Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szybko

potrzebuję faceta tu i teraz ..

Polecane posty

wyślę dzisiaj coś,ale raczej nie będzie to jakaś rygorystyczna selekcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyślę razem z listą,którą już "tworzę" a pamiętaj,że ja jestem stwórcą doskonałym :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazwisko mi się podoba ale do tego imienia to ja się chyba nigdy nie przekonam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojego nazwiska bym nie zmienił. Ani nie jest takie pospolite i częste,ani nie jest też śmieszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyny minus to to,że jest długie. Pamiętam kiedyś w szkole było pismo techniczne i trzeba było napisać swoje imię i nazwisko na ocenę. I kolega wpisywał np. Dawid Szwast(11liter) a ja musiałem napierdalać Stanisław i nazwisko (19liter) to prawie dwa razy więcej i gdzie tu sprawiedliwość? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale i tak jeżeli kobieta nie chce to chyba nie musi zmieniać nazwiska po ślubie. Ale tak raczej tylko celebryci robią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tam wiesz trzeba było swoje imię i nazwisko pismem technicznym napisać na ocenę. To miałem najwięcej roboty w klasie ;) życie jest brutalne :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kiedyś na kafe czytałam temat o zmianie nazwiska po ślubie .. cóż to za debata była! Kłóciły się baby niemiłosiernie ,że to im uwłacza ,że one nie są własnością męża by temu ulegać.. trzeba było się uśmiechnąć do jakiejś koleżanki ,żeby Ci pomogła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamiętam zdjęcia chyba nie komentowałaś. Taaak już ja widzę tę pomoc koleżanek :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa tyle,że wtedy nie byłem "przystojnym" kolegą tylko małym niewinnym Stasiem z kręconymi włosami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten urok działa tylko wtedy kiedy nie trzeba i na nieodpowiednie osoby :) piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś miesiąc temu byłem na urodzinach u koleżanki(ze znajomymi) i jeszcze była jej rodzina. Pijemy,pijemy i pijemy. Aż jej ciotka 35lat(ma męża i syna 16nastoletniego)zaczęła coś ze mną gadać. Ok porozmawiałem chwilę a po kilkunastu minutach ta się zaczęła przytulać. Ja próbowałem jakoś temu zaradzić i ją jakoś delikatnie "odtrącić" ale się nie dało.(co miałem jej wpierdolić? Haha :) ) jak wychodziłem na fajke to ona za mną i łapie mnie za rękę i inne pierdoły. Pijemy dalej i w pewnym momencie wszyscy się porozchodzili. Ja wyszedłem na fajke wracam a ona już rozłożyła łożko i "no chodź,połóż się" i wtedy do mnie dotarło co się święci. (Gdybym się na tym łóżku położył to by mnie już nie puściła) i ja lekko zniesmaczony powiedziałem,że już późno i muszę się zbierać i poszedłem. Ja pierdole,niektórym to się druga młodość włącza. I taki to urok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×