie zabronię. Radziłbym Ci odpuścić bo hazard to nie wyjście, oczywiście można grać regularnie za małe stawki, by sobie pograć, ale liczenie na wygraną bo "mi" brakuje kasy, to trochę naiwna nadzieja na lepsze jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro wiesz ,że to jest nie właściwe to przestań to robić, nie myśl sobie ,ze chcę się tu wymądrzać czy coś podobnego..ja po prostu widziałam jak to złamało komuś życie, jak ta osoba skoczyła życie, to nie jest tego warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz koksiarz, sam gram (hazarduje), ale moje podejście do tego jest takie, że mam ograniczony stały fundusz w miesiącu na to, taki który mogę przegrać by mnie nie bolało i nigdy nie staram się nadrobić strat. Ja gram dla samego funnyu z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nad swoim życiem już długo myślałem i nad hazardem,do gry nałogowej nie wrócę,to wiem. I ten najgorszy rozdział mam za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale walić to. "To tylko pieniądz a pieniądz to rzecz nabyta,gorzej jak przez głupote sobie biedy napytasz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,napisałem to hmmm,myślę,że ten cytat odzwierciedla moją sytuację hazardową. Tzn przegram kase pare godzin myślę,myślę i myślę. Później mi przechodzi i zapominam o zdarzeniu. I ten cytat miał zobrazować moje podejście do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz... Nie znam szegółów Twojego życia,więc nie wiem do jakiego fragmentu swojej egzystencji przypisałeś ten cytat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz problem , tel to jednak rzecz niezbędna , no dobra nie będę roztrząsać więcej , pozostanę chyba przy Noki N 95 polecanej przez Stasia opinie ma dobre , a jak będzie zły to jak słowo daję odnajdę go i wymierzę mu karę! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
a kto ze mną pogada? Ja jestem wartosciowy i godny rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
ten koksiarz to naciągacz.dal ci link do swojej aukcji i chce na tobie kase natrzepac. Zwykły oszust ktoremu trza kase na hazard i sterydy.wrak czlowiena . Uwazaj na niego przyjaciółko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
szybka taka jest prawda uwazaj na tą szuje bo na kilometr smierdzi przekrentem.przez przypadek sie szmaciarz wygadal ze jest hazardzistom i chce cie oszukac.nie ufaj mu .najlepiej zerwij z nim wszystkie kontakty bo to zly czlowiek.ten bydlak nie jest ciebie wart.trzymaj sie mocno i wierze ze podejmiesz dobrom decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×