Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

moim faworytem też od zawsze był Onar. Choć jego przewaga nad pezetem jest w moich oczach minimalna. Kurde z ich kawałkami się wiąże tyle wspomnień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszelakie i różnorodne :p kurde muzyka ma taką moc,że jak puścisz sobie jakiś kawałek z np 5lat wstecz to odrazu wspomnienia wracają. E wpisz na yt onar-ja bym oszalał . Wszyscy się tym podniecają a moim zdaniem słabizna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onar jest bardzo niedocenianym raperem,a akurat kawałek,który jest moim zdaniem słaby,wszyscy ubóstwiają. Jakies to dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj nawet nie chodzi o romantyzm. Z tego co pamiętam to tam dosyć słabo rymuje a na dodatek pierdoli o jakimś zimnym toście i zielonej herbacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żartowałam z tym romantyzmem ;-) właśnie słucham i nie wiem co Ci się nie podoba.. ja lubię ten ten utwór z taką prawdziwość słów, ja to w ogóle jak czegoś słucham to zawsze wczuwam się w potencjalną sytuację..oj kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skoro już jesteśmy przy kawałkach z miłosnym wątkiem w tle(w wykonaniu Onara) to zdecydowanie wole ten :) A sczególnie Pezeta zwrotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczor mnie jakoś do siebie nie przekonuje,owszem ma kilka dobrych kawałków ale...to jednak nie to :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę tak :-) sprawdzam sobie pocztę a tu jakaś menelia mi piszę :-) przeleciałam wzrokiem .."Tam się kurwa patrz!" i patrzę na początek tak sobie myślę o co Ci chodzi.. a to tytuł :-) Bywam dziwna! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oglądałem :) a co do wzruszen. Przed premierą do Onara przyszedł kolega z dziewczyną/narzeczoną i Marcin puścił im właśnie ten kawałek(ja bym oszalał) i dziewczyna się popłakała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×