Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

dzisiaj będzie to trudne bo cały dzień jestem poza domem na cmentarzach itd. Dlaczego mam inny styl wypowiedzi? Przecież piszę tak jak zawsze. A co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nędzny pijjaczynaa
szybka nie umawiaj sie z nim!jak to zrobisz to popelnisz bląd on chce cie pobic albo zaciagnac do lozka.jestes zbyt wspaniała zeby z nim to zrobic.trzymam kciuki za twoj dobry wybor.olej go!to zly i bezuczuciowy czlowiek na sterydach a tacy sa zdolni do najgorszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijaczyna odwal się już debilu. Kurwa piszesz na mnie pierdoły cały czas,daj sobie już spokuj bo twoje wyobrażenia na mój temat są najzwyczajniej w świecie błędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie wiem kto tu jest kim.. :-) dlaczego sądze ,że to nie koks ? bo była już hipotetyczna rozmowa na temat spotkania w której twierdziłeś ,ze jest to nie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie stwierdziłem,że jest to niemożliwe.Powiedziałem ,że jest to raczej mało prawdopodobne(aczkolwiek w jakimś stopniu możliwe). Tak jakoś po tym śnie mnie natknęło i cóż zrobić,raz się żyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,jeżeli nie chcesz to mi to napisz i po problemie. Nie obrażę się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezły bajzel tutaj zrobiliście "Kto jest kto? Czy ten okaże się tym, czy może tamtym? Może jest jeszcze ktoś inny? Te i inne pytania w następnym odcinku telenoweli? Nie ma na to odpowiedzi" hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra,rozluźnijmy atmosferę bo Justyna się trochę zawstydziła moją propozycją :) Jak wam minął dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest tak ,że nie chcę ,czy się zawstydziłam ja po prostu nadal nie mam pewności ,że "Ty to Ty" czy sobie ktoś żartuje ,dzień minął szybko i bez rewelacji jak to w takie święto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nadal do domu nie wróciłem. Tak zimno a ja jak narazie dzisiaj tylko śniadanie jadłem. Zdycham z głodu i z zimna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tej porze, chodzi się najlepiej w takich ciemnościach ja też przed chwilą wróciłam , a mogę się spodziewać jutro e-maila od Ciebie ,że Ty to na pewno Ty? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednego tutaj nie kapuję. Jak możesz pisać z telefonu na kafe i nie móc się zalogować na pocztę skoro musisz mieć neta by tu pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mi nie zalogowuje,nie wiem czemu ale po zalogowaniu nie wczytuje strony. Justyna-nie bój się ja to ja :) jak się ostatnie pisenki podobały? Było coś fajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie pamiętam co tam było ale w tworzenie listy włozyłem całego siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hip hop wysyłałem,nie pamietam już co tam było. Ale ci się podobało i to jest najwazniejsze i to mnie cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ,wyczuwam tutaj ściemę ,Ty pamiętasz wszystko co ci napisalam a takiej rzeczy jak dany wykonawca, byś nie zapomniał, nazwanie rapu- piosenką .. "powiedziała" osoba znająca się na tym gatunku,wątpliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętasz nic z tego co wysłałeś? Słuchasz muzykę którą lubisz i ani jednego autora nie potrafisz wymienić? Dobry jesteś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zresztą dowodem na to,że ja to koks jest to ,że nigdy nie było tak żeby mnie w tym temacie aż 2 dni nie było.A już od dwóch dni nie ma nicku "koksiarz".Fakty nie kłamią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tyle jej w ostatnim czasie wysylalem że nie wiem już co bylo na ostatniej liscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa, bo koksiarz, żyje tylko tym forum i nie ma życia realnego ... ale zwała. Dobra przekonamy się czy ty to ty jak napiszesz na e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O już strona 100 nigdy bym się nie spodziewal ze tak dobrze nam sie bedzie rozmawialo> I ty zakladajac temat pewnie tez nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×