Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

cóż,mnie takie rzeczy najbardziej śmieszą :) widocznie nie mam wymagającego poczucia humoru hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tyle śmiesznych filmików :) najlepiej jest się najarać i tak z kimś oglądać,wtedy śmiechy do upadłego są. A nawet palić nie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze mną rozmawiać poważnie??? Eee to się nie uda :p ale sróbujmy. Na zasięg nie narzekam,a mam numer w plusie,zasięg mam pełny prawie zawsze. Wiec z tym problemu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami masz chwilę słabości i można z Tobą porozmawiać normalnie ale tylko czasami :-) u mnie wieczny problem z zasięgiem ale coś mi mówi ,ze to wina tel , on już do niczego się nie nadaję nawet budzik przestał mi działać , nie mam pojęcia jak ja jutro wstanę :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,mi ten tel pasuje ale ja jestem facetem :) i taki tel może nie do końca odpowiadać dziewczynie :) aha i dotykowy to on nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,bez przesady :) aha i wady:po jakichs 3miesiącach klapka mi się zaczęła telepać,stosunkowo słaba bateria i głosniki od muzyki wymieniłem po roku. Ale tak to jest jak słuchałem na nich rapu kilka godzin dziennie. Aha i fajna opcja z tym,że wejście na słuchawki jest normalne jak w mp3 i można do tego tel głośniki podpiąć i słuchać. A nie się pierdzielić tak jak w starszych tel,że trzeba było mieć specjalne słuchawki do swojego modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe a było odśnieżanie :) ej jak się w ogóle nazywa ta malownicza miejscowość, w której mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×