Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

bez przesady,prawdziwym mężczyzną to Ty nie jesteś,przynajmnie z twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak coś piszę z małej litery to się nie przejmuj bo piszę z tel i niechce mi się pierrdolić z tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybyś wykazała odrobinę chęci to też byś obejrzała :) na necie lub u znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie unoszę się. Dlaczego nie rozumiem? Bo ja zawsze kibicuje polskim piłkarzom,pięściarzom i sportowcom i jakoś nie rozumiem dlaczego niektórzy nie mają chociaż odrobiny takiego patryjotyzmu(nie wiem czy słowo patryjotyzm jest tutaj odpowiednie ale pewnie zrozumiesz o co chodzi) nie wiem,nie wnikam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chociaż odrobiny takiego patryjotyzmu" wyobraź sobie ,że mam, ale ja to widzę inaczej skoro darzę szacunkiem, skoro bardziej przepadam za Władimirem to mam nadal wszystkim głosić ,że kibicuję Wachowi ,bo to Polak .. nie zrobię tego :-) w tym przypadku nie ma dla mnie znaczenia jego narodowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak definitywnie odchodzę z tematu,nie mam już czasu aby tu całymi dniami przesiadywać a w dodatku wysłuchiwać od was obelg.Znudziły mi się już rozmowy z wami,po prostu nie bardzo już mamy o czym rozmawiać,wszystko się kiedyś kończy.Cześć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no brak mi słów :-) nie muszę być na forum ,równie dobrze mogę w inny sposób być w kontakcie z koksem...jeżeli ktoś chce tu nas skłucić to myślę że jednak mu się nie uda. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam na mysli utrzymywanie kontaktu fizycznego. Wyobrazam sobie jak mnie bierze od tyłu ahh albo jak piesci moją muszelke swoim jęzorkiem patrząc mi w oczy...cos cudownego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×